seahub - en to sk_SK translation catalogue (222 entries)

en: A user with this email already
sk_SK: Užívateľ s touto mailovou adresou už

en: The two password fields didn't match.
sk_SK: Zadané heslá nie sú rovnaké

en: Name can't be empty
sk_SK: Meno nesmie byť prázdne

en: Name is too long (maximum is 255 characters)
sk_SK: Meno je príliš dlhé (maximálne 255 znakov)

en: Description can't be empty
sk_SK: Popis nesmie byť prázdne

en: Description is too long (maximum is 100 characters)
sk_SK: Popis je príliš dlhý (maximálne 255 znakov)

en: Name %s is not valid
sk_SK: Meno %s nie je platné

en: Argument missing
sk_SK: Chýba argument

en: Oldname is required
sk_SK: Staré meno je povinné

en: It's too long.
sk_SK: Je príliš dlhé.

en: It's required.
sk_SK: Je povinné.

en: Name "%s" is not valid
sk_SK: Meno "%s" nie je platné

en: Repo id is required
sk_SK: Repo id je povinné.

en: Username is required
sk_SK: Užívateľské meno je poviné

en: Password can't be empty
sk_SK: Heslo nesmie byť prázdne

en: Bad url format
sk_SK: Zlý formát URL

en: Wrong password
sk_SK: Nesprávne heslo

en: Decrypt library error
sk_SK: Chyba pri dešifrovaní knižnice

en: Email is required
sk_SK: Mailová adresa je povinná

en: Quota can't be empty
sk_SK: Kvóta nesmie byť prázdna

en: Quota is too low (minimum value is 0)
sk_SK: Kvóta je príliš nízka (minimálna hodnota je 0)

en: Library name is required
sk_SK: Názov knižnice je povinný

en: Library description is required
sk_SK: Popis knižnice je povinný

en: Please enter a number
sk_SK: Prosím vložte číslo

en: Deutsch
sk_SK: Nemecky

en: English
sk_SK: Anglicky

en: Español
sk_SK: Španielsky

en: Mexican Spanish
sk_SK: mexická španielčina

en: Français
sk_SK: Francúcsky

en: Hebrew
sk_SK: hebrejsky

en: Magyar
sk_SK: Maďarsky

en: Italiano
sk_SK: Taliansky

en: Latvian
sk_SK: litovsky

en: Dutch
sk_SK: dánsky

en: Portuguese, Brazil
sk_SK: portugalsky (brazília)

en: Русский
sk_SK: Rusky

en: Slovak
sk_SK: slovensky

en: Ukrainian
sk_SK: ukrainsky

en: 简体中文
sk_SK: Činsky

en: 繁體中文
sk_SK: Čínsky

en: Discussion
sk_SK: Diskusia

en: File
sk_SK: Súbor

en: Directory icon
sk_SK: Obrázok adresára

en: %(amount)s replies
sk_SK: %(amount)s odpovedí

en: No discussions.
sk_SK: Žiadne diskusie.

en: Loading...
sk_SK: Nahrávam...

en: Failed. Please check the network.
sk_SK: Chyba. Prosím skontrolujte pripojenie k sieti.

en: Added %(file)s
sk_SK: Pridané %(file)s

en: Deleted %(file)s
sk_SK: Zmazané %(file)s

en: Renamed or Moved %(file)s
sk_SK: Premenované alebo presunuté %(file)s

en: Modified %(file)s
sk_SK: Zmenené %(file)s

en: No activity now or the function is not supported.
sk_SK: Žiadna aktivita alebo funkcia nie je podporovaná.

en: Created library
sk_SK: Vytvoriť knižnicu

en: Deleted library %(library_name)s
sk_SK: Zmaná knižnica %(library_name)s

en: Please check the network.
sk_SK: Prosím skontrolujte pripojenie k sieti.

en: New Replies
sk_SK: Nové odpovede

en: Personal info
sk_SK: Osobné informácie

en: Permissions
sk_SK: Oprávnenia

en: Important dates
sk_SK: Dôležité dátumy

en: Groups
sk_SK: Skupiny

en: Password changed successfully.
sk_SK: Heslo bolo úspešne zmenené.

en: Change password: %s
sk_SK: Zmeniť heslo: %s

en: Username
sk_SK: Užívateľ

en: Password
sk_SK: Heslo

en: Please enter a correct username and password. Note that both fields are case-sensitive.
sk_SK: Prosím vložte správne užívateľské meno a heslo. Pri oboch záleží na veľkosti znakov.

en: This account is inactive.
sk_SK: Tento účet je neaktívny.

en: Your Web browser doesn't appear to have cookies enabled. Cookies are required for logging in.
sk_SK: Pravdepodobne nemáte v prehliadači zapnuté cookies. Cookies sú nevyhnutné pre prihlásenie sa.

en: E-mail
sk_SK: Mailová adresa

en: Failed to send email, email service is not properly configured, please contact administrator.
sk_SK: Nepodarilo sa poslať mailovú správu. Služba nie je správne nakonfigurovaná, prosím kontaktujte administrátora.

