seahub - en to nl_NL translation catalogue (1080 entries)

en: 
    You've got 1 new notice on %(site_name)s:
     | 
    You've got %(num)s new notices on %(site_name)s:
nl_NL[0]: 
    Je hebt 1 nieuwe melding op %(site_name)s:
nl_NL[1]: 
    Je hebt %(num)s nieuwe meldingen op %(site_name)s:

en:  is not supported. File extensions can only be
nl_NL: wordt niet ondersteund. Bestandsextensies kunnen enkel

en:  is not supported. Please choose an image file.
nl_NL: wordt niet ondersteund. Gelieve een beeldbestand te kiezen.

en:  is too large. Allowed maximum size is 1MB.
nl_NL: is te groot. Toegestane maximum is 1 MB.

en: "%s" does not exist.
nl_NL: "%s" bestaat niet.

en: "%s" is not a valid name
nl_NL: De naam "%s" is niet geldig

en: %%curr%% of %%total%%
nl_NL: %%curr%% van %%total%%

en: %(days)d day ago | %(days)d days ago
nl_NL[0]: %(days)d dag geleden
nl_NL[1]: %(days)d dagen geleden

en: %(ext)s is an invalid file extension. Authorized extensions are : %(valid_exts_list)s
nl_NL: %(ext)s is een ongeldige extensie. Toegestane extensies zijn: %(valid_exts_list)s

en: %(hours)d hour ago | %(hours)d hours ago
nl_NL[0]: %(hours)d uur geleden
nl_NL[1]: %(hours)d uren geleden

en: %(inviter)s invited you to join %(site_name)s. Please click the link below:
nl_NL: %(inviter)s heeft je uitgenodigd voor %(site_name)s. Klik op onderstaande link:

en: %(minutes)d minute ago | %(minutes)d minutes ago
nl_NL[0]: %(minutes)d minuut geleden
nl_NL[1]: %(minutes)d minuten geleden

en: %(seconds)d second ago | %(seconds)d seconds ago
nl_NL[0]: %(seconds)d seconde geleden
nl_NL[1]: %(seconds)d seconden geleden

en: %(site_name)s organizes files into libraries. Each library can be synced and shared separately. Howerver, since you are a guest user now, you can not create libraries.
nl_NL: %(site_name)s organiseert bestanden in bibliotheken. Elke bibliotheek kan afzonderlijk gesynchroniseerd en gedeeld worden. Echter, omdat u gastgebruiker bent kunt u geen bibliotheken maken.

en: %(user)s has shared a library named <a href="%(url_base)s%(lib_url)s">%(lib_name)s</a> to you.
nl_NL: %(user)s heeft een bibliotheek met naam <a href="%(url_base)s%(lib_url)s">%(lib_name)s</a> met jou gedeeld.

en: %(user)s has shared a library named <a href='%(href)s'>%(repo_name)s</a> to you.
nl_NL: %(user)s heeft een bibliotheek met naam <a href='%(href)s'>%(repo_name)s</a> met jou gedeeld.

en: %(user)s invited you to join %(site_name)s.
nl_NL: %(user)s heeft je uitgenodigd voor %(site_name)s.

en: %(user)s posted a new discussion in <a href="%(url_base)s%(grp_url)s">%(grp_name)s</a>
nl_NL: %(user)s plaatste een nieuwe discussie in  <a href="%(url_base)s%(grp_url)s">%(grp_name)s</a>

en: %(user)s posted a new discussion in <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a>.
nl_NL: %(user)s plaatste een nieuwe discussie in <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a>

en: %(user)s want to join to Group "%(group_name)s", here is the verification message:
nl_NL: %(user)s wil lid worden van groep "%(group_name)s", het controle bericht is:

en: %s is already in your contacts.
nl_NL: %s staat reeds in uw contacten.

en: %s is already invited.
nl_NL: %s is reeds uitgenodigd.

en: %s is not a valid email.
nl_NL: %s is geen geldig e-mailadres.

en: (Renamed or moved from %(old_path)s)
nl_NL: (Hernoemd of verplaatst van %(old_path)s)

en: (at least %(repo_password_min_length)s characters)
nl_NL: (minstens %(repo_password_min_length)s tekens)

en: (at least %(share_link_password_min_length)s characters)
nl_NL: (Minstens %(share_link_password_min_length)s karakters)

en: (current notification)
nl_NL: (huidige melding)

en: (current version)
nl_NL: (huidige versie)

en: (forgot password)
nl_NL: (wachtwoord vergeten)

en: *The password will be kept in the server for only 1 hour.
nl_NL: Het wachtwoord zal gedurende 1 uur door de server onthouden worden

en: 1 month ago
nl_NL: 1 maand geleden

en: 1 week ago
nl_NL: 1 week geleden

en: 1. Select a disk partition to store local Seafile data
nl_NL: 1. Kies een schijf partitie om de lokale Seafile gegevens op te slaan

en: 2. Add an account
nl_NL: 2. Voeg een account toe

en: 3 days ago
nl_NL: 3 dagen geleden

en: 3. Sync a library
nl_NL: 3. Synchroniseer een bibliotheek

en: 4. (Optional) Create a library
nl_NL: 4. (Optioneel) Maak een bibliotheek

en: 5. Browse files on the cloud
nl_NL: 5. Blader door bestanden in de cloud

en: <a href="%%url%%" target="_blank">The image</a> could not be loaded.
nl_NL: <a href="%%url%%" target="_blank">Beeld</a> kon niet worden geladen.

en: <a href="%(user_url)s">%(avatar_creator)s</a> has updated their avatar <a href="%(avatar_url)s">%(avatar)s</a>.
nl_NL: <a href="%(user_url)s">%(avatar_creator)s</a> heeft avatar <a href="%(avatar_url)s">%(avatar)s</a> aangepast.

en: <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a> has a new discussion.
nl_NL: <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a> heeft nieuwe discussie.

en: <span class="op-target">%(repo_dir_name)s</span> Trash
nl_NL: <span class="op-target">%(repo_dir_name)s</span> Prullenbak

en: <span class="op-target">%(repo_name)s</span> Modification History
nl_NL: <span class="op-target">%(repo_name)s</span> Modificatiegeschiedenis

en: <span class="op-target">%(repo_name)s</span> Snapshot
nl_NL: <span class="op-target">%(repo_name)s</span> Momentopname

en: <span class="op-target">%(u_filename)s</span> Version History
nl_NL: <span class="op-target">%(u_filename)s</span> Versiegeschiedenis

en: A blank line matches no files.
nl_NL: Een lege regel stemt overeen met geen bestanden.

en: A directory is shared to you on %s
nl_NL: Er is een map met je gedeeld op %s

en: A file is shared to you on %s
nl_NL: Er is een bestand met jou gedeeld op %s

en: A file named <a href="%(url_base)s%(file_url)s">%(file_name)s</a> is uploaded to your folder <a href="%(url_base)s%(folder_url)s">%(folder_name)s</a>.
nl_NL: Een bestand genaamd <a href="%(url_base)s%(file_url)s">%(file_name)s</a> werd naar je map <a href="%(url_base)s%(folder_url)s">%(folder_name)s</a> geüpload.

en: A file named <a href='%(file_link)s'>%(file_name)s</a> is uploaded to <a href='%(link)s'>%(name)s</a>
nl_NL: Bestand getiteld <a href='%(file_link)s'>%(file_name)s</a> is geüpload naar <a href='%(link)s'>%(name)s</a>

en: A file named <strong>%(file_name)s</strong> is uploaded to <strong>Deleted Library</strong>
nl_NL: Bestand getiteld <strong>%(file_name)s</strong> is geüpload naar <strong>Verwijderde bibliotheek</strong>

en: A file with the same name already exists in this folder.
nl_NL: Een bestand met deze naam bestaat reeds in deze map.

en: A line starting with # serves as a comment.
nl_NL: Een regel beginnend met # dient als commentaar.

en: A user with this email already exists.
nl_NL: Een gebruiker met dit e-mailadres bestaat al.

en: A verification code has been sent to the email.
nl_NL: Er is een verificatiecode verzonden naar het e-mailadres.

en: About
nl_NL: Over

en: About Us
nl_NL: Over ons

en: Accept
nl_NL: Accepteren

en: Accepted
nl_NL: Geaccepteerd

en: Accepted at
nl_NL: Geaccepteerd op

en: Accepter
nl_NL: Geaccepteerd door

en: Access Log
nl_NL: Toegangslogboek

en: Actions
nl_NL: Acties

en: Activated
nl_NL: Geactiveerd

en: Activating..., please wait
nl_NL: Activeren...even geduld aub

en: Active
nl_NL: Actief

en: Active Users
nl_NL: Actieve gebruikers

en: Activities
nl_NL: Activiteiten

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Add Contacts
nl_NL: Contacten toevoegen

en: Add Files
nl_NL: Bestanden toevoegen

en: Add Library
nl_NL: Voeg bibliotheek toe

en: Add Member
nl_NL: Lid toevoegen

en: Add Terms and Conditions
nl_NL: Voorwaarden toevoegen

en: Add Wiki
nl_NL: Wiki toevoegen

en: Add a comment...
nl_NL: Opmerking toevoegen...

