seahub - en to sl_SI translation catalogue (1127 entries)

en: A user with this email already
sl_SI: Uporabnik z tem email naslovom že

en: The two password fields didn't match.
sl_SI: Gesli se ne ujemata

en: Name can't be empty
sl_SI: Ime ne sme bit prazno

en: Name is too long (maximum is 255 characters)
sl_SI: Ime je predolgo (največ 255 znakov)

en: Description can't be empty
sl_SI: Opis ne sme biti prazen

en: Description is too long (maximum is 100 characters)
sl_SI: Opis je predolg (največ 100 znakov)

en: Name %s is not valid
sl_SI: Ime %s ni veljavno

en: Argument missing
sl_SI: Manjka argument

en: Oldname is required
sl_SI: Staro ime je zahtevano

en: It's too long.
sl_SI: Je predlogo.

en: It's required.
sl_SI: Je zahtevano.

en: Name "%s" is not valid
sl_SI: Ime "%s" ni veljavno

en: Repo id is required
sl_SI: Repo ID je zahtevan

en: Username is required
sl_SI: Uporabniško ime je zahtevano

en: Password can't be empty
sl_SI: Geslo ne sme biti prazno

en: Bad url format
sl_SI: Pokvarjena url oblika

en: Wrong password
sl_SI: Napačno geslo

en: Internal server error
sl_SI: Notranja napaka strežnika

en: Decrypt library error
sl_SI: Napaka pri odkodiranju knjižnice

en: Email is required
sl_SI: Email je zahtevan

en: Quota can't be empty
sl_SI: Dovoljena poraba ne more biti prazno

en: Quota is too low (minimum value is 0)
sl_SI: Dovoljena poraba je prenizka (minimalna vrednost je 0)

en: Library name is required
sl_SI: Ime knjižnice je zahtevano

en: Library description is required
sl_SI: Opis knjižnice je zahtevan

en: Please enter a number
sl_SI: Prosimo vnesite število

en: Please enter a correct password.
sl_SI: Prosimo vnesite pravilno geslo

en: File Collaboration Team Organization
sl_SI: Datoteka Sodelovanje Ekipa Organizacija

en: Discussion
sl_SI: Razprave

en: File
sl_SI: Datoteka

en: Directory icon
sl_SI: Ikona mape

en: %(amount)s replies
sl_SI: %(amount)s odgovorov

en: No discussions.
sl_SI: Brez razprave.

en: Loading...
sl_SI: Nalagam...

en: Failed. Please check the network.
sl_SI: Spodletelo. Prosimo preverite povezavo.

en: Added %(file)s
sl_SI: Dodano %(file)s

en: Deleted %(file)s
sl_SI: Izbrisano %(file)s

en: Renamed or Moved %(file)s
sl_SI: Preimenovano ali premaknjeno %(file)s

en: Modified %(file)s
sl_SI: Urejeno %(file)s

en: No activity now or the function is not supported.
sl_SI: Ni trenutne aktivnosti ali pa ta funkcija ni podprta.

en: Created library
sl_SI: Ustvari knjižnico

en: Deleted library %(library_name)s
sl_SI: Izbrisana knjižnica %(library_name)s

en: Please check the network.
sl_SI: Prosimo preverite povezavo.

en: New Replies
sl_SI: Novi odgovori

en: Messages
sl_SI: Sporočila

en: Messages with %(name)s
sl_SI: Sporočila od %(name)s

en: No messages.
sl_SI: Brez sporočil.

en: Personal info
sl_SI: Osebne informacije

en: Permissions
sl_SI: Možnosti

en: Important dates
sl_SI: Pomembni datumi

en: Groups
sl_SI: Skupine

en: Password changed successfully.
sl_SI: Sprememba gesla uspešna.

en: Change password: %s
sl_SI: Spremeni geslo: %s

en: Username
sl_SI: Uporabniško ime

en: Password
sl_SI: Geslo

en: Enter a valid email address.
sl_SI: Vnesite veljaven email naslov.

en: Please enter a correct username and password. Note that both fields are case-sensitive.
sl_SI: Prosimo vnesite pravilno uporabniško ime in geslo. Opomba, oba polja sta občutljiva na velikost znakov

en: This account is inactive.
sl_SI: Ta račun ni aktiven

en: Your Web browser doesn't appear to have cookies enabled. Cookies are required for logging in.
sl_SI: Izgleda da vaš brskalnik ne podpira piškotkov. Piškotki so zahtevani za prijavo.

en: Failed to send email, email service is not properly configured, please contact administrator.
sl_SI: Email sporočila ni bilo mogoče poslati, email servis ni pravilno nastavljen, prosimo kontaktirajte administratorja.

en: That e-mail address doesn't have an associated user account. Are you sure you've registered?
sl_SI: Email naslov nima povezanega uporabniškega računa. Ali ste prepričani da ste registrirani?

en: Reset Password on %s
sl_SI: Ponastavi geslo na %s

en: New password
sl_SI: Novo geslo

en: New password confirmation
sl_SI: Potrditev novega gesla

en: Old password
sl_SI: Staro geslo

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
sl_SI: Vaše staro geslo je bila napačno vnešeno. Prosimo vnesite ga znova

en: Password (again)
sl_SI: Geslo (ponovno)

en: Logged out
sl_SI: Odjavljen

en: Failed to send email, please contact administrator.
sl_SI: Email-a ni bilo mogoče poslati, prosimo kontaktirajte administratorja

en: Enter a valid e-mail address.
sl_SI: Vnesite veljavni email naslov.

en: %(ext)s is an invalid file extension. Authorized extensions are : %(valid_exts_list)s
sl_SI: %(ext)s ni veljavna končnica datoteke. Dovoljene končnice so: %(valid_exts_list)s

en: Your file is too big (%(size)s), the maximum allowed size is %(max_valid_size)s
sl_SI: Vaša datoteka je prevelika (%(size)s), največja dovoljena velikost je %(max_valid_size)s

en: You already have %(nb_avatars)d avatars, and the maximum allowed is %(nb_max_avatars)d.
sl_SI: Vi že imate prikazne slike %(nb_avatars)d, največj dovoljenih prikaznih slik je %(nb_max_avatars)d.

en: Avatar for %s
sl_SI: Slika za %s

en: Successfully uploaded a new avatar.
sl_SI: Uspešno naložena nova slika.

en: Successfully uploaded a new group avatar.
sl_SI: Uspešno naložena nova slika skupine

en: Successfully updated your avatar.
sl_SI: Vaša slika uspešno posodobljena

en: Successfully deleted the requested avatars.
sl_SI: Zahtevane slike so bile uspešno odstranjene

en: Upload Avatar
sl_SI: Naloži sliko

en: Your current avatar:
sl_SI: Vaša trenutna slika:

en: Upload New Avatar:
sl_SI: Naloži novo sliko:

en: Upload New Image
sl_SI: Naloži novo sliko

en: Please select the avatars that you would like to delete.
sl_SI: Prosimo izberite sliko katero želite izbrisati

en: You have no avatars to delete. Please <a href="%(avatar_change_url)s">upload one</a> now.
sl_SI: Za izbrisati nimate prikazne slike. Prosimo <a href="%(avatar_change_url)s">naložite jo</a> sedaj.

en: Delete These
sl_SI: Izbriši te

en: Avatar Change
sl_SI: Sprememba slike

en: Current avatar:
sl_SI: Trenutna slika:

en: Submit
sl_SI: Potrdi

en: <a href="%(user_url)s">%(avatar_creator)s</a> has updated their avatar <a href="%(avatar_url)s">%(avatar)s</a>.
sl_SI: <a href="%(user_url)s">%(avatar_creator)s</a> je posodobil prikazno sliko <a href="%(avatar_url)s">%(avatar)s</a>.

en: You have updated your avatar <a href="%(avatar_url)s">%(avatar)s</a>.
sl_SI: Je posodobil svojo prikazno sliko <a href="%(avatar_url)s">%(avatar)s</a>.

en: Email address
sl_SI: Email naslov

en: This value must be of length 40
sl_SI: Vrednos mora biti 40 znakov

en: Invalid user id.
sl_SI: Neveljaven ID uporabnika

en: name
sl_SI: naziv

en: department
sl_SI: oddelek

en: telephone
sl_SI: telefon

en: note
sl_SI: zaznamek

en: Files in this library can not be viewed online.
sl_SI: Datoteke v tej knjižnici ne more biti ogledane na spletu

en: Added
sl_SI: Dodano

en: Deleted
sl_SI: Izbrisano

en: Removed
sl_SI: Odstranjeno

en: Modified
sl_SI: Urejeno

en: Renamed
sl_SI: Preimenovano

en: Moved
sl_SI: Premaknjeno

en: Added directory
sl_SI: Dodana mapa

en: Removed directory
sl_SI: Odstranjena mapa

en: Renamed directory
sl_SI: Preimenovana mapa

en: Moved directory
sl_SI: Premaknjena mapa

en: Reverted library to status at
sl_SI: Obnovi knjižnico na stanje ob

en: Reverted file "%(file)s" to status at %(time)s.
sl_SI: Datoteka  "%(file)s" obnovljena na stranje na čas %(time)s.

en: Recovered deleted directory
sl_SI: Obnovljena izbrisana mapa

en: Changed library name or description
sl_SI: Spremenjeno ime ali opis knjižnice

en: Auto merge by seafile system
sl_SI: Samodejan združitev od seafile sistema

en: Just now
sl_SI: Ravno sedaj

en: %(days)d day ago | %(days)d days ago
sl_SI[0]: %(days)d dnevom
sl_SI[1]: %(days)d dnevoma
sl_SI[2]: %(days)d dnevi
sl_SI[3]: %(days)d dnevi

en: %(hours)d hour ago | %(hours)d hours ago
sl_SI[0]: %(hours)d uro
sl_SI[1]: %(hours)d urama
sl_SI[2]: %(hours)d urami
sl_SI[3]: %(hours)d urami

en: %(minutes)d minute ago | %(minutes)d minutes ago
sl_SI[0]: %(minutes)d minuto
sl_SI[1]: %(minutes)d minutama
sl_SI[2]: %(minutes)d minutami
sl_SI[3]: %(minutes)d minutami

en: %(seconds)d second ago | %(seconds)d seconds ago
sl_SI[0]: %(seconds)d sekundo
sl_SI[1]: %(seconds)d sekundema
sl_SI[2]: %(seconds)d sekundami
sl_SI[3]: %(seconds)d sekundami

en: Read-Write
sl_SI: Branje-pisanje

en: Read-Only
sl_SI: Samo branje

en: Email is required.
sl_SI: Email je zahtevan

en: %s is not a valid email.
sl_SI: %s ni veljaven email

en: %s is already in your contacts.
sl_SI: %s je že med vašimi kontakti.

en: Successfully added %s to contacts.
sl_SI: Uspešno dodan %s v kontakte.

en: Failed to add %s to contacts.
sl_SI: Spodletelo dodajanje %s med kontakte.

en: Successfully edited %s.
sl_SI: Uspešno urejen %s.

en: Successfully Deleted %s
sl_SI: Uspešno odstranjen %s

en: Contacts
sl_SI: Kontakti

en: Add Contacts
sl_SI: Dodaj kontakte

en: Name
sl_SI: Ime

en: Note
sl_SI: Zaznamek

en: Operations
sl_SI: Možnosti

en: Edit
sl_SI: Uredi

en: Delete
sl_SI: Izbriši

en: You don't have any contacts
sl_SI: Nimate še dodanih kontaktov

en: Add your contacts so you can quickly share libraries and send file shared link.
sl_SI: Dodajte kontakte da boste lahko z njimi hitro delili knjižnice ali jim poslali povezave.

en: Name(optional)
sl_SI: Ime (opcija)

en: Note(optional)
sl_SI: Zaznamek (opcija)

en: Edit Contact
sl_SI: Uredi kontakt

en: Delete Contact
sl_SI: Izbriši kontakt

en: Are you sure you want to delete %s ?
sl_SI: Ali ste prepričani da želite izbrisati %s?

en: You cannot add yourself.
sl_SI: Ne morete dodati samega sebe.

en: The group has already created
sl_SI: Skupina je bila že ustvarjena

en: Failed to create group
sl_SI: Spodletelo ustvarjanje skupine

en: The group has already created in this org.
sl_SI: Skupina v tej organizaciji je že bila ustvarjena.

en: Failed to create org group.
sl_SI: Spodletelo dodajanje skupine v organizaciji.

en: Permission error: only group staff can add member
sl_SI: Nezadostno dovoljenje: samo uredniki skupine lahko dodajajo člane.