en: That e-mail address doesn't have an associated user account. Are you sure you've registered?
sk_SK: Mailová adresa nemá priradený užívateľský účet. Ste si istý, že Ste zaregistrovaný?

en: Password reset on %s
sk_SK: Reset hesla na %s

en: New password
sk_SK: Nové heslo

en: New password confirmation
sk_SK: Potvrdenie nového hesla

en: Old password
sk_SK: Staré heslo

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
sk_SK: Vaše staré heslo bolo vložené nesrpávne. Prosím vložte ho znova.

en: Password (again)
sk_SK: Heslo (znova)

en: Logged out
sk_SK: Odhlásený

en: Failed to send email, please contact administrator.
sk_SK: Nepodarilo sa poslať mailovú správu, prosím kontaktujte administrátora.

en: Enter a valid e-mail address.
sk_SK: Vložte platnú mailovú adresu.

en: %(ext)s is an invalid file extension. Authorized extensions are : %(valid_exts_list)s
sk_SK: %(ext)s je neplatný typ súbora. Povolené typy sú : %(valid_exts_list)s

en: Your file is too big (%(size)s), the maximum allowed size is %(max_valid_size)s
sk_SK: Súbor je príliš veľký (%(size)s), maximálna povolená veľkosť je %(max_valid_size)s

en: Avatar for %s
sk_SK: Avatar pre %s

en: Upload Avatar
sk_SK: Nahrať avatara

en: Your current avatar:
sk_SK: Váš súčasný avatar:

en: Upload New Avatar:
sk_SK: Nahrať nového avatara:

en: Upload New Image
sk_SK: Nahrať nový obrázok

en: Email address
sk_SK: Emailová adresa

en: Invalid user id.
sk_SK: Nesprávne používateľské ID.

en: Added
sk_SK: Vložený

en: Deleted
sk_SK: Zmazaný

en: Removed
sk_SK: Odstránený

en: Modified
sk_SK: Zmenený

en: Renamed
sk_SK: Premenovaný

en: Moved
sk_SK: Presunutý

en: Added directory
sk_SK: Pridaný priečinok

en: Removed directory
sk_SK: Odstránený priečinok

en: Renamed directory
sk_SK: Premenovaný priečinok

en: Moved directory
sk_SK: Presunutý priečinok

en: Changed library name or description
sk_SK: Zmený názov alebo popis knižnice

en: Read-Write
sk_SK: Čítanie-Zápis

en: Read-Only
sk_SK: Iba čítanie

en: Email is required.
sk_SK: Mailová adresa je povinná.

en: Successfully added %s to contacts.
sk_SK: %s bol úspešne pridaný do kontaktov.

en: Failed to add %s to contacts.
sk_SK: %s sa nepodarilo pridať do kontakov.

en: Contacts
sk_SK: Kontakty

en: Add Contacts
sk_SK: Pridať Kontakty

en: Email
sk_SK: Mailová adresa

en: Name
sk_SK: Meno

en: Note
sk_SK: Poznámka

en: Operations
sk_SK: Operácie

en: Edit
sk_SK: Editovať

en: Delete
sk_SK: Zmazať

en: You don't have any contacts
sk_SK: Nemáte žiadne kontakty

en: Add your contacts so you can quickly share libraries and send file shared link.
sk_SK: Pridajte si kontakty aby ste vedeli rýchlo zdielať knižnice a posielať linky na súbory.

en: Email
sk_SK: Mailová adresa

en: Name(optional)
sk_SK: Meno(nepovinné)

en: Note(optional)
sk_SK: Poznámka(nepovinná)

en: Edit Contact
sk_SK: Editovať Kontakt

en: Delete Contact
sk_SK: Zmazať Kontakt

en: Failed to create group
sk_SK: Nepodarilo sa vytvoriť skupiu

en: Group does not exist
sk_SK: Skupina neexistuje

en: Group is full
sk_SK: Skupina je plná

en: Failed to add member to group
sk_SK: Nepodarilo sa pridať člena do skupiny.

en: Successfully posted to %(groups)s.
sk_SK: Úspešne poslané do %(groups)s.

en: Error: you are not in group %s.
sk_SK: Chyba: nie ste v skupine %s.

en: Error: the library does not exist.
sk_SK: Chyba: knižnica neexistuje.

en: Error: no path.
sk_SK: Chyba: žiadna cesta.

en: Failed to create: the group does not exist.
sk_SK: Nepodarilo sa vytvoriť: skupina neexistuje.

en: Failed to create: you are not in the group.
sk_SK: Nepodarila sa vytvoriť: nie ste členom skupiny.

en: Failed to create
sk_SK: Nepodarilo sa vytvoriť

en: Failed to create: internal error.
sk_SK: Nepodarilo sa vytvoriť: interná chyba.

en: File does not exist
sk_SK: Súbor neexistuje

en: Failed to create wiki page. Please retry later.
sk_SK: Nepodarilo sa vytvoriť wiki stránku. Prosím skúste neskôr.

en: Internal Server Error
sk_SK: Interná chyba servera

en: Wiki does not exists.
sk_SK: Wiki neexistuje.

en: Failed to create home page. Please retry later
sk_SK: Nepodarilo sa vytvorit domovskú stránku. Prosím skúste neskôr.