en: Add a discussion...
nl_NL: Voeg discussie toe...

en: Add admin
nl_NL: Voeg beheerder toe

en: Add admins
nl_NL: Voeg beheerders toe

en: Add an account on your private Seafile server or our public server.
nl_NL: Voeg een account toe op je privé Seafile server of onze publieke server.

en: Add auto expiration
nl_NL: Voeg automatische vervaldatum toe

en: Add folder
nl_NL: Voeg map toe

en: Add institution
nl_NL: Organisatie toevoegen

en: Add new notification
nl_NL: Voeg melding toe

en: Add organization
nl_NL: Voeg organisatie toe

en: Add password protection
nl_NL: Wachtwoord beveiliging toevoegen

en: Add user
nl_NL: Voeg nieuwe gebruiker toe

en: Add your contacts so you can quickly share libraries and send file shared link.
nl_NL: Voeg uw contacten toe zodat u snel uw bibliotheken kan delen en gedeelde bestanden kunt versturen.

en: Added
nl_NL: Toegevoegd

en: Added directory
nl_NL: Map toegevoegd

en: Added or modified
nl_NL: Toegevoegd of gewijzigd

en: After downloading Seafile client program, you have 3 steps left to get it up and running.
nl_NL: Na het downloaden van het Seafile clientprogramma, zijn er nog 3 stappen nodig om het werkend te krijgen.

en: Align
nl_NL: Uitlijning

en: Align center
nl_NL: Centreren

en: Align left
nl_NL: Links uitlijnen

en: Align right
nl_NL: Rechts uitlijnen

en: All
nl_NL: Alle

en: All Groups
nl_NL: Alle groepen

en: All Institutions
nl_NL: Alle organisaties

en: All Invitations
nl_NL: Alle uitnodigingen

en: All Notifications
nl_NL: Alle meldingen

en: All Public Links
nl_NL: Alle Openbare Linken

en: All file types
nl_NL: All bestandstypen

en: An activation email has been sent. Please check your email and click on the link to activate your account.
nl_NL: Een activatie mail werd verstuurd. Controleer je email en klik op de link om je account te activeren.

en: An integer that is greater than or equal to 0.
nl_NL: Een getal dat groter is dan of gelijk is aan 0.

en: An upload link is shared to you on %s
nl_NL: Er is een upload link met je gedeeld op %s

en: Anonymous User
nl_NL: Anonieme gebruiker

en: Are you sure you want to delete this page?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze pagina wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to restore this library?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze bibliotheek wil terughalen?

en: Argument missing
nl_NL: Er ontbreekt een argument

en: Argument missing.
nl_NL: Argument ontbreekt.

en: Auto merge by seafile system
nl_NL: Automatisch samenvoegen door Seafile systeem

en: Avatar for %s
nl_NL: Avatar voor %s

en: Back
nl_NL: Terug

en: Back to organization list
nl_NL: Terug naar lijst van organisaties

en: Back to top
nl_NL: Terug naar boven

en: Bad repo id in upload link.
nl_NL: Verkeerde repo id in uploadlink.

en: Bad upload link token.
nl_NL: Verkeerde uploadlink token.

en: Bold
nl_NL: Vet

en: Broken (please contact your administrator to fix this library)
nl_NL: Defect (neem contact op met je systeembeheerder om deze bibliotheek te repareren)

en: Can not copy directory %(src)s to its subdirectory %(des)s
nl_NL: Kan map %(src)s niet kopiëren naar haar onderliggende map %(des)s

en: Can not move directory %(src)s to its subdirectory %(des)s
nl_NL: Kan map %(src)s niet verplaatsen naar haar onderliggende map %(des)s

en: Can not remove myself
nl_NL: Kan mezelf niet verwijderen

en: Can not reset password, please contact LDAP admin.
nl_NL: Kan het wachtwoord niet veranderen. Neem alstublieft contact op met de LDAP beheerder.

en: Can not set encrypted library as default library.
nl_NL: Kan geen versleutelde bibliotheek als standaardbibliotheek instellen.

en: Can not transfer library to organization user %s
nl_NL: Kan de bibliotheek niet overdragen aan organisatie gebruiker %s

en: Can not transfer organization library
nl_NL: Kan de bibiliotheek van de organisatie niet overzetten

en: Can not update password, please contact LDAP admin.
nl_NL: Kan het wachtwoord niet bijwerken. Neem alstublieft contact op met de LDAP beheerder.

en: Cancel
nl_NL: Afbreken

en: Cancel All
nl_NL: Alles annuleren

en: Cancel failed
nl_NL: Afbreken mislukt

en: Cells
nl_NL: Cellen

en: Change
nl_NL: Wijzig

en: Change Password
nl_NL: Wijzig het wachtwoord

en: Change password: %s
nl_NL: Wijzig wachtwoord: %s

en: Changed library name or description
nl_NL: Bibliotheek naam of omschrijving veranderd

en: Check file lock error
nl_NL: Controleer fout i.v.m. bestandsblokkade

en: Choose Default Library
nl_NL: Kies standaardbibliotheek

en: Choose a file
nl_NL: Selecteer een bestand

en: Choose a library as wiki
nl_NL: Kies een bibliotheek voor de wiki

en: Choose a library as wiki:
nl_NL: Kies een bibliotheek voor de wiki:

en: Choose default library:
nl_NL: Kies standaardbibliotheek:

en: Clean
nl_NL: Opschonen

en: Clear
nl_NL: Wissen

en: Clear files in trash and history：
nl_NL: Schoon bestanden in prullenbak en geschiedenis:

en: Click the "Sync this library" button to sync it with a local folder.
nl_NL: Klik op de "Synchroniseer deze bibliotheek" knop om een bibliotheek te synchroniseren naar/met een lokale map.

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Close (Esc)
nl_NL: Sluiten (Esc)

en: Close live preview
nl_NL: Voorbeeld afsluiten

en: Columns
nl_NL: Kolommen

en: Comment
nl_NL: Opmerking

en: Comments
nl_NL: Opmerkingen

en: Community Edition
nl_NL: Community editie

en: Confirm Password
nl_NL: Bevestig Wachtwoord

en: Confirm Password:
nl_NL: Bevestig wachtwoord:

en: Confirm password to continue
nl_NL: Om door te gaan: bevestig wachtwoord

en: Contact Email
nl_NL: Contact e-mail

en: Contact Email:
nl_NL: Contact e-mail:

en: Contacts
nl_NL: Contacten

en: Copy
nl_NL: Kopiëren

en: Count
nl_NL: Teller

en: Create
nl_NL: Aanmaken

en: Create Account
nl_NL: Account aanmaken

en: Create At
nl_NL: Gemaakt op

en: Create At / Last Login
nl_NL: Gemaakt op / Laatste login

en: Create Wiki
nl_NL: Maak wiki aan

en: Create Wiki Now
nl_NL: Maak Wiki aan

en: Create a new library
nl_NL: Maak een nieuwe bibliotheek aan

en: Create a personal account
nl_NL: Maak een persoonlijke account

en: Create an organization account
nl_NL: Maak een organisatie account

en: Created
nl_NL: Aangemaakt

en: Created At
nl_NL: Gemaakt om

en: Created At / Expiration
nl_NL: Aangemaakt op / vervaldatum

en: Created By
nl_NL: Aangemaakt door

en: Created library
nl_NL: Bibliotheek aangemaakt

en: Creator
nl_NL: Maker

en: Current Library
nl_NL: Huidige bibliotheek

en: Current Password
nl_NL: Huidig wachtwoord

en: Current Path:
nl_NL: Huidig pad:

en: Current Path:
nl_NL: Huidig pad:

en: Current Version
nl_NL: Huidige versie

en: Current password cannot be blank
nl_NL: Huidige wachtwoord mag niet leeg zijn

en: Current path:
nl_NL: Huidig pad:

en: Custom file types
nl_NL: Speciale bestandstypes

en: Date
nl_NL: Datum

en: Days
nl_NL: Dagen

en: Decrypt library error
nl_NL: Decoderen van bibliotheek fout

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Default Library
nl_NL: Standaardbibliotheek

en: Default Library Setting
nl_NL: Standaard Bibliotheek Instelling

en: Default library is the default place to store your personal documents and pictures.
nl_NL: Standaardbibliotheek is de standaard plaats om je persoonlijke documenten en afbeeldingen op te slaan.