en: Group does not exist
sl_SI: Skupina ne obstaja

en: Group is full
sl_SI: Skupina je polna

en: Failed to add member to group
sl_SI: Spodletelo dodajanje člana v skupino

en: Only group staff can remove member
sl_SI: Samo urednik skupine lahko odstrani člana

en: Can not remove myself
sl_SI: Ne morete odstraniti samega sebe

en: Group name can't be empty
sl_SI: Naziv skupine ne more biti prazno

en: Group name is too long (maximum is 255 characters)
sl_SI: Naziv skupine je predolg (največ 255 znakov)

en: Group name can only contain letters, numbers or underscore
sl_SI: Naziv skupine lahko vsebuje le črke, številke ali podčrtaje

en: Verification message can't be empty
sl_SI: Sporočilo preverjanja ne more biti prazno

en: Verification message is too long (maximun is 255 characters)
sl_SI: Sporočlilo za preveritev je predolgo (največ 255 znakov)

en: "%s" is not a valid name
sl_SI: "%s" ni veljavno ime

en: You can only create %d groups.<a href="http://seafile.com/">Upgrade account.</a>
sl_SI: Ustvarite lahko le %d skupin.<a href="http://seafile.com/">Nadgradite račun.</a>

en: There is already a group with that name.
sl_SI: Skupina z tem imenom že obstaja.

en: Failed to rename group, group name can only contain letters, numbers or underscore
sl_SI: Spodletelo preimenovanje skupine, ime skupine lahko vsebuje le črke, števila in podčrtaj

en: Successfully renamed group to "%s".
sl_SI: Skupina uspešno preimenovana v "%s".

en: Email %s is not valid.
sl_SI: Email %s ni veljaven.

en: Only administrators can make the group public
sl_SI: Samo administrator lahko naredi skupino javno

en: The message doesn't exist
sl_SI: Sporočilo ne obstaja

en: You don't have the permission.
sl_SI: Nimate dovolj dovoljenj.

en: You are invited to join a group on %s
sl_SI: Povabljeni ste da se pridružite skupini na %s

en: You can only invite %d members.<a href="http://seafile.com/">Upgrade account.</a>
sl_SI: Povabite lahko le %d članov. <a href="http://seafile.com/">Nadgradite račun.</a>

en: Failed to add, %s is not registerd.
sl_SI: Dodajanje, %s ni uspelo, ni registriran.

en: Successfully added. An email has been sent. | Successfully added. %(count)s emails have been sent.
sl_SI[0]: Dodajanje uspelo.  %(count)s sporočilo je bilo poslano
sl_SI[1]: Dodajanje uspelo. %(count)s sporočili sta bili poslani
sl_SI[2]: Dodajanje uspelo. %(count)s sporočila so bila poslana
sl_SI[3]: Dodajanje uspelo. %(count)s sporočili je bilo poslanih.

en: Successfully added.
sl_SI: Uspešno dodano.

en: Failed to add, %s is not a valid email.
sl_SI: Spodletelo dodajanje, %s ni veljaven email naslov.

en: Failed to add, %s is not registrated.
sl_SI: Spodletelo dodajanja, %s ni registriran.

en: Operation succeeded.
sl_SI: Operacija uspešno izvedena.

en: Failed：%s
sl_SI: Spodletelo:  %s

en: Error: wrong group id
sl_SI: Napaka: napačen id skupine

en: Error: the group does not exist.
sl_SI: Napaka: skupina ne obstaja.

en: Successfully posted to %(groups)s.
sl_SI: Uspešno objavljeno v  %(groups)s.

en: Error: you are not in group %s.
sl_SI: Napaka: niste v skupini %s.

en: Error: the library does not exist.
sl_SI: Napaka: knjižnica ne obstaja

en: Error: no path.
sl_SI: Napaka: ni poti

en: Failed to create: the group does not exist.
sl_SI: Spodletelo ustvarjanje: skupina ne obstaja

en: Failed to create: you are not in the group.
sl_SI: Spodletelo ustvarjanje: niste v skupini

en: Failed to create
sl_SI: Spodletelo ustvarjanje

en: Failed to create: internal error.
sl_SI: Spodletelo ustvarjanje: notranja napaka.

en: You are already in the group.
sl_SI: Ste že pridruženi skupini

en: Sent successfully, the group admin will handle it.
sl_SI: Uspešno poslano, admin skupine bo uredil.

en: Discussion is required.
sl_SI: Razprava je obvezna

en: File does not exist
sl_SI: Datoteka ne obstaja

en: Successfully enable "Wiki".
sl_SI: Uspešno omogočen  "Wiki".

en: Successfully disable "Wiki".
sl_SI: Uspešno onemogočen "Wiki".

en: Failed to create wiki page. Please retry later.
sl_SI: Ustvarjanje wiki strani spodletelo. Prosimo poizkusite znova kasneje

en: Internal Server Error
sl_SI: Notranja napaka strežnika

en: Wiki does not exists.
sl_SI: Wiki ne obstaja

en: Failed to create home page. Please retry later
sl_SI: Spodletelo ustvarjanje domače strani. Poizkusite znova kasneje

en: Failed to set wiki library.
sl_SI: Spodletelo ustvarjanje knjižnice za Wiki

en: Wiki is not found.
sl_SI: Wiki ne obstaja

en: Page "%s" already exists.
sl_SI: Stran "%s" že obstaja.

en: Successfully deleted "%s".
sl_SI: Uspešno odstranjen "%s".

en: Failed to delete "%s". Please retry later.
sl_SI: Spodletelo brisanje "%s". Prosimo poizkusite znova kasneje.

en: Hi,
sl_SI: Zdravo,

en: %(email)s invited you to join group %(grp_name)s on %(site_name)s:
sl_SI: %(email)s te je povabil v skupino %(grp_name)s na %(site_name)s:

en: Hide replies
sl_SI: Zkrij odgovore

en: Reply
sl_SI: Odgovor

en: Add a reply...
sl_SI: Dodaj odgovor...

en: It can not be blank and should be no more than 2048 characters.
sl_SI: Ne more bit prazno in mora biti večje od 2048 znakov.

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Enable Modules
sl_SI: Omogoči module

en: This group is public.
sl_SI: Ta skupina je javna

en: Libraries
sl_SI: Knjižnice

en: Files
sl_SI: Datoteke

en: Members
sl_SI: Člani

en: Add a discussion...
sl_SI: Dodaj razpravo...

en: Add files
sl_SI: Dodaj datoteke

en: Choose a file or files:
sl_SI: Izberite datoteko ali datoteke:

en: After login, you can post discussions and add replies.
sl_SI: Po prijavi boste lahko dodajali odgovore in nove objave.

en: Previous
sl_SI: Prejšnja

en: Next
sl_SI: Naslednja

en: ↑Top
sl_SI: ↑Vrh

en: Really want to delete this discussion?
sl_SI: Ali res želite odstraniti to razpravo?

en: Yes
sl_SI: Da

en: No
sl_SI: Ne

en: Successfully deleted
sl_SI: Uspešno pobrisano

en: Failed to delete:
sl_SI: Spodletelo brisanje:

en: Failed.
sl_SI: Spodletelo.

en: Recent Changes
sl_SI: Zadnje spremembe

en: New Library
sl_SI: Nova knjižnica

en: Description
sl_SI: Opis

en: Last Update
sl_SI: Posodobljeno

en: Shared By
sl_SI: Deljeno z

en: Download and Sync
sl_SI: Prenos in sihronizacija

en: Unshare
sl_SI: Odstrani deljenje

en: No library is sharing to this group
sl_SI: V to skupino ni deljene nobene knjižnice

en: You can share libraries by clicking the "New Library" button above or the "Share" icon on your libraries list.
sl_SI: Vaše knjižnice lahko delite z ostalimi z klikom na  "Nova knjižnica" gumb ali  "Deli" ikono na vašem seznamu knjižnic.

en: Libraries shared as writable can be downloaded and synced by other group members. Read only libraries can only be downloaded, updates by others will not be uploaded.
sl_SI: Knjižnice z dovoljenjem za zapisovanje so lahko prenešene in sinhronizirane s strani ostalih članov skupine. Knjižnice z dovoljenjem samo za branje so lahko le prenešene spremembe v datotekah s strani ostalih članov pa ne bodo uveljavljene.

en: Library
sl_SI: Knjižnica

en: Modified at
sl_SI: Urejeno ob

en: Modifier
sl_SI: Urejal

en: Details
sl_SI: Podrobnosti

en: None
sl_SI: Brez

en: Unknown
sl_SI: Neznan

en: is encrypted
sl_SI: je kriptirana

en: Password：
sl_SI: Geslo:

en: The password will be kept in the server for only 1 hour.
sl_SI: Geslo bo hranjeno na strežniku za samo 1 uro.

en: Unshare Library
sl_SI: Odstrani knjižnico iz deljenja

en: Are you sure you want to unshare %s ?
sl_SI: Ali ste prepričani da želite odstrani %s ?

en: directory icon
sl_SI: ikona mape

en: No public library is in this group
sl_SI: V tej skupini še ni javne knjižnice

en: A library can be made public in its settings page.(Not implemented yet)
sl_SI: -

en: %(user)s want to join to Group "%(group_name)s", here is the verification message:
sl_SI: %(user)s se želi pridružiti skupini "%(group_name)s", tukaj je sporočilo preverjanja:

en: Thanks for using our site!
sl_SI: Zahvaljujemo se vam za uporabo strani!

en: The %(site_name)s team
sl_SI: %(site_name)s

en: Admins
sl_SI: Administratorji

en: Settings
sl_SI: Nastavitve

en: Add Members
sl_SI: Dodaj uporabnike

en: Add Admins
sl_SI: Dodaj administratorje

en: Avatar
sl_SI: Slika

en: Change
sl_SI: Spremeni

en: Rename
sl_SI: Preimenuj

en: Revoke Public
sl_SI: Prekliči javno

en: Make Public
sl_SI: Ustvari javno

en: Transfer
sl_SI: Prenesi

en: Dismiss
sl_SI: Pozabi

en: Transfer Group To
sl_SI: Prenesi skupino k

en: Tip: the email should be already registered.
sl_SI: Namig: email naslov naj bo že registriran.

en: Rename Group To
sl_SI: Preimenuj skupino v

en: Dismiss Group
sl_SI: Prekliči skupino

en: Really want to dismiss this group?
sl_SI: Ali res želite preklicati skupino?

en: Delete Member
sl_SI: Izbriši člana

en: Really want to delete %s ?
sl_SI: Ali res želite izbrisati %s ?

en: Quit
sl_SI: Zaključi

en: Add to Contacts
sl_SI: Dodaj v kontakte

en: Quit Group
sl_SI: Zaključi skupino

en: Are you sure you want to quit this group?
sl_SI: Ali ste prepričani da želite ukiniti to skupino?

en: Join Group
sl_SI: Pridruži se skupini

en: Name:
sl_SI: Naziv:

en: Creator:
sl_SI: Ustvaril:

en: Create at:
sl_SI: Ustvarjeno:

en: Members:
sl_SI: Člani:

en: Verification Message
sl_SI: Sporočilo preverjanja

en: Wiki Index
sl_SI: Wiki Meni

en: No index now.
sl_SI: Sedaj še ne bi ustvaril index datoteke.

en: Create
sl_SI: Ustvari

en: This group currently has no wiki
sl_SI: Ta skupina trenutno nima wiki

en: Seafile Wiki enables you to organize your knowledge in a simple way. The contents of wiki is stored in a normal library with pre-defined file/folder structure. This enables you to edit your wiki in your desktop and then sync back to the server.
sl_SI: Seafile Wiki vam omogoča da organizirate vašo bazo znanja na preprost način. Wiki vsebina bo shranjena v normalni knjižnici z predpripravljeno strukturo datotek/map. To vam omogoča da uredite vašo wiki na vašem računalniku in jo nato sinhronizirate z strežnikom.

en: Create Wiki Now
sl_SI: Ustvarite Wiki sedaj

en: Choose a library as wiki
sl_SI: Izberite knjižnico kot wiki

en: Create Wiki
sl_SI: Ustvari wiki

en: Wiki Pages
sl_SI: Wiki strani

en: Choose a library as wiki:
sl_SI: Izberite knjižnico kot wiki

en: Please click and choose a library.
sl_SI: Prosimo kliknite in izberite knjižnico

en: Home
sl_SI: Domov

en: Pages
sl_SI: Strani

en: Wiki History
sl_SI: Wiki zgodovina

en: New Page
sl_SI: Nova stran

en: Delete Page
sl_SI: Izbriši stran

en: Edit Page
sl_SI: Uredi stran

en: Page History
sl_SI: Zgodovina strani

en: Last modified by %(modifier)s, %(modify_time)s
sl_SI: Zadnji urejal %(modifier)s, pred %(modify_time)s

en: Are you sure you want to delete this page?
sl_SI: Ali ste prepričani da želite odstraniti to stran?

en: Name is required.
sl_SI: Naziv je zahtevan

en: Description is required.
sl_SI: Opis je zahtevan

en: Tips
sl_SI: Namigi

en: After creating a group, you can add members and share libraries into it.
sl_SI: Ko boste ustvarili skupino boste v njo lahko dodali člane in z njimi željeno delili knjižnico.