en: Wiki is not found.
sk_SK: Wiki nebola nájdená.

en: Page "%s" already exists.
sk_SK: Stránka "%s" už existuje.

en: Thanks for using our site!
sk_SK: Ďakujeme že použivate tento portál.

en: The %(site_name)s team
sk_SK: Tím %(site_name)s

en: Hide replies
sk_SK: Skryť odpovede

en: Reply
sk_SK: Odpovedať

en: Add a reply...
sk_SK: Pridať odpoveď...

en: It can not be blank and should be no more than 2048 characters.
sk_SK: Nesmie byť prázdne a presiahnuť 2048 znakov.

en: Cancel
sk_SK: Zrušiť

en: This group is public.
sk_SK: Táto skupina je verejná.

en: Libraries
sk_SK: Knižnice

en: Members
sk_SK: Členovia

en: Add a discussion...
sk_SK: Pridať diskusiu...

en: Previous
sk_SK: Predchádzajúci

en: Next
sk_SK: Ďaľší

en: ↑Top
sk_SK: ↑Hore

en: Really want to delete this discussion?
sk_SK: Naozaj chcete zmazať túto diskusiu?

en: Yes
sk_SK: Áno

en: No
sk_SK: Nie

en: Successfully deleted
sk_SK: Úspešne zmazané

en: Failed to delete:
sk_SK: Nepodarilo sa zmazať:

en: Recent Changes
sk_SK: Nedávne zmeny

en: New Library
sk_SK: Nová knižnica

en: Description
sk_SK: Popis

en: Last Update
sk_SK: Posledná zmena

en: Shared By
sk_SK: Zdielané

en: Download and Sync
sk_SK: Stiahnuť a Synchronizovať

en: Details
sk_SK: Podrobnosti

en: Password：
sk_SK: Heslo:

en: Admins
sk_SK: Administrátori

en: Name is required.
sk_SK: Meno je povinné.

en: Description is required.
sk_SK: Popis je povinný.

en: Tips
sk_SK: Tipy

[ctx: help]
en: Client
sk_SK: Klient

en: Web Site
sk_SK: Web stránka

en: Example
sk_SK: Príklad

en: Department
sk_SK: Oddelenie

en: Telephone
sk_SK: Telefón

en: Folders
sk_SK: Priečinky

en: Basic Info
sk_SK: Základné informácie

en: Server Version:
sk_SK: Verzia servera:

en: Contact Us
sk_SK: Kontaktujte nás

en: Clients
sk_SK: Klienti

en: Client Name
sk_SK: Názov klienta

en: Last Sync
sk_SK: Posledná synchronizácia

en: Password:
sk_SK: Heslo:

en: Please enter the password.
sk_SK: Prosím zadajte heslo.

en: Current path:
sk_SK: Aktuálna cesta:

en: Preview
sk_SK: Náhľad

en: Header
sk_SK: Hlavička

en: Smaller header
sk_SK: Mala hlavička

en: or
sk_SK: alebo

en: Hyperlink
sk_SK: Odkaz

en: Add
sk_SK: Pridať

en: Remove Hyperlink
sk_SK: Odobrať odkaz

en: Insert picture (or just drag & drop)
sk_SK: Vložiť obrázok (alebo iba postiahni & pusti)

en: Help
sk_SK: Pomoc

en: Personal Wiki
sk_SK: Osobná Wiki

en: Copy %(name)s to:
sk_SK: Kopírovať %(name)s do:

en: Move %(name)s to:
sk_SK: Presunúť %(name)s do:

en: Directory
sk_SK: Adresár

en: a week
sk_SK: týždeň

en: a month
sk_SK: mesiac

en: Library Settings
sk_SK: Nastavenie knižnice

en: Keep full history
sk_SK: Ponechať plnú históriu

en: Don't keep history
sk_SK: Neponechávať históriu

en: Only keep a period of history:
sk_SK: Ponechať iba určitú dobu histórie:

en: days
sk_SK: dni

en: Create Time
sk_SK: Čas vytvorenia

en: Restore Library
sk_SK: Obnoviť knižnicu

en: Are you sure you want to restore this library?
sk_SK: Ste si istý že chcete obnoviť túto knižnicu?

en: Preparing, please wait...
sk_SK: Pripravujem, čakajte prosím...

en: Passwords don't match
sk_SK: Heslá nie sú rovnaké

en: Send
sk_SK: Odoslať

en: Owner
sk_SK: Vlastník

en: Delete Group
sk_SK: Zmazať skupinu

en: Database
sk_SK: Databáza

en: All
sk_SK: Všetko

en: System
sk_SK: Systém

en: Url Prefix
sk_SK: URL prefix

en: Add new user
sk_SK: Pridať nového používateľa

en: Password:  %(password)s
sk_SK: Heslo:  %(password)s

en: Library does not exist
sk_SK: Knižnica neexistuje

en: No conflict in the merge.
sk_SK: Spojenie bez konfliktov.

en: Permission denied
sk_SK: Prístup zamietnutý

en: Invalid file format.
sk_SK: Nesprávny formát súboru.