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Delete Account
nl_NL: Account verwijderen

en: Delete Contact
nl_NL: Contact verwijderen

en: Delete Group
nl_NL: Verwijder Groep

en: Delete Institution
nl_NL: Organisatie verwijderen

en: Delete Library
nl_NL: Verwijder bibliotheek

en: Delete Notification
nl_NL: Melding verwijderen

en: Delete Page
nl_NL: Verwijder pagina

en: Delete These
nl_NL: Verwijder deze

en: Delete Time
nl_NL: Tijdstip verwijderen

en: Delete User
nl_NL: Verwijder gebruiker

en: Delete users
nl_NL: Gebruikers verwijderen

en: Deleted
nl_NL: Verwijderd

en: Deleted Time
nl_NL: Tijdstip verwijderd

en: Deleted directories
nl_NL: Verwijderde mappen

en: Deleted files
nl_NL: Verwijderde bestanden

en: Deleted library
nl_NL: Verwijderde bibliotheek

en: Demo account can not be deleted.
nl_NL: Demo account kan niet verwijderd worden.

en: Department
nl_NL: Departement

en: Department is too long (maximum is 512 characters)
nl_NL: Afdeling is te lang (maximaal 512 tekens)

en: Department(optional)
nl_NL: Afdeling(optioneel):

en: Department:
nl_NL: Afdeling:

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Description can't be empty
nl_NL: Beschrijving mag niet leeg zijn

en: Description is required
nl_NL: Omschrijving is verplicht

en: Description is required.
nl_NL: Omschrijving is verplicht

en: Description is too long (maximum is 100 characters)
nl_NL: Beschrijving is te lang (maximaal 100 karakters)

en: Destination path is too long for %s.
nl_NL: Bestemmingspad is te lang voor %s.

en: Destination path is too long.
nl_NL: Bestemmingspad is te lang.

en: Detail
nl_NL: Detailweergave

en: Deutsch
nl_NL: Duits

en: Device
nl_NL: Apparaat

en: Device Name
nl_NL: Apparaatnaam

en: Devices
nl_NL: Apparaten

en: Diff
nl_NL: Verschil

en: Direct Download Link:
nl_NL: Snelkoppeling voor directe download:

en: Directory
nl_NL: Map

en: Directory does not exist.
nl_NL: De directory bestaat niet

en: Directory icon
nl_NL: Map icoon

en: Disable Two-Factor Authentication
nl_NL: Tweestapsauthenticatie uitschakelen

en: Discard
nl_NL: Verwijderen

en: Discussion
nl_NL: Discussie

en: Discussions
nl_NL: Discussies

en: Dismiss
nl_NL: Sluiten

en: Document convertion failed.
nl_NL: Document conversie mislukt.

en: Documents
nl_NL: Documenten

en: Don't keep history
nl_NL: Bewaar geschiedenis niet

en: Don't replace
nl_NL: Niet vervangen

en: Download
nl_NL: Downloaden

en: Download Links
nl_NL: Downloadlinks

en: Draft Available
nl_NL: Klad beschikbaar

en: Draft saved.
nl_NL: Klad opgeslagen.

en: Draft successfully loaded
nl_NL: Klad geladen

en: Edit
nl_NL: Aanpassen

en: Edit Contact
nl_NL: Contact aanpassen

en: Edit Page
nl_NL: Pagina aanpassen

en: Edit Quota
nl_NL: Quota bewerken

en: Edit failed.
nl_NL: Wijzigen mislukt

en: Edit online is not offered for this type of file.
nl_NL: Online bewerken wordt niet aangeboden voor dit type bestand .

en: Edit succeeded
nl_NL: Wijzigen gelukt

en: Edit succeeded, an email has been sent.
nl_NL: Aanpassing gelukt, een email werd verstuurd.

en: Edit succeeded, but failed to send email, please check your email configuration.
nl_NL: Aanpassing gelukt,maar mislukt om email te versturen, controleer je email configuratie.

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Email %s invalid.
nl_NL: E-mailadres %s is ongeldig

en: Email Verification
nl_NL: E-mailverificatie

en: Email address
nl_NL: E-mailadres

en: Email address is not valid
nl_NL: E-mailadres is niet geldig

en: Email cannot be blank
nl_NL: Email mag niet leeg zijn

en: Email is not longer than 512 characters
nl_NL: E-mail is niet langer dan 512 tekens

en: Email is required
nl_NL: E-mailadres is verplicht

en: Email is required.
nl_NL: E-mailadres is verplicht.

en: Email or Username
nl_NL: E-mail of gebruikersnaam

en: Email or username cannot be blank
nl_NL: E-mailadres of gebruikersnaam mag niet leeg zijn

en: Emails, Seperated by ','
nl_NL: E-mails, Gescheiden door ','

en: Empty
nl_NL: Leeg

en: Empty file upload result
nl_NL: Upload leverde leeg bestand op

en: Enable Modules
nl_NL: Zet modules aan

en: Enable Two-Factor Authentication
nl_NL: Tweestapsauthenticatie inschakelen

en: Enable two factor authentication
nl_NL: Tweestapsauthenticatie inschakelen

en: Encoding:
nl_NL: Codering:

en: Encrypt
nl_NL: Versleutel

en: Encrypted
nl_NL: Versleuteld

en: English
nl_NL: Engels

en: Enter
nl_NL: Voer in

en: Enter a valid e-mail address.
nl_NL: Voer een geldig e-mailadres in.

en: Enter a valid email address.
nl_NL: Voer een geldig e-mailadres in.

en: Error
nl_NL: Fout

en: Error: no head commit id
nl_NL: Fout: geen head commit id

en: Errors
nl_NL: Fouten

en: Español
nl_NL: Spaans

en: Español de Argentina
nl_NL: Argentijns spaans

en: Español de México
nl_NL: Mexicaans spaans

en: Example
nl_NL: Voorbeeld

en: Excluding files
nl_NL: Bestanden uitsluiten

en: Excluding files/folders from syncing
nl_NL: Uitsluiten bestanden/mappen van synchroniseren

en: Exit admin panel
nl_NL: Adminpaneel afsluiten

en: Expiration
nl_NL: Vervaldatum

en: Export Excel
nl_NL: Export naar Excel

en: Fail to add user %s.
nl_NL: Gebruiker %s toevoegen is mislukt.

en: Failed to add %s to contacts.
nl_NL: Toevoegen %s aan contacten mislukt.

en: Failed to add member to group
nl_NL: Kon lid niet aan groep toevoegen

en: Failed to create
nl_NL: Aanmaken mislukt

en: Failed to create group
nl_NL: Aanmaken groep mislukt

en: Failed to create home page. Please retry later
nl_NL: Aanmaken 'home' pagina mislukt. Probeer later nog een keer

en: Failed to create org group.
nl_NL: Mislukt om org groep aan te maken.

en: Failed to create thumbnail.
nl_NL: Niet gelukt om miniatuur te maken.

en: Failed to create wiki page. Please retry later.
nl_NL: Aanmaken wiki pagina mislukt. Probeer later nog een keer.

en: Failed to create: internal error.
nl_NL: Aanmaken mislukt: interne fout.

en: Failed to create: the group does not exist.
nl_NL: Aanmaken mislukt: de groep bestaat niet

en: Failed to create: you are not in the group.
nl_NL: Aanmaken mislukt: je bent geen lid van de groep.

en: Failed to delete "%s". Please retry later.
nl_NL: Verwijderen van "%s" mislukt. Probeer het later nog eens.

en: Failed to delete, please try again later.
nl_NL: Verwijderen mislukt, probeer het later nog een keer.

en: Failed to delete: the user does not exist
nl_NL: Verwijderen mislukt: de gebruiker bestaat niet

en: Failed to delete: the user is an organization creator
nl_NL: Verwijderen mislukt: de gebruiker heeft de organisatie aangemaakt

en: Failed to edit profile
nl_NL: Aanpassen profiel mislukt

en: Failed to export Excel
nl_NL: Kan niet exporteren naar Excel

en: Failed to get file block list
nl_NL: Mislukt om "file block list" te verkrijgen

en: Failed to get upload url
nl_NL: Kon geen upload URL verkrijgen

en: Failed to load this page.
nl_NL: Het laden van de pagina is mislukt.

en: Failed to refresh the CAPTCHA, please try again later.
nl_NL: Mislukt om een refresh te doen van de CAPTCHA, probeer later opnieuw.

en: Failed to rename organization
nl_NL: Organisatie hernoemen mislukt

en: Failed to reset password: this link is no longer available.
nl_NL: Mislukt om wachtwoord te resetten: deze link is niet langer beschikbaar.

en: Failed to reset password: user does not exist
nl_NL: Wachtwoord reset mislukt: gebruiker bestaat niet

en: Failed to revoke admin: the user does not exist
nl_NL: Mislukt om admin in te trekken: de gebruiker bestaat niet

en: Failed to save draft, exceeded max quota
nl_NL: Klad opslaan mislukt, maximum quota overschreden

en: Failed to send a verification code, please try again later.
nl_NL: Kon geen verificatiecode versturen. Probeer het later nog eens.

en: Failed to send email, email service is not properly configured, please contact administrator.
nl_NL: E-mail verzenden mislukt. De e-maildienst is niet goed geconfigureerd. Neem contact op met de beheerder.

en: Failed to send email, please contact administrator.
nl_NL: E-mail verzenden mislukt. Neem alstublieft contact op met de beheerder.

en: Failed to send to {placeholder}
nl_NL: Niet kunnen verzenden aan {placeholder}

en: Failed to set %s as admin: user does not exist.
nl_NL: Mislukt om %s als admin in te stellen: de gebruiker bestaat niet.

en: Failed to set default library.
nl_NL: Kon standaardbibliotheek niet instellen.