en: My Groups
sl_SI: Moje skupine

en: New Group
sl_SI: Nova skupina

en: Time:
sl_SI: Čas:

en: You are not in any groups
sl_SI: Niste v nobeni skupini

en: You can create a group by clicking "New Group" button. Group is a place for you and your friends leaving messages and collaborating on libraries.
sl_SI: Novo skupino lahko ustvarite z klikom na "New Group" gumb. Skupina je prostor za vas in vaše prijatelje v katerem lahko pustite sporočilo ali skupaj sodelujete v knjižnica in dokumentih.

en: Group Name
sl_SI: Ime skupine

en: Add members
sl_SI: Dodaj člane

en: Enter
sl_SI: Vnesi

en: emails, separated by ','
sl_SI: email naslove, razmejene z ','

en: Tip: an invitation will be sent if the email is not registered.
sl_SI: Namig: če email ni registriran bo poslano povabilo.

en: Tip: the emails should be already registered.
sl_SI: Namig: email naslovi morajo biti od registriranih uporabnikov.

en: Add administrators
sl_SI: Dodaj administratorje

en: Please enter emails, or select some.
sl_SI: Prosimo vnesite email naslove ali izberite iz seznama.

en: Failed to post reply.
sl_SI: Spodletela objava odgovora

en: Group:
sl_SI: Skupina:

[ctx: help]
en: Client
sl_SI: Klient

en: Install and Sync Files
sl_SI: Namesti in sinhroniziraj datoteke

en: Deleting a library
sl_SI: Izbris knjižnice

en: Encrypting a library
sl_SI: Kriptiranje knjižnice

en: File conflicts
sl_SI: Konflikti datotek

en: Excluding files
sl_SI: Izključi datoteke

en: Web Site
sl_SI: Spletna stran

en: Sharing to a group
sl_SI: Deljeno v skupino

en: Viewing an encrypted library
sl_SI: Ogled kriptirane knjižnice

en: Once you and your friends sync a shared library onto your computers, you may add, delete or edit files in the library together.  Every change you make to the library will be automatically synced to others' computers.
sl_SI: Ko vi in vaši prijatelji dodate deljeno knjižnico na račun preko klienta lahko v to knjižnico vsi dodajate, brišete ali urejate datoteke. Vsaka sprememba ki bo opravljena v knjižnico bo samodejno sinhronizirana na ostale računalnike.

en: 
        Sometimes you and your friends may edit the same file at the same time. Your changes may conflict with each other's. In this case, Seafile would keep your version unchanged, while save your friends' versions as "conflict files". A conflict file's name ends with its author's email address, plus the current time, e.g. test.txt (name@example.com 2013-10-01-00-12-24).
sl_SI: 
        Lahko se zgodi da boste vi in vaš prijatelj urejali isto datoteko istočasno. Vaše sprememe se lahko v konfliktu z ostalimi. V tem primeru Seafile obdrži vašo verzijo datoteke nespremenjeno medtem pa bo verzijo vašega prijatelja shranil kot "konfliktno datoteko" . Ime datoteke v konfliktu bo shranjena z dodatkom na koncu z email nasovom avtorja ter trenutnim časom, npr. test.txt (name@example.com 2013-10-01-00-12-24).

en: Deleting a file library
sl_SI: Izbris datotek knjižnice

en: To maximize your data security, deletion of file libraries on the website and on your computer are not "synced" automatically.
sl_SI: Za zagotavljanje varnosti vaših podatkov, izbris knjižnice na spletu in na vašem računalnik ni samodejno "sinhronizirano"

en: After a file library is deleted on the website, the library downloaded to your computer won't be deleted. But it won't be synced with the website any more.
sl_SI: Ko je knjižnica na spletu izbirana, knjižnica na vašem računalniku ne bo izbrisana. Vendar pa tudi ne bo več sinhronizorana z strežnikom.

en: After a file library is deleted on your computer, the library on the website won't be deleted. You may download and sync it again later.
sl_SI: Ko je knjižnica izbrisana na vašem računalniku le ta ne bo izbrisana tudi na spletu. Lahko pa jo kasneje ponovno prenesete in sinhronizirate.

en: Sharing a library to a group
sl_SI: Deljenje knjižnice v skupino

en: You have two ways to share a library to a group
sl_SI: Imate dve možnosti da deljite knjižnico v skupini

en: Create a file library directly inside the group workspace.
sl_SI: Ustvarite knjižnico direktno v področju skupine.

en: Share an existing personal library to the group.
sl_SI: Deljite obstoječo privatno knjižnico v skupini.

en: Excluding files/folders from syncing
sl_SI: Izključitev datotek/map iz sinhronizacije

en: Sometimes you don't want to sync some files or folders inside a library. To achieve this, you can create a file named seafile-ignore.txt in the root folder of this library. In this special file, you specify the files and folders that Seafile should not sync. Each line in this file specifies a pattern. The following pattern format are supported.
sl_SI: Lahko se tudi odločite da nekaterih datotek v knjižnice ne želite sinhronizirati. To storite tako da ustvarite datoteko seafile-ignore.txt v mapi knjižnice. V tej datoteki pa navedete katere datoteke in mape Seafile ne sme sinhronizirati. Vsaka vrstica v tej datoteki predstavlja vzorec. Naslednji oblike vzorcev so podprti.

en: A blank line matches no files.
sl_SI: Prazna vrstica pomeni nobeno datoteko.

en: A line starting with # serves as a comment.
sl_SI: Vrstica ki se začne z # predstavlja komentar

en: Seafile supports wildcards in the pattern. For example, "foo/*" matches "foo/1" and "foo/hello". "foo/?" matches "foo/1" but not "foo/hello". Note that the wildcard character * recursively matches all the paths under a folder. For instance, "foo/*.html" matches "foo/a.html" and "foo/templates/b.html".
sl_SI: Seafile podpira nadomestne znake v vzorcih. Primer  "foo/*" se ujema z "foo/1" in "foo/hello". "foo/?" se ujema z "foo/1" ne pa tudi z "foo/hello".  Zapomnite si da znak za nadomestne znake * pomeni vseh zadetke znotraj mape. Primer, "foo/*.html" se ujema z "foo/a.html" in "foo/templates/b.html".

en: If the pattern ends with a slash, it would only match a folder. In other words, foo/ will match a folder "foo" and paths underneath it, but will not match a regular file or a symbolic link "foo".
sl_SI: Če se vzorec konča z poševnico se bo ujemal z mapo. Z drugimi besedami foo/ se bo ujemal z mapo "foo" in vsemi potm v njej vendar pa se ne bo ujemal z datoteko ali simbolično povezavo "foo".

en: If a pattern doesn't end with a slash or a wildcard, it would not match a folder. For example, "foo" can only match regular file "foo" or a symbolic link; while "foo/" and "foo*" match a folder and paths under it.
sl_SI: Če se vzorec ne konča z poševnico ali nadomestnim znakom se ne bo ujemal z datoteko. Primer, "foo" se ujema lahko le z datoteko "foo" ali simbolično povezavo: medtem ko \foo/" in "foo*" se ujemata z mapo in datotekami v njej.

en: Example
sl_SI: Primer

en: Notes
sl_SI: Zaznamki

en: The seafile-ignore.txt file only controls which files to exclude on the client side. You can still create a file from seahub web interface that's excluded on the client. In this case,
sl_SI: seafile-ignore.txt zgolj upravlja katere datoteke izključiti na strani klienta. Seveda lahko ustvarite isto datoteko na strežniškem web vmesniku ki bo urejal na strani strežnika izključene datoteke za sinhronizacijo. V tem primeru,

en: The created file will still be synced back to clients. But any later local changes to those files will be ignored.
sl_SI: bo ustvarjena datoteka vseeno sinhronizirana z klientom, vendar pa bodo vse kasnejše lokalne spremembe ignorirane.

en: If the file is modified on seahub, the new version will also be synced back to clients; If the file on the client is also modified, a conflict file will be generated on the client.
sl_SI: Če je datoteka urejena na web vmesniku, bo nova verzija ravno tako sinhronizirana k klientu. Če je bila medtem datoteka že urejena na strani uporabnika bo ustvarjena lokalno konflikna datoteka.

en: seafile-ignore.txt only ignores files that are not synced yet. If a file is already synced, and some time later you add it to the ignore list, its existing versions won't be removed.
sl_SI: seafile-ignore.txt zgolj izključi datoteke ki še niso bile sinhronizirane. Če je bila datoteka že sinhronizirana in jo dodate kdaj kasneje na seznam za izključitev, obstoječa verzija datoteke na strežniku ne bo samodejno odstranjena.

en: Installing and Using Seafile Client
sl_SI: Namesitev in uporaba Seafile klienta

en: After downloading Seafile client program, you have 3 steps left to get it up and running.
sl_SI: Po prenosu Seafile klienta, je potrebno narediti še 3 korake nastavitve za pravilno delovanje.

en: 1. Select a disk partition to store local Seafile data
sl_SI: 1. Izberite lokacij na disku, da shranite Seafile podatke

en: 2. Add an account
sl_SI: 2. Dodaj račun

en: Add an account on your private Seafile server or our public server.
sl_SI: Vnesite račun na privatnem Seafile strežniku ali na našem javnem strežniku (Seacloud.cc).

en: 3. Sync a library
sl_SI: 3. Sinhroniziraj knjižnico

en: Click the "Sync this library" button to sync it with a local folder.
sl_SI: Kliknite na "Sync this library" gumb za sinhronizacijo z lokalno mapo.

en: Then you add some files into the library. They will be automatically synced with cloud platform.
sl_SI: Nato lahko dodate datoteke v to knjižnico. Samodejno bodo sinhronizirani z oblakom.

en: 4. (Optional) Create a library
sl_SI: 4. (Možnost) Ustvari knjižnico

en: You can also create a library from a local folder.
sl_SI: Knjižnico lahko ustvarite iz že obstoječe mape.

en: Encrypting a file library
sl_SI: Kriptiranje knjižnice

en: Seafile supports encryption of file libraries to strengthen your data security. To encrypt a file library, you need to set a password when you create a library.
sl_SI: Seafile podpora enkripcijo datotek v knjižnici za večjo varnost vaših datotek. Da zakriptirate knjižnico morate nastaviti geslo ob kreiranju knjižnice.

en: The password won't be stored on Seafile cloud platform.
sl_SI: Geslo ne bo shranjeno na Seafile strežniku.

en: So even the adminastrator of the servers cannot view your encrypted data without the password.
sl_SI: Zato tudi administratorji strežnika ne bodo mogli videti vaših datotek brez vašega izbranega gesla.

en: To download and sync an encrypted library to your computer, you need to provide the password.  Seafile client program will download the encrypted data and decrypt it on your computer.
sl_SI: Za prenos in sinhronizacjo zakriptirane knjižnice na vaš računalnik je potrebno vnesti geslo. Seafile klient bo prenesel kriptirane podatke in jih dekriptiral na vašem računalniku.

en: The password can only be set when you create the library.
sl_SI: Geslo je nastavljeno lahko le po tem ko ustvarite knjižnico.

en: It cannot be changed since then.
sl_SI: Kasneje ne more biti več spremenjeno.

en: To share an encrypted library with your friends, you also need to tell them the password.
sl_SI: Če želite zakriptirano knjižnico deljiti z prijatelji jim boste morali povedati geslo za odkriptiranje.

en: Seafile servers don't store the password for an encrypted library. To view an encrypted library online, you need to provide the password for the library. Your password is only stored in the server's encrypted memory. It would be cleared from the memory in an hour. After that, if you want to view the library, you'll have to enter password again.
sl_SI: Seafile strežnik ne shranjuje gesel za kriptirano knjižnico. Za ogled kriptirane knjižnice na spletu, je potrebno vnesti geslo za knjižnico. Vaše geslo bo shranjeno le v strežniškemu kriptiranemu začasnemu pomnilniku. Po 1 uri bo odstranjen iz pomnilnika. Po tem, če si boste želeli ogledati knjižnico boste morali ponovno vnesti geslo.

en: message is required
sl_SI: sporočilo je zahtevano

en: contact is required
sl_SI: kontakt je zahtevan

en: You can not send message to yourself.
sl_SI: Sporočila samemu sebi ne morete poslati.

en: Failed to send message to %s, user not found.
sl_SI: Pošiljanje sporočila k %s spodletelo, uporabnik ne obstaja.

en: New Message
sl_SI: Nov sporočilo

en: Message
sl_SI: Sporočilo

en: Time
sl_SI: Čas

en: message...
sl_SI: sporočilo….

en: send to: click to select contacts
sl_SI: pošji na: kliknite za izbiro kontaktov

en: please add contacts at first
sl_SI: prosimo najprej dodajte kontakte

en: Failed to get your contacts for sending a message.
sl_SI: Vaših kontaktov ni mogoče pridobite za pošiljanje sporočila.

en: Send a message...
sl_SI: Pošlji sporočilo

en: A file named <a href='%(file_link)s'>%(file_name)s</a> is uploaded to your folder <a href='%(folder_link)s'>%(folder)s</a>
sl_SI: Datoteka poimenovana <a href='%(file_link)s'>%(file_name)s</a> je bila naložena v vašo mapo <a href='%(folder_link)s'>%(folder)s</a>

en: %(user)s has shared a library named <a href='%(href)s'>%(repo_name)s</a> to you.
sl_SI: %(user)s je podelil z vami knjižnico <a href='%(href)s'>%(repo_name)s</a> .

en: %(user)s has shared a file named <a href='%(href)s'>%(file_name)s</a> to you.
sl_SI: %(user)s je podelil z vami datoteko  <a href='%(href)s'>%(file_name)s</a> .

en: Internal error
sl_SI: Notranja napaka

en: You have received a <a href='%(href)s'>new message</a> from %(user)s.
sl_SI: Prejeli ste  <a href='%(href)s'>novo sporočilo</a> od %(user)s.

en: User <a href='%(user_profile)s'>%(username)s</a> has asked to join group <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a>, verification message: %(join_request_msg)s
sl_SI: Uporabnik <a href='%(user_profile)s'>%(username)s</a> je zaprosil za pridružitev v skupino <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a>, sporočilo preverjanja: %(join_request_msg)s

en: Successfully cleared all notices.
sl_SI: Uspešno odstranjena vsa obvestila.

en: Go check out at the following page:
sl_SI: Pojdite preveriti na naslednji stran:

en: All Notifications
sl_SI: Vsa obvestila

en: Add new notification
sl_SI: Dodaj novo obvestilo

en: Notification Detail
sl_SI: Podrobnosti obvestila

en: Set to current
sl_SI: Nastavi na trenutno

en: Empty
sl_SI: Prazno

en: Delete Notification
sl_SI: Izbriši obvestilo

en: Notices
sl_SI: Zaznamki

en: Clear
sl_SI: Počisti

en: More
sl_SI: Več

en: Please choose how to view encrypted libraries online:
sl_SI: Prosimo izberite kako si želite ogledati kriptirano knjižnico na spletu:

en: Send passwords to the server.
sl_SI: Pošlji geslo na strežnik.

en: Files will be decrypted in the server before being sent to you.
sl_SI: Datoteke bodo odkriptirane na strežniku predno bodo poslane k vam.

en: Save passwords in your browser.
sl_SI: Shrani gesla v brskalnik.

en: Files will be decrypted in your browser when you download them.
sl_SI: Datoteke bodo odkriptirane v vašem brskalniku ko jih boste prenesli.

en: Tip: the latter way is more secure, but it is not supported well by all browsers. We advise you to use the latest version of Chrome or Firefox.
sl_SI: Namig: zadnji način je bolj varen, vendar pa ni dobro podprt v vseh brskalnikih. Priporočamo vam da uporabite zadnji način z Firefox ali Chrome brskalnikom.

en: Successfully edited profile.
sl_SI: Uspešno ste uredili profil.

en: Failed to edit profile
sl_SI: Urejanje profila ni uspelo

en: Has not accepted invitation yet
sl_SI: Še ni sprejel vašega povabila

en: Demo account can not be deleted.
sl_SI: Demo račun ni mogoče pobristi.

en: Failed to set default library.
sl_SI: Prednastavljene knjižnici ni bilo mogoče nastaviti.

en: Successfully set "%s" as your default library.
sl_SI: Knjižnico "%s" je uspešno nastavljena kot prednastavljena knjižnica.

en: Profile Setting
sl_SI: Nastavitve profila

en: Profile
sl_SI: Profil

en: Language
sl_SI: Jezik

en: Encrypted Libraries
sl_SI: Kriptirane knjižnice

en: Sub-library
sl_SI: Pod-knjižnica

en: Default Library
sl_SI: Prednastavljena knjižnica

en: Delete Account
sl_SI: Izbriši račun

en: Avatar:
sl_SI: Slika:

en: Password:
sl_SI: Geslo:

en: Update
sl_SI: Posodobi

[ctx: true name]
en: Name:
sl_SI: Ime:

en: About me:
sl_SI: O meni:

en: Department:
sl_SI: Oddelek:

en: Telephone:
sl_SI: Telefon

en: Language Setting
sl_SI: Nastavitev jezika

en: Encrypted Libraries Setting
sl_SI: Nastavitev kriptirane knjižnice

en: How to view encrypted libraries online:
sl_SI: Kako si ogledati kriptirano knjižnico na spletu:

en: Sub-library Setting
sl_SI: Nastavite Pod-Knjižnice

en: Enable sub-library
sl_SI: Omogoči pod-knjižnico

en: This feature enables you to selectively sync a folder inside a library. A sub-library can be created from any folder. After being created, it will be listed in your desktop client, and you can download it just like downloading a normal library. It will be automatically kept in sync with its origin library.
sl_SI: Ta možnost vam omogoča selektivno sinhronizacijo znotraj knjižnice. Pod-knjižnica je lahko ustvarjena iz katerekoli mape. Ko bo ustvarjena bo navedena na seznam na vašem računalniku na klientu in bo lahko prenešena kot vsaka druga normalna knjižnica. Sinhronizirana bo znotraj glavne knjižnice.

en: Sub-library is also used when sharing a folder to a group or another user. Without this option on, a hidden sub-library will be created automatically in such case. With this option on, those hidden sub-libraries will also be listed, which enables you to manage them.
sl_SI: Pod-knjižnica je uporabna ko delite mapo v skupino ali drugemu uporabniku. Brez vključene te možnosti  bo samodejno ustvarjena skrita pod-knjižnica. Z to vključeno možnostjo pa bo ta skrita pod-knjižnica tudi navedena na seznamu kar vam omogoča da jo lahko urejate samostojno.

en: Default Library Setting
sl_SI: Nastavitve glavne knjižnice

en: Your default library:
sl_SI: Vaša glavna knjižnica

en: Default library is the default place to store your personal documents and pictures.
sl_SI: Glavna knjižnica je prostor v katerega shranjujete svoje osebne dokumente in slike.

en: Choose Default Library
sl_SI: Izberite glavno knjižnico

en: This operation will not be reverted. Please think twice!
sl_SI: Te operacije ni mogoče povrniti. Prosimo premislite dvakrat!

en: Choose default library:
sl_SI: Izberite glavno knjižnico:

en: Really want to delete your account?
sl_SI: Ali res želite odstraniti svoj račun?

en: Send message
sl_SI: Pošlji sporočilo

[ctx: true name]
en: Name
sl_SI: Ime

en: Self-introduction
sl_SI: Predstavitev

en: Department
sl_SI: Oddelek

en: Telephone
sl_SI: Telefon

en: Email is not longer than 512 characters
sl_SI: Email ne sme biti daljši od 512 znakov

en: Failed to share to all members, please try again later.
sl_SI: Deljenje vsem članom spodletelo, prosim poizkusite znova kasneje

en: Shared to all members successfully, go check it at <a href="%s">Shares</a>.
sl_SI: Uspešno podeljeno z vsemi člani, preverite lahko pod <a href="%s">Deljeno</a>.

en: "%(repo)s" is already in group %(group)s. <a href="%(href)s">View</a>
sl_SI: "%(repo)s"  je že v skupini %(group)s. <a href="%(href)s">Ogled</a>

en: Failed to share %(repo)s to %(group)s, please try again later.
sl_SI: Deljenje %(repo)s v %(group)s ni uspelo, prosimo poizkusite kasneje.

en: You can not share libray to yourself.
sl_SI: Sami sebi ne morete deljiti knjižnice

en: Failed to share to %s, as the email is not registered.
sl_SI: Deljenje z %s spodletelo, ker email ni registriran.

en: Failed to share to %s, please try again later.
sl_SI: Deljenje k %s spodletelo, prosimo poizkusite znova kasneje.

en: Only the owner of the library has permission to share it.
sl_SI: Samo lastnik knjižnice ima pravice za deljenje.

en: Failed to share "%s", no enough quota. <a href="http://seafile.com/">Upgrade account.</a>
sl_SI: Deljenje spodletelo "%s", ni dovolj prostora. <a href="http://seafile.com/">Nadgradite račun.</a>

en: Argument is not valid
sl_SI: Argument ni veljaven

en: Failed to remove share
sl_SI: Odstranitev deljenja spodletelo

en: group id is not valid
sl_SI: id skupine ni veljaven

en: Failed to unshare: the group doesn't exist.
sl_SI: Odjava deljenja ne bila uspešna: skupina ne obstaja.

en: Successfully removed share
sl_SI: Odstranitev deljenja je uspelo

en: all members
sl_SI: vsi člani

en: Invalid arguments
sl_SI: Neveljaven argument

en: You cannot share the library in this way.
sl_SI: Na ta način ne morete deljiti knjižnice

en: Removed successfully
sl_SI: Odstranitev uspela

en: The link doesn't exist
sl_SI: Povezava ne obstaja

en: Sending shared link failed. Email service is not properly configured, please contact administrator.
sl_SI: Pošiljanje povezave spodletelo. Email servis ni pravilno nastavljen, prosimo kontaktirajte administratorja.

en: A file is shared to you on %s
sl_SI: Vse datoteke so deljene z vami na %s

en: Internal server error. Send failed.
sl_SI: Interna napaka strežnika. Pošiljanje spodletelo.

en: Successfully sent.
sl_SI: Uspešno poslano.

en: Please choose a directory.
sl_SI: Prosimo izberite mapo.

en: Successfully saved.
sl_SI: Uspešno shranjenjo

en: Failed to share to "%s", user not found.
sl_SI: Deljenje spodletelo ker  "%s", uporabnik ne obstaja.

en: Successfully shared %s.
sl_SI: Uspešno deljeno z %s.

en: Successfully unshared "%s".
sl_SI: Uspešno odstranjeno deljene z "%s".

en: You don't have permission to unshare %s.
sl_SI: Nimate dovoljenja za odstranitev deljenja %s.

en: You don't have permission to save %s.
sl_SI: Nimate dovoljenja za shranitev %s.

en: Failed to get the link, please retry later.
sl_SI: Pridobitev povezave spodletelo, prosimo poizkusite znova kasneje.

en: Sending shared upload link failed. Email service is not properly configured, please contact administrator.
sl_SI: Pošiljanje javne povezave za nalaganje spodletelo. Email servis ni pravilno nastavljen, prosimo kontaktirajte administratorja.

en: An upload link is shared to you on %s
sl_SI: Povezava za nalaganje je bila deljena z vami na %s

en: Links - Share
sl_SI: Povezave-Deljenja

en: Download Links
sl_SI: Povezave za prenos

en: Upload Links
sl_SI: Povezave za nalaganje

en: Visits
sl_SI: Obiski

en: View
sl_SI: Ogled

en: Remove
sl_SI: Odstrani

en: You don't have any download link
sl_SI: Nimate nobene javne povezave za prenos

en: You can generate a download link for a folder or a file. People receive this link can view the folder or the file online.
sl_SI: Ustvarite lahko javno povezavo za prenos za mapo ali datoteko. Obiskovalci z povezavo si bodo lahko ogledali vsebino mape ali datoteko na spletu.

en: You don't have any upload link
sl_SI: Nimate nobene povezave za nalaganje

en: You can generate an upload link from any folder. People receive this link can upload files to this folder.
sl_SI: Ustvarite lahko povezavo za nalaganja za katerokoli mapo. Osebe z povezavo bodo lahko preko nje nalagali datoteke v to mapo.

en: Folders - Share
sl_SI: Mape-Deljenje

en: Folders
sl_SI: Mape

en: Share To
sl_SI: Deljeno z

en: Permission
sl_SI: Dovoljenja

en: You have not shared any folder
sl_SI: Nimate deljenih map

en: You can share a single folder with a registered user if you don't want to share a whole library.
sl_SI: Z registriranim uporabnikom lahko deljite samo eno mapo če ne želite deljiti z njim celotne knjižnice.

en: Edit succeeded
sl_SI: Urejanje uspešno

en: Edit failed.
sl_SI: Urejanje spodletelo

en: Files - Share
sl_SI: Datoteke-Deljenje

en: From Others
sl_SI: Od ostalih

en: To Others
sl_SI: Deljeno z ostalimi

en: From
sl_SI: Od

en: No file is shared to you
sl_SI: Z vami še ni podeljene datoteke

en: Single files shared to you will be listed here, and you can download them or save them to some libraries.
sl_SI: Deljene datoteke ostalih z vami bodo navedene tukaj, lahko jih prenesete na računalnik ali jih shranite v eno od svojih knjižnic.

en: To
sl_SI: Za

en: You don't have any private shared files
sl_SI: Nimate še ustvarjenih privatnih povezav za deljenje datotek

en: You can share a single file with a registered user if you don't want to share a whole library.
sl_SI: Z drugimi uporabniki lahko deljite samo eno datoteko, če ne želite deljiti celotne knjižnice.

en: Libraries - Share
sl_SI: Knjižnice-Deljeno

en: You have not shared any library
sl_SI: Nimate še deljenih knjižnic

en: You can share libraries to your friends and colleagues by clicking the share icon of your own libraries in your home page or creating a new library in groups you are in.
sl_SI: Z prijatelji ali sodelavci lahko deljite knjižnice tako da kliknete na delji ikono vaše knjižnice na vstopni strani ali ustvarite novo knjižnico v skupini v kateri ste pridruženi.