en: Failed to set quota: internal server error
nl_NL: Kon geen quotum instellen: interne serverfout

en: Failed to set quota: maximum quota is %d MB
nl_NL: Kon geen quotum instellen: maximum is %d MB

en: Failed to set wiki library.
nl_NL: Instellen van wiki bibliotheek mislukt.

en: Failed to transfer, invalid arguments.
nl_NL: Transfer mislukt, ongeldige argumenten.

en: Failed to transfer, user %s not found
nl_NL: Transfer mislukt, gebruiker %s niet gevonden

en: Failed, file is too large
nl_NL: Mislukt. Bestand is te groot

en: Failed. Please check the network.
nl_NL: Mislukt. Controleer de netwerkverbinding.

en: Favorites
nl_NL: Favorieten

en: Fetch failed
nl_NL: Ophalen mislukt

en: File
nl_NL: Bestand

en: File <a href='%(file_url)s'>%(file_name)s</a> has a new comment from user %(author)s
nl_NL: Het bestand <a href='%(file_url)s'>%(file_name)s</a>  heeft een nieuwe opmerking van gebruiker %(author)s

en: File Collaboration Team Organization
nl_NL: Bestand Samenwerking Team Organisatie

en: File Drag & Drop is supported for Chrome, Safari 5.0+, Firefox 4.0+, IE 10.0+
nl_NL: Bestanden Slepen en Plakken is ondersteund voor Chrome, Safari 5.0+, Firefox 4.0+, IE 10.0+

en: File Name
nl_NL: Bestandsnaam

en: File Upload
nl_NL: Bestandsupload

en: File conflicts
nl_NL: Bestand conflicten

en: File does not exist
nl_NL: Bestand bestaat niet

en: File download is disabled: the share link traffic of owner is used up.
nl_NL: Download is niet mogelijk: de limiet voor verkeer van bestanden delen is overschreden.

en: File format: user@mail.com
nl_NL: Bestandsformaat: gebruiker@email.com

en: File is locked
nl_NL: Bestand is geblokkeerd

en: File is too big
nl_NL: Bestand is te groot

en: File is too small
nl_NL: Bestand is te klein

en: File size should be smaller than %(max_file_size)s
nl_NL: Bestandsgrootte moet kleiner zijn dan %(max_file_size)s

en: File size surpasses %s, can not be opened online.
nl_NL: Bestandsgrootte overschrijdt %s, kan online niet geopend worden.

en: Files
nl_NL: Bestanden

en: Files / Size
nl_NL: Bestanden / Grootte

en: Files in this library can not be viewed online.
nl_NL: Bestanden in deze bibliotheek kunnen niet online worden bekeken.

en: Files will be decrypted in the server before being sent to you.
nl_NL: Bestanden zullen gedecodeerd worden in de server alvorens ze naar jou verzonden worden.

en: Files will be decrypted in your browser when you download them.
nl_NL: Bestanden zullen gedecodeerd worden in je browser wanneer je ze download.

en: Filetype not allowed
nl_NL: Bestandstype niet toegestaan

en: Folder
nl_NL: Map

en: Folder Drag & Drop is supported for Chrome
nl_NL: Mappen slepen en plakken is ondersteund voor Chrome

en: Folder Permission
nl_NL: Map toegangsrechten

en: Folders
nl_NL: Mappen

en: Fullscreen
nl_NL: Volledig scherm

en: Generate
nl_NL: Genereer

en: Generate a random password
nl_NL: Genereer een willekeurig wachtwoord

en: Get code
nl_NL: Code ophalen

en: Go check out at the following page:
nl_NL: Bekijk de volgende pagina:

en: Grid
nl_NL: Raster

en: Group
nl_NL: Groep

en: Group Permission
nl_NL: Groepsrechten

en: Group does not exist
nl_NL: Groep bestaat niet

en: Group is a place for you and your friends leaving messages and collaborating on libraries. Groups you join will be listed here.
nl_NL: Groep is waar jij en je vrienden berichten achterlaten en samenwerken in bibliotheken. Groepen waar jij deel van uitmaakt worden hier genoemd.

en: Group is a place for you and your friends leaving messages and collaborating on libraries. You can create a group by clicking "New Group" button.
nl_NL: Je kan een groep aanmaken door te klikken op de "Nieuwe Groep" knop. Groep is waar jij en je vrienden berichten achterlaten en samenwerken in bibliotheken.

en: Group is full
nl_NL: Groep is vol

en: Group name can only contain letters, numbers, blank, hyphen or underscore
nl_NL: Groepsnaam kan enkel letters, nummers, minteken of liggend streepje bevatten.

en: Group name can't be empty
nl_NL: Groep naam mag niet leeg zijn

en: Group name is too long (maximum is 255 characters)
nl_NL: Groep naam is te lang (maximaal 255 karakters)

en: Groups
nl_NL: Groepen

en: Guest
nl_NL: Gast

en: HTTPError: failed to open file online
nl_NL: HTTPFout: mislukt om bestand online te openen

en: Handled
nl_NL: Behandeld

en: Has not accepted invitation yet
nl_NL: Heeft uitnodiging nog niet aanvaard

en: Heading 1
nl_NL: Kop 1

en: Heading 2
nl_NL: Kop 2

en: Heading 3
nl_NL: Kop 3

en: Heading 4
nl_NL: Kop 4

en: Here is your account information:
nl_NL: Het volgende is je account informatie:

en: Hi,
nl_NL: Goedendag,

en: Hi,
nl_NL: Hallo,

en: Hi, %(name)s
nl_NL: Hallo, %(name)s

en: Hide
nl_NL: Verbergen

en: History
nl_NL: Geschiedenis

en: History Setting
nl_NL: Geschiedenis-instellingen

en: History you specified does not exist
nl_NL: De opgegeven geschiedenis bestaat niet

en: Horizontal rule
nl_NL: Horizontale streep

en: How to Use Encrypted Libraries
nl_NL: Hoe versleutelde bibliotheken gebruiken

en: How to use encrypted libraries
nl_NL: Hoe versleutelde bibliotheken gebruiken

en: If a pattern doesn't end with a slash or a wildcard, it would not match a folder. For example, "foo" can only match regular file "foo" or a symbolic link; while "foo/" and "foo*" match a folder and paths under it.
nl_NL: Als een patroon niet eindigt met een slash of een wildcard, zal het niet overeenstemmen met een map. Bijvoorbeeld "foo" kan enkel overeenstemmen met een normaal bestand "foo" of en symbolische link; terwijl "foo/" en "foo*" overeenstemmen met een map en de paden eronder.

en: If the file is modified on seahub, the new version will also be synced back to clients; If the file on the client is also modified, a conflict file will be generated on the client.
nl_NL: Als het bestand aangepast werd op seahub, zal de nieuwe versie ook terug gesycnhroniseerd worden naar de client; als het bestand op de client ook aangepast werd, zal er een confictbestand aangemaakt worden op de client.

en: If you did not request it, just skip it.
nl_NL: Als het verzoek niet van u kwam, negeert u dit dan.

en: Image
nl_NL: Afbeelding

en: Images
nl_NL: Afbeeldingen

en: Import Members
nl_NL: Leden importeren

en: Import group members from a CSV file
nl_NL: Groepsleden importeren vanuit een CSV-bestand

en: Import succeeded
nl_NL: Import succesvol

en: Import users
nl_NL: Importeer gebruikers

en: Import users from a CSV file
nl_NL: Importeer gebruikers vanuit een CSV bestand

en: Important dates
nl_NL: Belangrijke datums

en: In all libraries
nl_NL: In alle bibliotheken

en: In this library
nl_NL: In deze bibliotheek

en: In this wiki
nl_NL: In deze wiki

en: Inactive
nl_NL: Inactief

en: Incorrect email or password
nl_NL: Onjuist emailadres of wachtwoord

en: Incorrect password
nl_NL: Onjuist wachtwoord

en: Info
nl_NL: Informatie

en: Input file extensions here, separate with ','
nl_NL: Vul hier bestands extensies in, gescheiden door ','

en: Input number should be greater than 0
nl_NL: Waarde dient hoger dan 0 te zijn

en: Input should be a number
nl_NL: Invoer dient numeriek te zijn

en: Install and sync Files
nl_NL: Installeer en synchroniseer bestanden

en: Installing Seafile Client Program
nl_NL: Installatie van het programma Seafile-client

en: Institutions
nl_NL: Organisaties

en: Internal Error
nl_NL: Interne Fout

en: Internal Server Error
nl_NL: Interne Server Fout

en: Internal error
nl_NL: interne fout

en: Internal error. Failed to delete %s.
nl_NL: Interne fout. Mislukt om %s te verwijderen.

en: Internal server error
nl_NL: Interne serverfout

en: Internal server error, or please check the email(s) you entered
nl_NL: Intern probleem op server of controleer de ingevoerde emailadres(sen) a.u.b.

en: Invalid arguments.
nl_NL: Ongeldige argumenten.

en: Invalid destination path
nl_NL: Ongeldig bestandspad bestemming

en: Invalid setting
nl_NL: Ongeldige instelling

en: Invalid token.
nl_NL: Ongeldige token.