en: Shares
sl_SI: Deljeno

en: Basic Info
sl_SI: Osnovne info.

en: No Nickname
sl_SI: Brez vzdevka

en: Add to contacts
sl_SI: Dodaj v kontakte

en: Leave Share
sl_SI: Zapusti deljeno

en: You have no library sharing with %(to_email)s.
sl_SI: Nimate še knjižnice deljene z %(to_email)s.

en: Sorry, but the requested page could not be found.
sl_SI: Oprostite, vendar zahtevana stran ne obstaja.

en: Activities
sl_SI: Aktivnosti

en: Exit System Admin
sl_SI: Izhod iz sistemske admin

en: Notifications
sl_SI: Obvestila

en: Log out
sl_SI: Odjava

en: System Admin
sl_SI: Sistemski admin

en: All Groups
sl_SI: Vse skupine

en: Clients
sl_SI: Klient

en: Client Name
sl_SI: Naziv klienta

en: Last Sync
sl_SI: Zadnja sinhronizacija

en: Not synced
sl_SI: Ni sinhroniziran

en: Unsync
sl_SI: Odstrani iz sinhro.

en: Really want to unsync it?
sl_SI: Ali res želite preklicati sinhro.?

en: You do not have connected clients
sl_SI: Klientov še nimate v porabi

en: The libraries synced to desktop clients are listed in this page. You can see the client's name and its IP address. You may unsync a client from a library if you no longer want to sync it.
sl_SI: Knjižnice sinhronizirane na namizne kliente so navedeni na tej strani. Ogledate si lahko naziv klienta in njegov IP naslov. Če šelite lahko odstranite klienta iz knjižnice če ne želite več z njim sinhronizirati knjižnice.

en: Successfully unsynced.
sl_SI: Uspešno odstranjeno iz sinhron.

en: This library is encrypted. Please input the password if you want to browse it online. And the password will be kept on the server for only 1 hour.
sl_SI: Knjižnica je kriptirana. Prosimo vnesite geslo če si jo želite ogledati na spleti. Geslo bo shranjeno v strežniškem kriptiranem delu pomnilnika za 1 uro.

en: Password:
sl_SI: Geslo:

en: You can change how to view encrypted libraries online <a class="normal" href="%(profile_edit_url)s#enc-lib-setting">here</a>.
sl_SI: Kako si ogledati knjižnico na spletu lahko spremenite <a class="normal" href="%(profile_edit_url)s#enc-lib-setting">tukaj</a>.

en: Please enter the password.
sl_SI: Prosimo vnesite geslo.

en: Devices
sl_SI: Naprave

en: Platform
sl_SI: Os

en: Device Name
sl_SI: Naziv naprave

en: Last Access
sl_SI: Zadnjič dostopano

en: # Libraries
sl_SI: # Knjižnic

en: Operation
sl_SI: Možnosti

en: Unlink
sl_SI: Odstrani

en: Really want to unlink %s?
sl_SI: Res želite odstraniti to napravo %s?

en: It will immediately stop syncing.
sl_SI: Takoj se bo prenehala osveževati.

en: You do not have connected devices
sl_SI: Nimate še povezanih naprav

en: Your clients (Desktop/Android/iOS) will be listed here.
sl_SI: Vaše naprave (Namizni računalnik/Android/iOS) bodo navedene tukaj

en: Successfully unlinked.
sl_SI: Uspešno odstranjena naprava

en: Download
sl_SI: Prenos

en: Current path:
sl_SI: Trenutna pot:

en: Draft saved.
sl_SI: Osnutek shranjen.

en: Continue editing
sl_SI: Nadaljuj z urejanjem

en: Preview
sl_SI: Preodgled

en: Standard Syntax
sl_SI: Standardna sintaksa

en: Enter this
sl_SI: Vnseite to

en: To see this
sl_SI: Za ogled tega

en: bold
sl_SI: odebeljeno

en: text
sl_SI: besedilo

en: italics
sl_SI: poševno

en: Header
sl_SI: Glava

en: Smaller header
sl_SI: Mala glava

en: Link something
sl_SI: Povezava do

en: alt text
sl_SI: alt besedilo

en: Extended Syntax for Wiki
sl_SI: Razširjena sintaksa za wiki

en: or
sl_SI: ali

en: internal link to another wiki page.
sl_SI: notranja povezava do druge wiki strani.

en: internal link to a picture at this-library/images/pic.jpg.
sl_SI: Notranja povezava na sliko v tej knjižnici/slika/pic.jpg.

en: internal link to a file at this-library/folder/file.doc.
sl_SI: notranja povezava na datoteko v tej knjižnici/mapi/datoteki.doc.

en: Font
sl_SI: Pisava

en: Font Size
sl_SI: Velikost pisave

en: Huge
sl_SI: Velika

en: Normal
sl_SI: Normalna

en: Small
sl_SI: Majhna

en: Font Color
sl_SI: Barva pisave

en: defaut color
sl_SI: prednastavljena

en: Bold (Ctrl/Cmd+B)
sl_SI: Odebeljeno (Ctrl/Cmd+B)

en: Italic (Ctrl/Cmd+I)
sl_SI: Poševno (Ctrl/Cmd+I)

en: Strikethrough
sl_SI: Prečrtano

en: Underline (Ctrl/Cmd+U)
sl_SI: Podčrtano (Ctrl/Cmd+U)

en: Remove format
sl_SI: Odstrani oblikovanje

en: Bullet list
sl_SI: Seznam

en: Number list
sl_SI: Št. seznam

en: Reduce indent (Shift+Tab)
sl_SI: Zmanjšaj zamik (Shift+Tab)

en: Indent (Tab)
sl_SI: Zamik (Tab)

en: Align Left (Ctrl/Cmd+L)
sl_SI: Levo (Ctrl/Cmd+L)

en: Center (Ctrl/Cmd+E)
sl_SI: Cener

en: Align Right (Ctrl/Cmd+R)
sl_SI: Desno (Ctrl/Cmd+R)

en: Justify (Ctrl/Cmd+J)
sl_SI: Obojestransko (Ctrl/Cmd+J)

en: Hyperlink
sl_SI: Povezava

en: Add
sl_SI: Dodaj

en: Remove Hyperlink
sl_SI: Odstrani povezavo

en: Insert picture (or just drag & drop)
sl_SI: Vstavi sliko (ali samo prenesi&spusi)

en: Undo (Ctrl/Cmd+Z)
sl_SI: Razveljavi (Ctrl/Cmd+Z)

en: Redo (Ctrl/Cmd+Y)
sl_SI: Uveljavi (Ctrl/Cmd+Y)

en: Draft Available
sl_SI: Osnutek je na voljo

en: There's a saved draft for this file, would you like to load it?
sl_SI: Za to datoteko je shranjen osnutek, ali ga želite naložiti?

en: Load
sl_SI: Naložo

en: Discard
sl_SI: Zavrži

en: Failed to save draft, exceeded max quota
sl_SI: Shranjevanje osnutka ni uspelo, presežena omejitev velikosti

en: Draft successfully loaded
sl_SI: Osnutek uspešno naložen

en: Strong <strong> Ctrl+B
sl_SI: Odebeljeno <strong> Ctrl+B

en: strong text
sl_SI: poudarjena pisava

en: Emphasis <em> Ctrl+I
sl_SI: Poševno <em> Ctrl+I

en: emphasized text
sl_SI: poševni tekst

en: Hyperlink <a> Ctrl+L
sl_SI: Povezava <a> Ctrl+L

en: enter link description here
sl_SI: tukaj vnesite opis povezave

en: Insert Hyperlink
sl_SI: Vnesite povezavo

en: optional title
sl_SI: naslov (možnost)

en: Blockquote <blockquote> Ctrl+Q
sl_SI: citat <blockquote> Ctrl+Q

en: Blockquote
sl_SI: Citat

en: Code Sample <pre><code> Ctrl+K
sl_SI: Primer kode <pre><code> Ctrl+K

en: enter code here
sl_SI: tukaj vnesite kodo

en: Image <img> Ctrl+G
sl_SI: Slika <img> Ctrl+G

en: enter image description here
sl_SI: tukaj  vnesite opis slike

en: Insert Image
sl_SI: Vnesite sliko

en: Numbered List <ol> Ctrl+O
sl_SI: Številčni seznam <ol> Ctrl+O

en: Bulleted List <ul> Ctrl+U
sl_SI: Seznam <ul> Ctrl+U

en: List item
sl_SI: predmet seznama

en: Heading <h1>/<h2> Ctrl+H
sl_SI: Naslov <h1>/<h2> Ctrl+H

en: Heading
sl_SI: Naslov

en: Horizontal Rule <hr> Ctrl+R
sl_SI: Vodoravna črta <hr> Ctrl+R

en: Undo - Ctrl+Z
sl_SI: Povrni - Ctrl+Z

en: Redo - Ctrl+Y
sl_SI: Obnovi - Ctrl+Y

en: Redo - Ctrl+Shift+Z
sl_SI: Obnovi - Ctrl+Shift+Z

en: Editing Help
sl_SI: Pomoč urejanja

en: Submit failed. Please check the network.
sl_SI: Objava ni uspela, Prosimo preverite vašo povezavo.

en: Password is required.
sl_SI: Geslo je zahtevano

en: History
sl_SI: Zgodovina

en: 's Version History
sl_SI: 's Zgodovina različic

en: Tip:a new version will be generated after each modification, and you can restore the file to a previous version.
sl_SI: Namig: ko je nova različica ustvarjena po spremembi, lahko obnovite datoteko v prejšnjo različico.

en: Current Path:
sl_SI: Trenutna pot:

en: Size
sl_SI: Velikost

en: (current version)
sl_SI: (trenutna različica)

en: (Renamed or moved from %(old_path)s)
sl_SI: (Preimenovano ali premaknjeno %(old_path)s)

en: Restore
sl_SI: Obnovi

en: Diff
sl_SI: Razlike

en: Documents
sl_SI: Dokumenti

en: Introduction
sl_SI: Pojasnilo

en: Help
sl_SI: Pomoč

en: Client
sl_SI: Klient

en: Seafile for Windows, Mac and Linux
sl_SI: Seafile za Linux, Mac in Windows

en: Server Version:
sl_SI: Verzija strežnika:

en: Contact Us
sl_SI: Kontakt

en: snapshots
sl_SI: časovne slike

en: history
sl_SI: zgodovina

en: Back to file versions
sl_SI: Nazaj na različice datoteke

en: 's trash
sl_SI: koš

en: Back to Library
sl_SI: Nazaj na knjižnico

en: Current Path:
sl_SI: Trenutna pot:

en: Personal
sl_SI: Osebno

en: Starred
sl_SI: Pomembno

en: Personal Wiki
sl_SI: Osebni Wiki

en: Share Admin
sl_SI: Deljeno/Javno

en: Links
sl_SI: Povezave

en: Group
sl_SI: Skupine

en: No library is shared to your groups
sl_SI: Ni knjižnice deljene v skupinah

en: No library is shared to you
sl_SI: Ni knjižnice ki bi bila deljena z vami

en: Welcome to Seafile!
sl_SI: Dobrodošli v Seafile

en: Seafile organizes files into libraries. Each library can be synced and shared separately. We have created a personal library for you. You can create more libraries later.
sl_SI: Seafile uredi datoteke v knjižnice. Vsaka knjižnica je lahko sinhronizirana in deljena samostojno. Za vas smo že ustvarili zasebno knjižnico. Kasneje lahko ustvarite dodatne knjižnice.

en: Close
sl_SI: Zapri

en: Choose a directory:
sl_SI: Izberite mapo:

en: You don't have any library at present
sl_SI: Trenutno še ni prisotne nobene knjižnice

en: Please choose a directory
sl_SI: Prosimo izberite mapo

en: My Home
sl_SI: Moj Box

en: Organization
sl_SI: Organizacija

en: No one has created any groups yet
sl_SI: Nihče še ni ustvaril nobene skupine

en: You can click "Add Group" button under "Group" label to create a group.
sl_SI: Lahko klikntete "Add Group" gumb pod "Group" oznako da ustvarite skupino.

en: Share From
sl_SI: Delij od

en: No public library
sl_SI: Ni javne knjižnice

en: You can create a public library by clicking "New Library" button, others can view and download this library.
sl_SI: ustvarite lahko javno knjižnico z klikom na "New Library" gumb, ostali si bodo lahko ogledali in prenesli iz te knjižnice.

en: Search members...
sl_SI: Iskanje uporabnikov…

en: Size:
sl_SI: Velikost:

en: Trash
sl_SI: Koš

en: Move
sl_SI: Premakni

en: Copy
sl_SI: Kopiraj

en: Upload Files
sl_SI: Naloži datoteke

en: The owner of this library has run out of space.
sl_SI: Lastnik te knjižnice nima več prostora.

en: Please select a file at first.
sl_SI: Prosimo najprej izberite datoteko.