en: Invalid user id.
nl_NL: Ongeldig gebruiker id

en: Invalid value
nl_NL: Ongeldige waarde

en: Invitations
nl_NL: Uitnodigingen

en: Invite People
nl_NL: Personen uitnodigen

en: Invite Time
nl_NL: Tijdstip uitnodiging

en: Invited at
nl_NL: Uitgenodigd op

en: Inviter
nl_NL: Uitgenodigd door

en: It is required.
nl_NL: Het is verplicht.

en: It's a newly-created blank file.
nl_NL: Het is een nieuw aangemaakt leeg bestand.

en: It's required.
nl_NL: Het is verplicht.

en: It's too long.
nl_NL: Het is te lang.

en: Italiano
nl_NL: Italiaans

en: Italic
nl_NL: Cursief

en: Just now
nl_NL: Zojuist

en: Keep full history
nl_NL: Bewaar volledige geschiedenis

en: LDAP(imported)
nl_NL: LDAP (geimporteerd)

en: Language
nl_NL: Taal

en: Language Setting
nl_NL: Taalinstelling

en: Last Access
nl_NL: Laatst gesynchroniseerd

en: Last Login
nl_NL: Laatste inlog

en: Last Update
nl_NL: Laatste wijziging

en: Last modified by %(modifier)s, %(modify_time)s
nl_NL: Laatst gewijzigd door %(modifier)s, %(modify_time)s

en: Latvian
nl_NL: Lets

en: Leave Share
nl_NL: Gedeelde folder verlaten

en: Leave group
nl_NL: Verlaat deze groep

en: Libraries
nl_NL: Bibliotheken

en: Libraries shared as writable can be downloaded and synced by other group members. Read only libraries can only be downloaded, updates by others will not be uploaded.
nl_NL: Bibliotheken gedeeld als schrijfbaar kunnen worden gedownload door andere groep leden. Alleen-lezen bibliotheken kunnen alleen worden gedownload, maar wijzigingen door anderen kunnen niet worden geupload.

en: Library
nl_NL: Bibliotheek

en: Library Type
nl_NL: Soort bibliotheek

en: Library does not exist
nl_NL: Bibliotheek bestaat niet

en: Library does not exist.
nl_NL: Bibliotheek bestaat niet.

en: Library is encrypted.
nl_NL: Bibliotheek is versleuteld.

en: Library name is required
nl_NL: Bibliotheek naam is verplicht

en: Limit Organization User Number
nl_NL: Beperk gebruikersaantal van organisatie

en: Limits
nl_NL: Limieten

en: Linked Devices
nl_NL: Gekoppelde apparaten

en: List
nl_NL: Lijst

en: Live preview
nl_NL: Voorbeeld

en: Load
nl_NL: Laden

en: Loading failed
nl_NL: Ophalen mislukt

en: Loading...
nl_NL: Laden...

en: Lock
nl_NL: Slot

en: Log In
nl_NL: Inloggen

en: Log Out
nl_NL: Uitloggen

en: Log in again
nl_NL: Opnieuw inloggen

en: Log out
nl_NL: Uitloggen

en: Logged out
nl_NL: Uitgelogd

en: Logs
nl_NL: Logbestanden

en: Magyar
nl_NL: Hongaars

en: Manage Members
nl_NL: Leden beheren

en: Mark all read
nl_NL: Alles als gelezen markeren

en: Max User Number
nl_NL: Maximale gebruikersaantal

en: Max number of files exceeded
nl_NL: Maximum aantal bestanden overschreden

en: Member
nl_NL: Lid

en: Members
nl_NL: Leden

en: Message
nl_NL: Bericht

en: Message (optional):
nl_NL: Bericht (optioneel):

en: Mobile
nl_NL: Mobiel

en: Modification Details
nl_NL: Wijzigingdetails

en: Modified
nl_NL: Gewijzigd

en: Modified files
nl_NL: Aangepaste bestanden

en: Modifier
nl_NL: Wijziger

en: Month:
nl_NL: Maand:

en: More
nl_NL: Meer

en: More Operations
nl_NL: Meer handelingen

en: More technical details of encrypted library can be found at <a href="http://manual.seafile.com/security/security_features.html">Seafile Manual</a>.
nl_NL: Meer technische informatie over versleutelde bibliotheken is te vinden in de <a href="http://manual.seafile.com/security/security_features.html">Seafile handleiding</a>.

en: More...
nl_NL: Meer...

en: Move
nl_NL: Verplaatsen

en: Moved
nl_NL: Verplaatst

en: Moved directory
nl_NL: Map verplaatst

en: Must be an integer that is greater than or equal to 0.
nl_NL: Moet een getal groter of gelijk aan 0 zijn.

en: My Groups
nl_NL: Mijn groepen

en: My Libraries
nl_NL: Mijn bibliotheken

en: My Library
nl_NL: Mijn Bibliotheek

en: Name
nl_NL: Naam

en: Name "%s" is not valid
nl_NL: De naam "%s" is niet geldig

en: Name %s is not valid
nl_NL: %s is geen geldige naam

en: Name can not be blank
nl_NL: Naam mag niet leeg zijn

en: Name can't be empty
nl_NL: Naam mag niet leeg zijn

en: Name is required
nl_NL: Naam is verplicht

en: Name is required.
nl_NL: Naam is verplicht

en: Name is too long (maximum is 255 characters)
nl_NL: Naam is te lang (maximaal 255 karakters)

en: Name is too long (maximum is 64 characters)
nl_NL: Naam is te lang (maximaal 64 tekens)

en: Name should not include '/'.
nl_NL: Naam mag geen '/' bevatten.

en: Name(optional)
nl_NL: Naam(optioneel)

en: Name, department, role and quota are optional.
nl_NL: Naam, afdeling, rol en quota zijn optioneel.

en: New
nl_NL: Nieuw

en: New Excel File
nl_NL: Nieuw Excelbestand

en: New File
nl_NL: Nieuw bestand

en: New Folder
nl_NL: Nieuwe map

en: New Group
nl_NL: Nieuwe groep

en: New Library
nl_NL: Nieuwe Bibliotheek

en: New Name
nl_NL: Nieuwe naam

en: New Page
nl_NL: Nieuwe pagina

en: New Password
nl_NL: Nieuw wachtwoord

en: New Password Again
nl_NL: Nieuwe wachtwoord nogmaals

en: New Password:
nl_NL: Nieuw wachtwoord:

en: New PowerPoint File
nl_NL: Nieuw PowerPoint-bestand

en: New Word File
nl_NL: Nieuw Word-bestand

en: New directories
nl_NL: Nieuwe mappen

en: New files
nl_NL: Nieuwe bestanden

en: New notice on %s
nl_NL: Nieuwe aankondiging op %s

en: New password
nl_NL: Nieuw wachtwoord

en: New password confirmation
nl_NL: Nieuw wachtwoord bevestigen

en: Next
nl_NL: Volgende

en: Next (Right arrow key)
nl_NL: Volgende (rechter pijltjestoets)

en: No
nl_NL: Nee

en: No LDAP users have been imported
nl_NL: Geen LDAP gebruiker zijn geimporteerd

en: No comment yet.
nl_NL: Nog geen opmerkingen.

en: No conflict in the merge.
nl_NL: Geen conflict bij samenvoegen

en: No connected devices
nl_NL: Geen apparaten verbonden

en: No discussion in this group yet.
nl_NL: Nog geen discussies in deze groep

en: No groups
nl_NL: Geen groepen

en: No index now.
nl_NL: Momenteel geen index.

en: No libraries
nl_NL: Geen bibliotheken

en: No library deleted yet
nl_NL: Nog geen verwijderde bibliotheek

en: No library is shared to this group
nl_NL: Er is geen bibliotheek gedeeld naar deze groep

en: No library is shared to you personally
nl_NL: Er is geen bibliotheek gedeeld met jou

en: No matches
nl_NL: Geen resultaten

en: No members
nl_NL: Geen leden

en: No path.
nl_NL: Geen pad.

en: No public library
nl_NL: Geen openbare bibliotheek

en: No result
nl_NL: Geen resultaat

en: No revisions found
nl_NL: Geen vorige revisies gevonden

en: No sync errors
nl_NL: Geen synchronisatiefouten

en: None
nl_NL: Geen

en: None.
nl_NL: Geen

en: Not clear? Refresh it.
nl_NL: Niet duidelijk? Doe een refresh.

en: Note
nl_NL: Aantekening

en: Note(optional)
nl_NL: Aantekening(optioneel)

en: Note: Settings via web interface are saved in database table (seahub-db/constance_config). They have a higher priority over the settings in config files.
nl_NL: Let op: instellingen uit de webomgeving zijn opgeslagen in een databasetabel (seahub-db/constance_config). Zij hebben een hogere prioriteit dan de instellingen in configuratiebestanden.