en: Add Files
sl_SI: Dodaj datoteke

en: Start All
sl_SI: Označi vse kot pomembno

en: Cancel All
sl_SI: Prekliči vse

en: Drag & Drop is supported for Chrome, Safari 5.0+, Firefox 4.0+, IE 10.0+
sl_SI: Povleci & Spusti je podport za brskalnike Chrome, Safari 5.0+, Firefox 4.0+, IE 10.0+

en: File size should be smaller than %(max_file_size)s
sl_SI: Velikost datoteke mora biti manjša od %(max_file_size)s

en: Saving...
sl_SI: Shranjujem….

en: Update %(file_name)s
sl_SI: Posodobi %(file_name)s

en: Choose a file
sl_SI: Izberi datoteko

en: Smaller than %(max_file_size)s
sl_SI: Manjša kot %(max_file_size)s

en: New Directory
sl_SI: Nova mapa

en: Directory Name
sl_SI: Naziv mape

en: New File
sl_SI: Nova datoteka

en: Featured File Type
sl_SI: Tip datoteke

en: Click to choose
sl_SI: Kliknite za izbiro

en: online Rich Text format.
sl_SI: oblika Rich Text

en: simple markup format.
sl_SI: preprosta markup oblika

en: File Name
sl_SI: Naziv datoteke

en: Current Library
sl_SI: Trenutna knjižnica

en: Other Libraries
sl_SI: Ostale knjižnice

en: Please click and choose a directory.
sl_SI: Prosimo kliknite in izberite mapo.

en: Rename %(name)s as:
sl_SI: Preimenuj %(name)s kot:

en: This library is encrypted. Please input the password if you want to browse it online. And the password will be kept in the browser for only 1 hour.
sl_SI: Ta knjižnica je kriptirana. Prosimo vnesite geslo če si jo želite ogledati na spleti. Geslo bo shranjeno v vašem brskalniku le za 1 uro.

en: File is too big
sl_SI: Datoteka je prevelika

en: File is too small
sl_SI: Datoteka je premajhna

en: Filetype not allowed
sl_SI: Vrsta datoteke ni dovoljena

en: Max number of files exceeded
sl_SI: Omejitev števila datotek je bilo preseženo

en: Uploaded bytes exceed file size
sl_SI: Prekoračena velikost naloženih bitov.

en: Empty file upload result
sl_SI: Rezultat nalaganja prazne datoteke

en: Error
sl_SI: Napaka

en: Start
sl_SI: Začetek

en: Delete Items
sl_SI: Izbriši predmete

en: Are you sure you want to delete these selected items?
sl_SI: Ali ste prepričani da želite izbrisati izbrano?

en: Processing...
sl_SI: Obdelujem….

en: Successfully deleted %(name)s and %(amount)s other items.
sl_SI: Uspešno odstanjen %(name)s in %(amount)s ostalih.

en: Successfully deleted %(name)s.
sl_SI: Uspešno odstranjen %(name)s.

en: Internal error. Failed to delete %(name)s and %(amount)s other items.
sl_SI: Notranja napaka. Brisanje %(name)s in %(amount)s ostalih je spodletelo.

en: Internal error. Failed to delete %(name)s.
sl_SI: Notranja napaka. Brisanje %(name)s spodletelo.

en: Move selected directories/files to:
sl_SI: Premakni izbrane mape/datoteke v:

en: Copy selected directories/files to:
sl_SI: Kopiraj izbrane mape/datoteke v:

en: Invalid destination path
sl_SI: Neveljavna končna pot

en: Successfully moved %(name)s and %(amount)s other items.
sl_SI: Uspešno premaknjen %(name)s in %(amount)s ostali predmeti.

en: Successfully moved %(name)s.
sl_SI: Uspešno premaknje %(name)s.

en: Successfully copied %(name)s and %(amount)s other items.
sl_SI: Uspešno kopiran %(name)s in %(amount)s ostalih predmetov.

en: Successfully copied %(name)s.
sl_SI: Uspešno kopiran %(name)s.

en: Internal error. Failed to move %(name)s and %(amount)s other items.
sl_SI: Notranja napaka. Spodletelo premikanje %(name)s in %(amount)s ostalih predmetov.

en: Internal error. Failed to move %(name)s.
sl_SI: Notranja napaka. Spodletelo premikanje %(name)s.

en: Internal error. Failed to copy %(name)s and %(amount)s other items.
sl_SI: Notranja napak. Spodletelo kopiranje %(name)s in %(amount)s ostalih predmetov.

en: Internal error. Failed to copy %(name)s.
sl_SI: Notranja napaka. Spodletelo kopiranje %(name)s.

en: Moving...
sl_SI: Premikam...

en: Copying...
sl_SI: Kopiram...

en: Successfully moved %(s_num)s items.
sl_SI: Premikanje %(s_num)s predmetov, uspešno končano.

en: Failed to move %(f_num)s items.
sl_SI: Premikanje %(f_num)s predmetov, spodletelo.

en: Successfully copied %(s_num)s items.
sl_SI: Kopiranje %(s_num)s predmetov, uspešno končano.

en: Failed to copy %(f_num)s items.
sl_SI: Kopiranje %(f_num)s predmetov spodletelo.

en: Failed
sl_SI: Spodletelo

en: Encrypting the file...
sl_SI: Kriptiram datoteko…

en: Error when encrypting.
sl_SI: Napaka pri kriptiranj

en: Encrypting, %(num)s% complete.
sl_SI: Kriptiranje, %(num)s% končano.

en: Uploading ...
sl_SI: Nalagam...

en: Done!
sl_SI: Končano!

en: Downloading...
sl_SI: Prenašam...

en: Downloading, %(num)s% complete.
sl_SI: Prenašanje, %(num)s% končano.

en: Decrypting...
sl_SI: Odkriptiram...

en: Decrypting, %(num)s% complete.
sl_SI: Odkriptiranje, %(num)s% končano.

en: Successfully deleted %(name)s
sl_SI: Uspešno izbrisan %(name)s

en: Rename File
sl_SI: Preimenuj datoteko

en: Rename Directory
sl_SI: Preimenuj mapo

en: Copy File
sl_SI: Kopiranje datoteke

en: Move File
sl_SI: Premakni datoteko

en: Copy Directory
sl_SI: Kopiraj mapo

en: Move Directory
sl_SI: Premakni mapo

en: Copy %(name)s to:
sl_SI: Kopiraj %(name)s v:

en: Move %(name)s to:
sl_SI: Premakni %(name)s v:

en: Directory download is not supported in this library.
sl_SI: Prenos mape v tej knjižnici ni mogoč.

en: unstarred
sl_SI: odstrani pomembno

en: starred
sl_SI: pomembno

en: It is required.
sl_SI: Je zahtevano.

en: Only an extension there, please input a name.
sl_SI: Je samo končnica, prosimo vnesite še naziv.

en: Creating...
sl_SI: Ustvarjam...

en: You have not renamed it.
sl_SI: Niste preimenovali.

en: Successfully renamed %(old_name)s to %(new_name)s
sl_SI: Uspešno preimenovano iz %(old_name)s v %(new_name)s

en: Canceled.
sl_SI: Preklicano.

en: Please select at least one contact.
sl_SI: Prismo izberite najamnj en kontakt.

en: Please enter emails or groups, or select some.
sl_SI: Prosim vnesite email naslove ali skupine oz. jih nekaj izberite.

en: You can't access this library.
sl_SI: Ne morete dostopati do te knjižnice.

en: modification history
sl_SI: urejanje zgodovine

en: Tip: A snapshot will be generated after modification, which records the library state before this modification.
sl_SI: Namig: Posnetek bo ustvarjen po spremembi, ki vsebuje stanje knjižnice pred to spremembo.

en: View Snapshot
sl_SI: Ogled postneka

en: Per page:
sl_SI: Na stran:

en: snapshot
sl_SI: posnetek

en: Back to snapshots
sl_SI: Bazaj na posnetke

en: Can't view this library
sl_SI: Te knjižnice se ne da ogledati

en: Directory
sl_SI: Mapa

en: a week
sl_SI: teden

en: a month
sl_SI: mesec

en: all
sl_SI: skupaj

en: Delete Time
sl_SI: Čas izbrisa

en: Transfer Ownership
sl_SI: Prenos lastništva

en: Change Password
sl_SI: Spremeni geslo

en: Library Settings
sl_SI: Nastavitve knjižnice

en: Keep full history
sl_SI: Obdrži vso zgodovino

en: Don't keep history
sl_SI: Ne obdrži zgodovine

en: Only keep a period of history:
sl_SI: Obdrži zgodovino samo določeno obdobje:

en: days
sl_SI: dni

en: Transfer this library to another user:
sl_SI: Prenesite to knjižnico k drugemu uporabniku.

en: Change the password of this library:
sl_SI: Spremeni geslo v tej knjižnici:

en: Old Password
sl_SI: Staro geslo

en: New Password(at least %(repo_password_min_length)s characters)
sl_SI: Nov geslo(najmanj %(repo_password_min_length)s znakov)

en: New Password Again
sl_SI: Ponovitev novega gesla

en: Upload
sl_SI: Naloži

en: Please enter the old password
sl_SI: Prosimo vnesite novo geslo

en: Please enter the new password
sl_SI: Prismo vnesite novo geslo

en: New password is too short
sl_SI: Novo geslo je prekratko

en: Please enter the new password again
sl_SI: Prosimo vnesite ponovno novo geslo

en: New passwords don't match
sl_SI: Novi gesli se ne ujemata

en: Back to modification history
sl_SI: Nazaj na urejanje zgodovine

en: Create Time
sl_SI: Datum nastanka

en: Last Modifier
sl_SI: Zadnji urejal

en: Detail
sl_SI: Podrobnosti

en: Restore Library
sl_SI: Obnovi knjižnico

en: Are you sure you want to restore this library?
sl_SI: Ali ste prepričani da želite obnoviti to knjižnico?

en: Please input the password if you want to browse the shared file/directory. And the password will be kept on the server for only 1 hour.
sl_SI: Prosimo vnesite geslo če si želite ogledati deljene datoteke/mape. Geslo bo shranjeno na strežniku za samo 1 uro.

en: Shared by:
sl_SI: Deljil:

en: Save to...
sl_SI: Shrani v….

en: Save To:
sl_SI: Shrani k:

en: File download is disabled: the share link traffic of owner is used up.
sl_SI: Prenos datotek je onemogočeno: dovoljena količina prenosa datotek uporabnika je presežena

en: Hi,
sl_SI: Zdravo,

en: %(email)s shared an upload link to you on %(site_name)s.
sl_SI: %(email)s je deljil z vami povezavo za nalaganje na %(site_name)s.

en: You can go to the following page and upload your files:
sl_SI: Lahko greste na naslednjo povezavo in naložite vaše datoteke:

en: Stars
sl_SI: Pomembni

en: icon
sl_SI: ikona

en: Unstar
sl_SI: Odstrani pomembno

en: You don't have any starred files yet
sl_SI: Nimate še označenih datotek z pomembno

en: You can star important files by clicking the "Star" button on file viewing page, and they will be listed here.
sl_SI: Kot pomembne datoteko označite na seznamu datotek z klikom na "Zvezdica" gumb, potem bodo te datoteke prikazane tukaj.

en: Successfully unstarred.
sl_SI: Uspešno odstranjejo iz pomembnih

en: modification details
sl_SI: podrobnosti spremembe

en: It's a newly-created blank file.
sl_SI: Je novo ustvarjena prazna datoteka.

en: before modification
sl_SI: pred spremembo

en: after modification
sl_SI: po spremembi

en: Update file
sl_SI: Posodobi datoteko

en: error:
sl_SI: napaka:

en: Upload file
sl_SI: Naloži datoteko

en: to
sl_SI: k

en: Sorry, this user is not registered yet.
sl_SI: Oprosite, ta uporabnik še ni registriran.

en: Share
sl_SI: Delji

en: Star
sl_SI: Pomembno

en: updated this file
sl_SI: posodobljena datoteka

en: one contributor |  %(counter)s contributors
sl_SI[0]: %(counter)s sodelujoči
sl_SI[1]:  %(counter)s sodelujoča
sl_SI[2]:  %(counter)s sodelujoči
sl_SI[3]:  %(counter)s sodelujočih

en: Unstarred successfully
sl_SI: Odstranitev pomembnega uspešna

en: Starred successfully
sl_SI: Označinev pomembnega  uspešno

en: you can also press ←
sl_SI: lahko tudi kliknete na ←

en: prev
sl_SI: Prej.

en: you can also press →
sl_SI: lahko kliknite na →

en: next
sl_SI: naslednji

en: Encoding:
sl_SI: Kriptiranje:

en: auto detect
sl_SI: samodejno zaznaj

en: <span id="pdf-page"><label for="page-number">Page</label> <input type="number" id="page-number" value="1" min="1"></input> / <span id="page-nums"></span></span>
sl_SI: <span id="pdf-page"><label for="page-number">Stran</label> <input type="number" id="page-number" value="1" min="1"></input> / <span id="page-nums"></span></span>

en: Full Screen
sl_SI: Celozaslonski način

en: loading...
sl_SI: nalagam...

en: You can use IE 10 or other browsers, for example, firefox, to view it online.
sl_SI: Uporabite lahko IE 10 ali kakšen drug brskalnik npr. Firefox, Chrome… za ogled na spletu.

en: To view it online, you can use firefox, chrome or IE 9.
sl_SI: Za ogled na spletu lahko uporabite Firefox, Chrome, Safari ali IE 10.

en: This type of file cannot be viewed online.
sl_SI: Ta vrsta datoteke ne more biti ogledana na spletu.

en: Upload files to <span class="op-target">%(dir_name)s</span>
sl_SI: Naložite datoteke na <span class="op-target">%(dir_name)s</span>

en: shared by:
sl_SI: deljeno z:

en: Log In
sl_SI: Prijava

en: (forgot password)
sl_SI: (pozabljeno geslo)

en: Not clear? Refresh it.
sl_SI: Ni počiščeno? Osvežite

en: Incorrect email or password
sl_SI: Napačno geslo ali email naslov

en: Remember me for %(remember_days)s days
sl_SI: Zapomni si me za %(remember_days)s dni

en: Signup
sl_SI: Registracija

en: Failed to refresh the CAPTCHA, please try again later.
sl_SI: CAPTCHA osvežitev ni uspela, prosimo poizkusite znova kasneje.

en: Email cannot be blank
sl_SI: Email ne more biti prazen

en: Password cannot be blank
sl_SI: Geslo ne more biti prazno

en: Log Out
sl_SI: Odjava

en: Thanks for your participation!
sl_SI: Hvala za uporabo!

en: Log in again
sl_SI: Ponovna prijava

en: Password Change Successfully
sl_SI: Geslo je bilo uspešno spremenjeno

en: Your password has been changed successfully.
sl_SI: Vaše geslo je bilo supešno spremenjeno

en: Password Modification
sl_SI: Urejanje gesla

en: Current Password:
sl_SI: Trenutno geslo:

en: New Password:
sl_SI: Novo geslo:

en: Confirm Password:
sl_SI: Potrditev gesla:

en: Successfully reset password
sl_SI: Uspešno ponastavljeno geslo

en: Successfully reset password.
sl_SI: Uspešno ponastavljeno geslo.

en: Password Reset
sl_SI: Ponastavi geslo

en: Reset Password
sl_SI: Ponastavitev gesla

en: Failed to reset password: this link is no longer available.
sl_SI: Ponastavitev gesla ni uspela: ta povezava ni več veljavna.

en: Password Reset Successfully
sl_SI: Geslo uspešno ponastavljeno

en: We've sent a password reset email to your mailbox.
sl_SI: Email sporočilo za ponastavitev gesla smo poslali na vaš email naslov.

en: To reset the password of your account %(account)s on %(site_name)s, please click the following link:
sl_SI: Za ponastavitev gesla za vaš uporabniški račun %(account)s na %(site_name)s,  prosimo kliknite na naslednjo povezavo:

en: If you did not request it, just skip it.
sl_SI: Če tega niste vi zahtevali preprosto ignorirajte to sporočilo.

en: Your email used in login:
sl_SI: Vaš email za prijavo:

en: We will send you an email to set new password
sl_SI: Poslali vam bomo email sporočilo za nastavitev novega gesla

en: Registration complete
sl_SI: Registracija uspešno zaključena

en: An activation email has been sent. Please check your email and click on the link to activate your account.
sl_SI: Email za aktivacijo vašega računa je bil poslan. Prosimo preverite vaš email predal in kliknite na povezavo v sporočilo za aktivacijo računa.

en: Registration complete, please wait for administrator to activate your account.
sl_SI: Registracija zaključena, prosimo počakajte da vam administrator aktivira vaš uporabniški račun.

en: Register
sl_SI: Registracija

en: Welcome back, you are already signed in.
sl_SI: Ponovno pozdravljeni, ste že prijavljeni.

en: Confirm Password
sl_SI: Potrdite geslo

en: Sign Up
sl_SI: Prijava

en: Please enter the password again
sl_SI: Prosimo ponovno vnesite geslo

en: Passwords don't match
sl_SI: Gesli se ne ujemata

en:  is not supported. Please choose an image file.
sl_SI: ni podprto. Prosimo izberite sliko.

en:  is not supported. File extensions can only be
sl_SI: ni podprto. Vrste datotek so lahko le

en:  is too large. Allowed maximum size is 1MB.
sl_SI: je prevelik. Največja dovoljena velikost je 1MB.

en: Discuss
sl_SI: Razprava

en: Please select at least 1 group.
sl_SI: Prosimo izberite vsaj 1 skupino.

en: Please input a discussion.
sl_SI: Prosimo vnesite razpravo.

en: Share %(name)s
sl_SI: Delji %(name)s

en: Download Link
sl_SI: Javni URL

en: Upload Link
sl_SI: URL nalaganje

en: Private Share
sl_SI: Privatno

en: Use Password
sl_SI: Uporabi geslo

en: (at least %(repo_password_min_length)s characters)
sl_SI: (najmanj %(repo_password_min_length)s znakov)

en: Password again
sl_SI: Ponovno geslo

en: Set Expiration
sl_SI: čas veljavnosti

en: Days
sl_SI: Dni

en: Generate
sl_SI: Ustvari

en: Link:
sl_SI: povezava:

en: Send
sl_SI: Pošlji

en: Send to:
sl_SI: Pošlji za:

en: Emails, Seperated by ','
sl_SI: Email naslovi, razdeljeni z ','

en: Sending...
sl_SI: Pošiljam...

en: You can share the generated link to others and then they can upload files to this directory via the link.
sl_SI: Ustvarjeno povezavo lahko pošljete ostalim in lahko bodo nalagali datoteke v mapo preko te povezave.

en: Upload Link:
sl_SI: URL za nalaganje

en: Post a discussion to group
sl_SI: Objavi razpravo v skupino

en: discussion
sl_SI: razprava

en: Modification Details
sl_SI: Podrobnosti sprememb

en: New files
sl_SI: Nove datoteke

en: Deleted files
sl_SI: Izbrisane datoteke

en: Renamed or Moved files
sl_SI: Preimenovane ali premaknjene datoteke

en: Modified files
sl_SI: Spremenjene datoteke

en: New directories
sl_SI: Nove mape

en: Deleted directories
sl_SI: Izbrisane mape

en: Unknown error.
sl_SI: Neznana napaka.

en: Mine
sl_SI: Moje

en: Sub-libraries
sl_SI: Pod-knjižnice

en: Shared
sl_SI: Deljeno

en: New Sub-library
sl_SI: Nove pod-knjižnice

en: You have not created any libraries
sl_SI: Niste še ustvarili knjižnic

en: You can create a library to organize your files. For example, you can create one for each of your projects. Each library can be synchronized and shared separately.
sl_SI: Lahko ustvarite knjižnice za organizacijo vaših datotek. Primer, lahko ustvarite knjižnico za vsak vaš projekt. Vsaka knjižnica je sinhronizirana in deljena ločeno.

en: Origin
sl_SI: Izvirnik

en: You have not created any sub-libraries
sl_SI: Niste še ustvarili nobene pod-knjižnice

en: You can create a sub-library from a directory inside a library. A sub-library can be independently synced and shared. Files in the sub-library will be automatically kept in sync with those in the directory of the origin library.
sl_SI: Lahko ustvarite pod-knjižnico iz mape v že obstoječi knjižnici. Pod-knjižnica je ločeno sinhronizirana in deljena. Datoteke v pod-knjižnici bodo samodejno vključeni v sinhronizacijo z  tistimi v mapi v kateri je glavna knjižnica.

en: The file is being processed, please wait...
sl_SI: Datoteka je v obdelavi, prosimo počakajte….

en: hide outline
sl_SI: skrij označene

en: show outline
sl_SI: prikaži označene

en: Document convertion failed.
sl_SI: Sprememba dokumenta, spodletela.

en: Share Permission
sl_SI: Dovoljenja deljenja

en: Encrypt
sl_SI: Zakriptiraj

en: Name is required
sl_SI: Naziv je zahtevan

en: Description is required
sl_SI: Opis je zahtevan

en: Please enter password
sl_SI: Prosimo vnesite geslo

en: Password is too short
sl_SI: Geslo je prekratko

en: Delete succeeded.
sl_SI: Uspešno izbrisano.

en: Really want to delete %(lib_name)s ?
sl_SI: Ali res želite izbrisati %(lib_name)s ?

en: Fetch failed
sl_SI: Prenos spodletel

en: More operations
sl_SI: Več operacij

en: More Operations
sl_SI: Več operacij

en: Share %(lib_name)s
sl_SI: Delji %(lib_name)s

en: Emails or Groups, Seperated by ','
sl_SI: Email naslovi ali skupine, razdeljeno z  ','

en: Tip: must be organization members or organization groups, enter "all" to share to public library.
sl_SI: Namig: mora biti član organizacije ali skupina organizacije, vnesite "vsi" da deljite v javno knjižnico.

en: Tip: enter "all" to share to public library.
sl_SI: Namig: vnesite "vsi" da deljite v javno knjižnico.

en: Search files in this wiki
sl_SI: Iskanje datotek v tem Wiki

en: Search files in this library
sl_SI: Iskanje datotek v tej knjižnici

en: Search Files
sl_SI: Iskanje datotek

en: advanced
sl_SI: napredno

en: In all libraries
sl_SI: v vseh knjižnicah

en: In this wiki
sl_SI: v tem wiki

en: In this library
sl_SI: v tej knjižnici

en: in %(name)s
sl_SI: v %(name)s

en: All file types
sl_SI: Vse tipe

en: Custom file types
sl_SI: Izbrane tipe datotek

en: Text files
sl_SI: Textovne datoteke

en: Images
sl_SI: Slike

en: Input file extensions here, separate with ','
sl_SI: Vnesite končnice datotek tukaj, razdelite jih z ','

en: Please select at least one file type or input at least one file extension
sl_SI: Prosimo izberite najmanj en tip datoteke ali vnesite najmanj eno končnico

en: Select contacts
sl_SI: Izberite kontakte

en: Please input at least an email.
sl_SI: Prismo vnesite najmanj en email.

en: Please enter days
sl_SI: Prosimo vnesite dni

en: Please enter valid days
sl_SI: Prosimo vnesite veljavno št. dni

en: Used:
sl_SI: Poraba:

en: Self
sl_SI: Sam

en: Sharing
sl_SI: Deljeno

en: Traffic this month:
sl_SI: Prenos ta mesec:

en: Payment
sl_SI: Plačilo

en: Users
sl_SI: Uporabniki

en: Traffic
sl_SI: Promet

en: Logs
sl_SI: Dnevniki

en: Transfer Library
sl_SI: Prenos knjižnice

en: Transfer %(lib_name)s to:
sl_SI: Prenos knjižnice %(lib_name)s k:

en: Owner
sl_SI: Lastnik

en: Creator
sl_SI: Ustvaril

en: Create At
sl_SI: Ustvaril ob

en: Delete Group
sl_SI: Odstranitev skupine

en: Search libraries by name...
sl_SI: Iskanje knjižnic po imenu...

en: All
sl_SI: Vse

en: Orphan
sl_SI: Brez

en: System
sl_SI: Sistem

en: All Organizations
sl_SI: Vse organizacije

en: Url Prefix
sl_SI: Url predpona

en: Delete Organization
sl_SI: Odstranitev organizacije

en: Space Used
sl_SI: Poraba prostora

en: Set Quota
sl_SI: Nastavi kvoto

en: Tip: 0 means default limit
sl_SI: Namig: 0 pomeni prednastavljeno kvoto

en: All Public Links
sl_SI: Vse javne povezave

en: Count
sl_SI: Štetje

en: Search Library
sl_SI: Iskanje knjižnice

en: Tip: you can search by keyword in name or owner or both.
sl_SI: Namig: iščete lahko po besedi v nazivu ali lastniku ali po obeh

en: Result
sl_SI: Rezultat

en: No result
sl_SI: Brez zadetka

en: User Traffic
sl_SI: Promet uporabnika

en: Month:
sl_SI: Mesec:

en: User
sl_SI: Uporabnik

en: Total Usage
sl_SI: Skupna poraba

en: Search users...
sl_SI: Iskanje uporabnikov...

en: Database
sl_SI: Vsi uporabniki

en: Add user
sl_SI: Dodaj uporabnika

en: Activating..., please wait
sl_SI: Aktivacija… prosimo počakajte

en: A new server version %(v)s is available.
sl_SI: Nova verzija strežnika %(v)s je na voljo.

en: Passwords do not match
sl_SI: Gesli se ne ujemata

en: Add admin
sl_SI: Dodaj admina

en: Add admins
sl_SI: Dodaj admine

en: Tip: the emails should be the users already added.
sl_SI: Namig: email naslov naj bo od že registriranega uporabnika.

en: Status
sl_SI: Stanje

en: Create At / Last Login
sl_SI: Kreiran / Zadnjič prijavil

en: Active
sl_SI: Aktiven

en: Inactive
sl_SI: Neaktiven

en: ResetPwd
sl_SI: Spremen.Geslo

en: Revoke Admin
sl_SI: Odstrani iz admin

en: Set Admin
sl_SI: Nastavi za admin

en: Your account %(username)s on %(site_name)s has been activated.
sl_SI: Vaš račun %(username)s na %(site_name)s je bil aktiviran.