en: Notes
nl_NL: Aantekeningen

en: Notices
nl_NL: Aankondigingen

en: Notification Detail
nl_NL: Melding Detail

en: Notifications
nl_NL: Meldingen

en: Number of groups
nl_NL: Aantal groepen

en: Number of members
nl_NL: Aantal leden

en: Off
nl_NL: Uit

en: Old Password
nl_NL: Oude wachtwoord

en: Old password
nl_NL: Oud wachtwoord

en: Oldname is required
nl_NL: Oude naam is verplicht

en: On
nl_NL: Aan

en: Only group staff can remove member
nl_NL: Alleen groep-beheerders kunnen een lid verwijderen

en: Only keep a period of history:
nl_NL: Bewaar alleen geschiedenis over been bepaalde periode:

en: Only the owner of the library has permission to share it.
nl_NL: Alleen de eigenaar van een bibliotheek mag deze delen.

en: Open in New Tab
nl_NL: Open in nieuw tabblad

en: Open via Client
nl_NL: Openen via programma

en: Operations
nl_NL: Handelingen

en: Ordered list
nl_NL: Gesorteerde lijst

en: Organization
nl_NL: Organisatie

en: Organization Admin
nl_NL: Organisatiebeheerder

en: Organizations
nl_NL: Organisaties

en: Other Libraries
nl_NL: Andere bibliotheken

en: Owned Libs
nl_NL: Mijn bibliotheken

en: Owner
nl_NL: Eigenaar

en: Owner can not be blank
nl_NL: Eigenaar mag niet leeg zijn

en: Owner can use admin panel in an organization, must be a new account.
nl_NL: Beheerder kan het beheerpaneel in een organisatie gebruiken, moet een nieuw account zijn.

en: Packaging...
nl_NL: Aan het inpakken...

en: Page "%s" already exists.
nl_NL: Pagina "%s" bestaat al.

en: Page History
nl_NL: Pagina verleden

en: Pages
nl_NL: Pagina's

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Password (again)
nl_NL: Wachtwoord (nogmaals)

en: Password Change Successfully
nl_NL: Wachtwoord Succesvol Gewijzigd

en: Password Modification
nl_NL: Wachtwoord Aanpassing

en: Password Reset
nl_NL: Wachtwoord resetten

en: Password again
nl_NL: Wachtwoord nogmaals

en: Password can not be blank
nl_NL: Wachtwoord mag niet leeg zijn

en: Password can't be empty
nl_NL: Wachtwoord mag niet leeg zijn

en: Password cannot be blank
nl_NL: Wachtwoord mag niet leeg zijn

en: Password changed successfully.
nl_NL: Wachtwoord succesvol gewijzigd.

en: Password has been reset on %s
nl_NL: Wachtwoord opnieuw ingesteld op %s

en: Password is required.
nl_NL: Wachtwoord is verplicht.

en: Password is too short
nl_NL: Wachtwoord is te kort

en: Password is too short.
nl_NL: Wachtwoord is te kort.

en: Password:
nl_NL: Wachtwoord:

en: Password:
nl_NL: Wachtwoord:

en: Password: %(password)s
nl_NL: Wachwoord: %(password)s

en: Passwords do not match
nl_NL: Wachtwoorden komen niet overeen

en: Passwords don't match
nl_NL: De wachtwoorden komen niet overeen

en: Passwords must have at least %(min_len)s characters and contain %(level)s of the following: uppercase letters, lowercase letters, numbers, and symbols.
nl_NL: Wachtwoorden moeten tenminste %(min_len)s tekens en %(level)s van de volgende tekens bevatten: hoofdletters, kleine letters, nummers en symbolen.

en: Payment
nl_NL: Betaling

en: Per page:
nl_NL: Per pagina:

en: Permission
nl_NL: Toegangsrechten

en: Permission denied
nl_NL: Permissie geweigerd

en: Permission denied.
nl_NL: Toegang geweigerd.

en: Permission error: only group staff can add member
nl_NL: Permissie fout: alleen groep-beheerders kunnen leden toevoegen

en: Permissions
nl_NL: Permissies

en: Personal Wiki
nl_NL: Persoonlijke wiki

en: Personal Wiki Pages
nl_NL: Persoonlijke Wiki Pagina's

en: Personal info
nl_NL: Persoonlijke informatie

en: Plan
nl_NL: Schema

en: Please check the email(s) you entered
nl_NL: Controleer de ingevoerde email(s) a.u.b.

en: Please check the network.
nl_NL: Controleer de netwerkverbinding.

en: Please choose a CSV file
nl_NL: Kies aub eerst een CSV bestand

en: Please choose a directory.
nl_NL: Kies een map.

en: Please choose how to view encrypted libraries online:
nl_NL: Kies hoe je versleutelde bibliotheken online wilt bekijken:

en: Please click and choose a directory.
nl_NL: Klik en selecteer een map.

en: Please click and choose a library.
nl_NL: Klik en kies een bibliotheek.

en: Please enter 1 or more character
nl_NL: Voer 1 of meer tekens in.

en: Please enter URL.
nl_NL: Geef URL op.

en: Please enter a correct email/username and password. Note that both fields are case-sensitive.
nl_NL: Voer een geldige e-mailadres/gebruikersnaam en wachtwoord in. Beide velden zijn hoofdlettergevoelig.

en: Please enter a correct password.
nl_NL: Voer het juiste wachtwoord in.

en: Please enter a number
nl_NL: Voer een nummer in

en: Please enter a valid number
nl_NL: Geef een geldig nummer op

en: Please enter days
nl_NL: Voer aantal dagen in

en: Please enter password
nl_NL: Voer het wachtwoord in

en: Please enter the password again
nl_NL: Gelieve het wachtwoord opnieuw in te voeren

en: Please enter the password.
nl_NL: Voer het wachtwoord in.

en: Please enter valid days
nl_NL: Voer geldige dagen in

en: Please input at least an email.
nl_NL: Vul minstens een email in.

en: Please input the password if you want to browse the shared file/directory.
nl_NL: Geef het wachtwoord op wanneer je door de gedeelde bestanden/mappen wilt bladeren.

en: Please log in.
nl_NL: Inloggen alstublieft.

en: Please provide your email address to continue.
nl_NL: Geef je e-mailadres op om verder te gaan.

en: Please select a csv file first.
nl_NL: Selecteer eerst een CSV bestand

en: Please select at least one file type or input at least one file extension
nl_NL: Kies minstens één bestandstype of vul minstens één bestandsextensie in

en: Please select the avatars that you would like to delete.
nl_NL: Selecteer de avatars die u wilt verwijderen.

en: Please specify history ID
nl_NL: Gelieve de geschiedenis ID te specifiëren

en: Please update your password before continue.
nl_NL: Wachtwoord bijwerken voordat je verder gaat

en: Polski
nl_NL: Pools

en: Portuguese, Brazil
nl_NL: Portugees, Brazilië

en: Previous
nl_NL: Vorige

en: Previous (Left arrow key)
nl_NL: Vorige (linker pijltjestoets)

en: Professional Edition
nl_NL: Professionele editie

en: Profile
nl_NL: Profiel

en: Profile Setting
nl_NL: Profielinstelling

en: Proxy settings
nl_NL: Proxy-instellingen

en: Quota can not be empty
nl_NL: Quota kan niet leeg zijn

en: Read-Only
nl_NL: Alleen-Lezen

en: Read-Write
nl_NL: Lees-Schrijf

en: Really want to delete your account?
nl_NL: Wil je je account echt verwijderen?

en: Recovered deleted directory
nl_NL: Verwijderde map hersteld

en: Redo(Ctrl+Y)
nl_NL: Opnieuw (Ctrl+Y)

en: Register
nl_NL: Registreer

en: Registration complete
nl_NL: Registratie compleet

en: Registration complete, please wait for administrator to activate your account.
nl_NL: Regristratie compleet, wacht tot de beheerder je account activeert.

en: Remember me for %(remember_days)s days
nl_NL: Onthoud me gedurende %(remember_days)s dagen

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: Remove Trial
nl_NL: Verwijder proeflicentie

en: Remove Wiki
nl_NL: Wiki verwijderen

en: Removed
nl_NL: Verwijderd

en: Removed directory
nl_NL: Map verwijderd

en: Rename
nl_NL: Hernoem

en: Rename Group To
nl_NL: Groep Hernoemen Naar

en: Rename Organization
nl_NL: Hernoem organisatie

en: Renamed
nl_NL: Hernoemd

en: Renamed directory
nl_NL: Map hernoemd

en: Renamed or Moved files
nl_NL: Hernoemde of Verplaatste bestanden

en: Replace
nl_NL: Vervangen

en: Replacing it will overwrite its content.
nl_NL: Vervanging zal huidige inhoud overschrijven.

en: Reply
nl_NL: Antwoord

en: Reset Password
nl_NL: Wachtwoord reset

en: Reset Password on %s
nl_NL: Verander wachtwoord van %s

en: Restore
nl_NL: Terughalen

en: Restore Library
nl_NL: Bibliotheek terughalen

en: Result
nl_NL: Resultaat

en: Reverted file "%(file)s" to status at %(time)s.
nl_NL: Status bestand "%(file)s" teruggezet naar status op %(time)s.

en: Reverted library to status at
nl_NL: Status van de bibliotheek teruggezet naar

en: Revoke Admin
nl_NL: Intrekken Admin

en: Role
nl_NL: Rol

en: Rows
nl_NL: Rijen

en: Save To:
nl_NL: Opslaan Als:

en: Save passwords in your browser.
nl_NL: Sla wachtwoorden op in je browser.

en: Save to...
nl_NL: Opslaan als...

en: Saving...
nl_NL: Opslaan...

en: Seafile Wiki enables you to organize your knowledge in a simple way. The contents of wiki is stored in a normal library with pre-defined file/folder structure. This enables you to edit your wiki in your desktop and then sync back to the server.
nl_NL: Seafile Wiki helpt je kennis organiseren op een simpele manier. De inhoud van de wiki is opgeslagen in een gewonen bibliotheek met een vaststaande bestand/map structuur. Hierdoor kan je je wiki thuis bijwerken en dan synchroniseren met de server.

en: Seafile client supports 3 types of proxy servers: HTTP proxy, SOCKS5 proxy and system proxy settings.
nl_NL: De Seafile-applicatie ondersteunt 3 soorten proxyservers: HTTP-proxy, SOCKS5-proxy en systeemproxy-instellingen.

en: Seafile supports wildcards in the pattern. For example, "foo/*" matches "foo/1" and "foo/hello". "foo/?" matches "foo/1" but not "foo/hello". Note that the wildcard character * recursively matches all the paths under a folder. For instance, "foo/*.html" matches "foo/a.html" and "foo/templates/b.html".
nl_NL: Seafile ondersteunt wildcards in een patroon. Bijvoorbeeld, "foo/*" komt overeen met "foo/1" en "foo/hello". "foo/?" komt overeen met "foo/1" maar niet met "foo/hello". Let erop dat het teken * overeenkomt met alle recursieve paden binnen een map. Bijvoorbeeld, "foo/*.html" komt overeen met "foo/a.html" en "foo/templates/b.html".

en: Search Files
nl_NL: Zoek Bestanden

en: Search Group
nl_NL: Zoek groep

en: Search Library
nl_NL: Zoek Bibliotheek

en: Search User
nl_NL: Zoek Gebruiker

en: Search files in this library
nl_NL: Zoek bestanden in deze bibliotheek

en: Search files in this wiki
nl_NL: Zoek bestanden in deze wiki

en: Search groups by name...
nl_NL: Groepen zoeken op naam...

en: Search libraries by name...
nl_NL: Zoek bibliotheek op naam...

en: Search libraries by owner...
nl_NL: Zoek bibliotheek op eigenaar..

en: Search user or enter email and press Enter
nl_NL: Zoek gebruiker of voer email in en druk op Enter

en: Search users...
nl_NL: Zoek gebruikers...

en: Searching...
nl_NL: Aan het zoeken...

en: Security and Encryption
nl_NL: Beveiliging en encryptie

en: See All Notifications
nl_NL: Bekijk alle meldingen

en: Select a folder
nl_NL: Selecteer een map

en: Select a template
nl_NL: Selecteer een sjabloon

en: Select libraries to share
nl_NL: Selecteer bibliotheken om te delen

en: Send
nl_NL: Verzend

en: Send passwords to the server.
nl_NL: Stuur wachtwoorden naar de server.

en: Send to:
nl_NL: Verzend naar:

en: Sending shared link failed. Email service is not properly configured, please contact administrator.
nl_NL: Versturen van link is niet gelukt. E-maildienst is niet goed geconfigureerd, neem contact op met de beheerder.

en: Sending shared upload link failed. Email service is not properly configured, please contact administrator.
nl_NL: Versturen gedeelde upload link mislukt. E-maildienst is niet correct geconfigureerd, contacteer de beheerder.

en: Sending...
nl_NL: Verzenden...

en: Server Version:
nl_NL: Serverversie:

en: Set Admin
nl_NL: Admin instellen

en: Set Quota
nl_NL: Quota instellen

en: Set org storage limit
nl_NL: Stel opslag limiet in

en: Set storage limit
nl_NL: Opslaglimiet instellen

en: Set to current
nl_NL: Zet naar huidig

en: Set user department
nl_NL: Kies afdeling van de gebruiker

en: Set user name
nl_NL: Gebruikersnaam instellen

en: Set user storage limit
nl_NL: Stel gebruikers opslag limiet in

en: Set your password
nl_NL: Accountwachtwoord instellen

en: Setting Sync Interval
nl_NL: Synchronisatie-interval instellen

en: Setting sync interval
nl_NL: Synchronisatie-interval instellen

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Share
nl_NL: Delen

en: Share Admin
nl_NL: Delen beheer

en: Share From
nl_NL: Delen Van

en: Share Links
nl_NL: Gedeelde links

en: Share Permission
nl_NL: Deel Rechten

en: Share To
nl_NL: Delen met

en: Share existing libraries
nl_NL: Deel bestaande bibliotheken

en: Share link is not found
nl_NL: Gedeelde link is niet gevonden

en: Share to group
nl_NL: Delen met een groep

en: Share to user
nl_NL: Delen met gebruiker

en: Shared By
nl_NL: Gedeeld Door

en: Shared Libs
nl_NL: Gedeelde bibliotheken

en: Shared Links
nl_NL: Gedeelde links

en: Shared by:
nl_NL: Gedeeld door:

en: Shared with all
nl_NL: Gedeeld met iedereen

en: Shared with groups
nl_NL: Gedeeld met groepen

en: Shared with me
nl_NL: Gedeeld met mij

en: Show
nl_NL: Laat zien

en: Show Codes
nl_NL: Codes tonen

en: Sign Up
nl_NL: Initieel aanmelden

en: Signup
nl_NL: Aanmelden

en: Signup function is not enabled.
nl_NL: Registratiefunctie is niet ingeschakeld

en: Size
nl_NL: Grootte

en: Slovenian
nl_NL: Sloveens

en: Sometimes you and your friends may edit the same file at the same time. Your changes may conflict with each other's. In this case, Seafile would keep the first version synced to the cloud unchanged, while rename the other version to a "conflict file". A conflict file's name ends with it's author's email address, plus the current time, e.g. test.txt (SFConflict name@example.com 2015-03-07-11-30-28).
nl_NL: Soms zullen jij en je vrienden tegelijkertijd hetzelfde bestand bewerken. Je wijzigingen kunnen conflicteren met die van anderen. Seafile houdt in dat geval de eerste gesynchroniseerde versie onveranderd, terwijl de andere versie naar een "conflictbestand" wordt hernoemd. Een conflictbestand eindigt op het e-mailadres van de auteur plus de huidige tijd. Bijvoorbeeld test.txt (SFConflict naam@example.com 2015-03-07-11-30-28).

en: Sorry, but the requested page could not be found.
nl_NL: De opgevraagde pagina kan niet gevonden worden.

en: Sorry, this user is not registered yet.
nl_NL: Sorry, deze gebruiker is nog niet geregistreerd.

en: Sort:
nl_NL: Sortering:

en: Space Quota
nl_NL: Ruimte Quota

en: Space Usage
nl_NL: Ruimte Gebruikt

en: Space Used
nl_NL: Ruimte Gebruikt

en: Space quota can't be empty
nl_NL: Quota mag niet leeg zijn

en: Space quota is too low (minimum value is 0)
nl_NL: Quota is te laag (minimum waarde is 0)

en: Storage Used
nl_NL: Gebruikte opslagruimte

en: Submit
nl_NL: Verzenden

en: Submit failed. Please check the network.
nl_NL: Mislukt. Controleer de netwerkverbinding.

en: Success
nl_NL: Gelukt

en: Successfully Deleted %s
nl_NL: %s succesvol verwijderd.

en: Successfully added %s to contacts.
nl_NL: %s toegevoegd aan uw contacten.

en: Successfully added user %s.
nl_NL: Gebruiker %s succesvol toegevoegd.

en: Successfully added user %s. An email notification has been sent.
nl_NL: Gebruiker %s succesvol toegevoegd. Een email bericht werd verstuurd.

en: Successfully added user %s. An error accurs when sending email notification, please check your email configuration.
nl_NL: Gebruiker %s succesvol toegevoegd. Er is een fout tijdens het verzenden van een email bericht, controleer je email configuratie.

en: Successfully added user %s. But email notification can not be sent, because Email service is not properly configured.
nl_NL: Gebruiker %s succesvol toegevoegd. Maar email bericht kan niet verstuurd worden, omdat Emaildienst iet correct geconfigureerd werd.

en: Successfully cleared all notices.
nl_NL: Alle aankondigingen succesvol gewist.

en: Successfully deleted "%s".
nl_NL: %s succesvol verwijderd.

en: Successfully deleted %s
nl_NL: %s verwijderd.

en: Successfully deleted 1 item
nl_NL: Succesvol 1 item verwijderd.

en: Successfully deleted the requested avatars.
nl_NL: De geselecteerde avatars zijn succesvol verwijderd.

en: Successfully deleted.
nl_NL: Succesvol verwijderd.

en: Successfully disable "Personal Wiki".
nl_NL: "Persoonlijke Wiki" succesvol uitgeschakeld.

en: Successfully edited %s.
nl_NL: %s succesvol aangepast.

en: Successfully edited profile.
nl_NL: Profiel aangepast.

en: Successfully enable "Personal Wiki".
nl_NL: "Persoonlijke Wiki" succesvol ingeschakeld.