en: %(user)s invited you to join organization "%(org_name)s" on %(site_name)s.
sl_SI: %(user)s vas je povabil da se pridružite organizaciji "%(org_name)s" na %(site_name)s.

en: %(user)s invited you to join %(site_name)s.
sl_SI: %(user)s vas je povabil da se pridružite %(site_name)s.

en: Here is your account information:
sl_SI: Tukaj so podatki vašega uporabniškega računa:

en: Password: %(password)s
sl_SI: Geslo: %(password)s

en: Your password on %(site_name)s has been reset. Now it is %(password)s. Please change it as soon as possible.
sl_SI: Vaše geslo na %(site_name)s je bilo ponastavljeno. Novo geslo je %(password)s. Prosimo spremenite ga takoj ko je mogoče.

en: Search User
sl_SI: iskanje uporabnika

en: Tip: Use * to match any number of characters.
sl_SI: Namig: Uporabite * za ujemanje s katerokolim številom znakov.

en: Delete User
sl_SI: Izbriši uporabnika

en: Are you sure you want to reset the password of %s ?
sl_SI: Ali ste prepričani da želite ponastaviti geslo za %s ?

en: Are you sure you want to revoke the admin permission of %s ?
sl_SI: Ali ste prepričani da želite preklicati admin dovoljenja za %s ?

en: Are you sure you want to set %s as admin?
sl_SI: Ali ste prepričani da želite nastaviti %s kot admina?

en: Edit succeeded, an email has been sent.
sl_SI: Urejanje je bilo uspešno, email je bil poslan.

en: Edit succeeded, but failed to send email, please check your email configuration.
sl_SI: Urejanje uspešno, vendar pa ni bilo mogoče poslati email-a, prosimo preverite vaše email nastavitve.

en: Back to user list
sl_SI: Nazaj na sezman uporabnikov

en: Total
sl_SI: Skupaj

en: Used
sl_SI: Porabljeno

en: Set user storage limit
sl_SI: Nastavi kvoto porabe za uporabnika

en: Owned
sl_SI: Lasnik

en: You do not have personal wiki
sl_SI: Nimate zasebne wiki.

en: personal-wiki
sl_SI: osebni-wiki

en: Personal Wiki Pages
sl_SI: Zasebne Wiki strani

en: permission error
sl_SI: napaka dovoljenj

en: Unable to view recycle page
sl_SI: Strani z košem ni mogoče prikazati

en: Failed to edit library information.
sl_SI: Spodletelo urejanje informacij knjižnice

en: Failed to save settings on server
sl_SI: Spodletelo shranjevanje nastavitev na strežnik

en: Settings saved.
sl_SI: Nastavitve shranjene.

en: Username %s is not valid.
sl_SI: Uporabniško ime %s ni veljavno.

en: User %s is not found.
sl_SI: Uporabnik %s ne obstaja.

en: Library %(repo_name)s has been transfered to %(new_owner)s.
sl_SI: Knjižnica %(repo_name)s je bila prenešena k %(new_owner)s.

en: Successfully updated the password of Library %(repo_name)s.
sl_SI: Uspešno posodobljeno geslo knjižnice  %(repo_name)s.

en: Filename contains invalid character
sl_SI: Ime datoteke vsebuje neveljavne znake

en: Duplicated filename
sl_SI: Podvojeno ime datoteke

en: File size surpasses the limit
sl_SI: Datoteka je prevelika

en: The space of owner is used up, upload failed
sl_SI: Prostor kateri je določen uporabnik je zapolnjen, nalaganje spodletelo

en: An error occurs during file transfer
sl_SI: Prišlo je do napake pri prenosu.

en: Invalid url
sl_SI: Neveljaven url

en: Unable to view library modification
sl_SI: Sprememb knjižnice ni mogoče ogledati

en: Unable to view library snapshots
sl_SI: Posnetkov knjižnice si ni mogoče ogledati

en: You have no permission to restore library
sl_SI: Nimate dovoljenj za obnovitev knjižnice

en: Please specify history ID
sl_SI: Prosimo vnesite ID zgodovine

en: Library does not exist
sl_SI: Knjižnica ne obstaja

en: History you specified does not exist
sl_SI: Zgodovina ki ste jo določili ne obstaja

en: Unknown error
sl_SI: Neznana napaka

en: My Library
sl_SI: Moja knjižnica

en: Failed to unshare the library, as it does not exist.
sl_SI: Spodletela odjava knjižnice, kot da ne obstaja.

en: Unshare "%s" successfully.
sl_SI: Odstranitev deljenja "%s" uspešna.

en: Failed to unshare "%s".
sl_SI: Odstranitev deljenja "%s" ni uspela.

en: Failed to delete file.
sl_SI: Izbris datoteke ni uspel.

en: %s successfully deleted.
sl_SI: %s uspešno izbrisano.

en: Internal error. Failed to delete %s.
sl_SI: Notranja napaka. Izbris %s ni uspel.

en: Unable to access file: share link traffic is used up.
sl_SI: Ne morete dostopati do datoteke: Omejitev prenosa preko javne povezave je dosežen.

en: Unable to access file
sl_SI: Do datoteke ni mogoče dostopati

en: Successfully revert %(path)s to <a href="%(root)s">root directory.</a>
sl_SI: Uspešno obnovljeno %(path)s v <a href="%(root)s">glavno mapo.</a>

en: Successfully revert <a href="%(url)s">%(path)s</a>
sl_SI: Uspešno obnovljeno <a href="%(url)s">%(path)s</a>

en: Successfully revert %(path)s to <a href="%(url)s">root directory.</a>
sl_SI: Uspešno obnovljeno %(path)s v <a href="%(url)s">glavno mapo.</a>

en: Internal Error
sl_SI: Notranja napaka

en: Unable to download directory "%s": size is too large.
sl_SI: Mape ni mogoče prensti "%s": velikost je prevelika.

en: Unable to download "%s"
sl_SI:  "%s" ni mogoče prenesti.

en: Successfully enable "Personal Wiki".
sl_SI: Uspešno omogočen "Osebni Wiki".

en: Successfully disable "Personal Wiki".
sl_SI: Uspešno onemogočen "Osebni Wiki".

en: You don't have permission to access the library.
sl_SI: Nimate dovoljenja za dostop do te knjižnice.

en: No path.
sl_SI: Ni poti.

en: The group doesn't exist
sl_SI: Skupina ne obstaja

en: Permission denied
sl_SI: Dostop zavrnjen.

en: Library does not exist.
sl_SI: Knjižnica ne obstaja

en: Permission denied.
sl_SI: Dostop zavrnjen.

en: Library is encrypted.
sl_SI: Knjižnica je kriptirana

en: Error: no head commit id
sl_SI: Napaka: ni id-ja objavljene glave

en: Argument missing.
sl_SI: Manjka Argument

en: Destination path is too long.
sl_SI: Cilj poti je predolg.

en: Successfully moved %(name)s <a href="%(url)s">view</a>
sl_SI: Uspešno premaknjeno %(name)s <a href="%(url)s">ogled</a>

en: Successfully copied %(name)s <a href="%(url)s">view</a>
sl_SI: Uspešno kopirano %(name)s <a href="%(url)s">ogled</a>

en: Can not move directory %(src)s to its subdirectory %(des)s
sl_SI: Mape  %(src)s  ni mogoče premakniti  v njeno podmapo %(des)s

en: Can not copy directory %(src)s to its subdirectory %(des)s
sl_SI: Mape  %(src)s ni mogoče kopirati v njeno podmapo %(des)s

en: Destination path is too long for %s.
sl_SI: Pot cilja je predlog %s.

en: Failed to get file block list
sl_SI: Spodletelo pridobivanje seznama kosov datoteke.

en: Wrong repo id
sl_SI: Napačen repo ID

en: System library can not be deleted.
sl_SI: Sistemska knjižnica ne more biti izbrisana.

en: No conflict in the merge.
sl_SI: Ni konfliktov med združevanjem

en: HTTPError: failed to open file online
sl_SI: HTTPNapaka: Datoteke ni mogoče odpreti na spleti

en: URLError: failed to open file online
sl_SI: URLNapaka: Datoteke ni mogoče odpreti na spleti

en: The encoding you chose is not proper.
sl_SI: Izbrani kodiranje ni pravilno.

en: Unknown file encoding
sl_SI: Neznana enkripcija datoteke

en: File size surpasses %s, can not be opened online.
sl_SI: Velikost datoteke presega %s. Ne more biti odprta na spletu.

en: Unable to view file
sl_SI: Datoteke si ni možno ogledati

en: Invalid file format.
sl_SI: Neveljaven format datoteke.

en: The library does not exist.
sl_SI: Knjižnica ne objstaja.

en: The library is encrypted.
sl_SI: Knjižnica je kriptirana.

en: Unable to edit file
sl_SI: Datoteke ni mogoče urediti

en: The file does not exist.
sl_SI: Datoteka ne obstaja.

en: Edit online is not offered for this type of file.
sl_SI: Urejanje na spletu ni na voljo za ta tip datoteke.

en: Failed to set quota: internal error
sl_SI: Spodletelo nastavljeno omejitve: notranja napaka

en: Successfully deleted %s
sl_SI: Uspešno odstranjeno %s

en: Failed to delete: the user does not exist
sl_SI: Spodletelo brisanje: ta uporabnike ne obstaja

en: Successfully set %s as admin
sl_SI: Uspešno nastavljen %s kot admin

en: Failed to set admin: the user does not exist
sl_SI: Spodletelo dodajanje admina. Uporabnik ne obstaja

en: Successfully revoke the admin permission of %s
sl_SI: Uspešno preklicane pravice administratorja za %s

en: Failed to revoke admin: the user does not exist
sl_SI: Preklic admin pravic spodletelo: uporabnik ne obstaja.

en: Successfully activated "%s".
sl_SI: Uspešno aktiviran "%s".

en: Failed to activate: user does not exist.
sl_SI: Aktivacija spodletela: uporabnik ne obstaja.

en: Successfully deactivated "%s".
sl_SI: Uspešno deaktivirano "%s".

en: Failed to deactivate: user does not exist.
sl_SI: Deaktivacija spodletela: uporabnik ne obstaja.

en: Your account on %s is activated
sl_SI: Vaš račun na %s je aktiviran.

en: Password has been reset on %s
sl_SI: Geslo je bilo ponastavljeno na %s

en: Successfully reset password to %(passwd)s, an email has been sent to %(user)s.
sl_SI: Gslo uspešno ponastavljeno na %(passwd)s, email sporočilo je bilo poslano na %(user)s.

en: Successfully reset password to %(passwd)s, but failed to send email to %(user)s, please check your email configuration.
sl_SI: Uspešno ponastavljeno geslo na %(passwd)s, vendar pa sporočila ni bilo mogoče poslanti na %(user)s, prosimo preverite email nastavitve.

en: Successfully reset password to %(passwd)s for user %(user)s.
sl_SI: Uspešno ponastavljeno geslo na %(passwd)s za uporabnika %(user)s.

en: Successfully reset password to %(passwd)s for user %(user)s. But email notification can not be sent, because Email service is not properly configured.
sl_SI: Uspešno ponastavljeno geslo na %(passwd)s za uporabnika %(user)s. Vendar email obvestilo ni bilo poslano, ker email servis ni pravilno nastavljen.

en: Failed to reset password: user does not exist
sl_SI: Ponastavitev gesla neuspešna: uporabnik ne obstaja

en: You are invited to join %s
sl_SI: Povabljeni ste bili da se pridružite %s

en: Successfully added user %s. An email notification has been sent.
sl_SI: Uspešno dodan uporabnik %s. Email obvestilo je bilo poslano.

en: Successfully added user %s. An error accurs when sending email notification, please check your email configuration.
sl_SI: Uspešno dodan uporabnik %s. Prišlo je do napake pri pošiljanju sporočila, prosimo preverite email nastavitve.

en: Successfully added user %s.
sl_SI: Uspešno dodan uporabnik %s

en: Successfully added user %s. But email notification can not be sent, because Email service is not properly configured.
sl_SI: Uspešno dodan uproabnik %s. Vendar pa email obvestio ni bilo mogoče poslati, ker email servis ni pravilno nastavljen.

en: Successfully transfered.
sl_SI: Uspešno prenešeno

en: Failed to transfer, user %s not found
sl_SI: Prenos spodletel, uporabnik %s ne obstaja

en: Failed to transfer, invalid arguments.
sl_SI: Prenos spodletel, neveljavni argumenti.

en: Using LDAP now, can not add admin.
sl_SI: Uporablja LDAP, ne more se ga dodati kot admina.

en: Successfully set %s as admin.
sl_SI: Uspešno nastavljen %s kot admin.

en: Failed to set %s as admin: user does not exist.
sl_SI: Spodletelo nastavljanje %s kot admina: uporabnik ne obstaja.