en: Successfully remove trial for: %s
nl_NL: Verwijderen van proeflicentie %s is gelukt

en: Successfully reset password
nl_NL: Succesvolle wachtwoord reset

en: Successfully reset password to %(passwd)s for user %(user)s.
nl_NL: Succesvolle reset wachtwoord naar %(passwd)s voor gebruiker %(user)s.

en: Successfully reset password to %(passwd)s for user %(user)s. But email notification can not be sent, because Email service is not properly configured.
nl_NL: Succesvolle reset wachtwoord naar %(passwd)s voor gebruiker %(user)s. Maar email notificatie kan niet verzonden worden, omdat Emaildienst niet correct geconfigureerd is.

en: Successfully reset password to %(passwd)s, an email has been sent to %(user)s.
nl_NL: Wachtwoord succesvol gereset naar %(passwd)s, een email werd verstuurd naar %(user)s.

en: Successfully reset password to %(passwd)s, but failed to send email to %(user)s, please check your email configuration.
nl_NL: Wachtwoord succesvol gereset naar %(passwd)s, maar mislukt om email te versturen naar %(user)s, controleer je email configuratie.

en: Successfully reset password.
nl_NL: Wachtwoord succesvol gereset.

en: Successfully revoke the admin permission of %s
nl_NL: Adminrechten van %s succesvol ingetrokken

en: Successfully saved.
nl_NL: Opslaan gelukt.

en: Successfully sent to {placeholder}
nl_NL: Succesvol verzonden aan {placeholder}

en: Successfully set "%s" as your default library.
nl_NL: Succesvolle instelling van "%s" als je standaard bibliotheek.

en: Successfully set %s as admin.
nl_NL: %s succesvol ingesteld als admin.

en: Successfully transfered.
nl_NL: Versturen gelukt.

en: Successfully updated your avatar.
nl_NL: Uw avatar is succesvol bijgewerkt.

en: Successfully uploaded a new avatar.
nl_NL: Nieuwe avatar succesvol geüpload.

en: Suomi
nl_NL: Fins

en: Svenska
nl_NL: Zweeds

en: Syncing With an Existing Folder
nl_NL: Met een bestaande map synchroniseren

en: Syncing existing folders
nl_NL: Bestaande mappen synchroniseren

en: System
nl_NL: Systeem

en: System Admin
nl_NL: Systeembeheerder

en: System Info
nl_NL: Systeeminformatie

en: System library can not be deleted.
nl_NL: Systeembibliotheek kan niet verwijderd worden.

en: Table
nl_NL: Tabel

en: Telephone
nl_NL: Telefoon

en: Telephone:
nl_NL: Telefoon:

en: Template
nl_NL: Sjabloon

en: Terms and Conditions
nl_NL: Voorwaarden

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Text files
nl_NL: Tekstbestanden

en: Text is required
nl_NL: Tekst is verplicht

en: Thanks for using our site!
nl_NL: Bedankt voor het gebruiken van deze site!

en: Thanks for your participation!
nl_NL: Bedankt voor je deelname!

en: That e-mail address doesn't have an associated user account. Are you sure you've registered?
nl_NL: Dat e-mail adress is niet gekoppeld aan een gebruikersaccount. Weet u zeker dat u bent ingeschreven?

en: The %(site_name)s team
nl_NL: Het %(site_name)s team

en: The created file will still be synced back to clients. But any later local changes to those files will be ignored.
nl_NL: Het gemaakte bestand zal steeds terug gesynchroniseerd worden met de clients. Maar elke latere aanpassingen aan deze bestanden zullen genegeerd worden.

en: The email address is not allowed to be invited as a guest.
nl_NL: Het e-mailadres is niet toegestaan om als gast uitgenodigd te worden.

en: The encoding you chose is not proper.
nl_NL: De codering die je koos, is niet de juiste.

en: The file does not exist.
nl_NL: Het bestand bestaat niet.

en: The group doesn't exist
nl_NL: De groep bestaat niet

en: The group has already created
nl_NL: De groep is reeds aangemaakt

en: The group has already created in this org.
nl_NL: De groep heeft in deze org. al

en: The library does not exist.
nl_NL: De bibliotheek bestaat niet.

en: The library is encrypted, can not open file online.
nl_NL: Kan het bestand niet online openen. De bibliotheek is gecodeerd.

en: The library is encrypted.
nl_NL: De bibliotheek is versleuteld.

en: The number of users exceeds the limit.
nl_NL: Maximum aantal gebruikers overschreden.

en: The owner of this library has run out of space.
nl_NL: De eigenaar van deze bibliotheek heeft geen ruimte meer.

en: The password will be kept in the server for only 1 hour.
nl_NL: Het wachtwoord wordt maar 1 uur op de server bewaard.

en: The seafile-ignore.txt file only controls which files to exclude on the client side. You can still create a file from seahub web interface that's excluded on the client. In this case,
nl_NL: Het seafile-ignore.txt bestand beheert enkel de bestanden die uitgesloten moeten worden op de klantzijde. Je kan altijd een bestand maken op de seahub web interface die uitgesloten wordt op de klant. in dit geval,

en: The two password fields didn't match.
nl_NL: De twee wachtwoordvelden komen niet overeen.

en: The two passwords didn't match.
nl_NL: De twee wachtwoorden komen niet overeen.

en: Then choose an existing folder to sync with this library.
nl_NL: Kies vervolgens een bestaande map om met deze bibliotheek te synchroniseren.

en: Then you add some files into the library. They will be automatically synced with cloud platform.
nl_NL: Dan voeg je enkele bestanden toe aan de bibliotheek. Ze zullen automatisch gesychchroniseerd worden met het cloud platform.

en: There is already a group with that name.
nl_NL: Er is al een groep met die naam

en: There is no invitation yet.
nl_NL: Er is nog geen uitnodiging.

en: There's a saved draft for this file, would you like to load it?
nl_NL: Er is een klad opgeslagen voor dit bestand. Laden?

en: This account has been frozen due to too many failed login attempts.
nl_NL: Dit account is als gevolg van te veel mislukte inlogpogingen geblokkeerd

en: This account is inactive.
nl_NL: Dit account is inactief.

en: This file has (apparently) not been accessed yet
nl_NL: Dit bestand is (kennelijk) nog niet geraadpleegd

en: This group currently has no wiki
nl_NL: Deze groep heeft nog geen wiki

en: This library is encrypted. Please input the password if you want to browse it online. And the password will be kept on the server for only 1 hour.
nl_NL: Deze bibliotheek is versleuteld. Voer het wachtwoord in om deze online te bekijken. Het wachtwoord wordt maar 1 uur bewaard op de server.

en: This library is password protected
nl_NL: Deze bibliotheek is beveiligd met een wachtwoord

en: This operation will not be reverted. Please think twice!
nl_NL: Deze handeling kan niet ongedaan gemaakt worden

en: This organization doesn't have any groups
nl_NL: Deze organisatie heeft geen groepen

en: This organization doesn't have any libraries
nl_NL: Deze organisatie heeft geen bibliotheken

en: This user has no shared libraries
nl_NL: Deze gebruiker heeft geen gedeelde bibliotheken

en: This user has not created any libraries
nl_NL: Deze gebruiker heeft nog geen bibliotheken aangemaakt

en: This user has not created any shared links
nl_NL: Deze gebruiker heeft nog geen links gedeeld

en: This user has not created or joined any groups
nl_NL: Deze gebruiker is nog geen lid of heeft nog geen groepen aangemaakt

en: This value must be of length 40
nl_NL: Deze waarde moet 40 lang zijn

en: Time
nl_NL: Tijd:

en: Tip: 0 means default limit
nl_NL: Tip: 0 betekent standaard limiet

en: Tip: a new version will be generated after each modification, and you can restore the file to a previous version.
nl_NL: Tip: Er wordt na iedere wijziging een nieuwe versie gegenereerd. Je kunt het bestand terugzetten naar een voorgaande versie.

en: Tip: a snapshot will be generated after modification, which records the library state after the modification.
nl_NL: Tip: Er wordt na iedere wijziging een momentopname gegenereerd, die de status van de bibliotheek na de wijziging opslaat.

en: Tip: libraries deleted 30 days ago will be cleaned automatically.
nl_NL: Tip: Bibliotheken die 30 dagen geleden zijn verwijderd, worden automatisch opgeruimd.

en: Tip: the emails should be the users already added.
nl_NL: Tip: de e-mail adressen moeten overeenkomen met de reeds geregistreerde gebruikers(namen).

en: Tip: the latter way is more secure, but it is not supported well by all browsers. We advise you to use the latest version of Chrome or Firefox.
nl_NL: Tip: de laatste manier is veiliger, maar wordt niet goed ondersteund door alle browsers. We adviseren om de laatste versie van Chrome of Firefox te gebruiken.

en: Tip: you can search by keyword in name or creator or both.
nl_NL: Tip: Je kunt zoeken op sleutelwoorden in namen, aanmaker of beide.

en: Tip: you can search by keyword in name or owner or both.
nl_NL: Tip: je kan zoeken via een sleutelwoord naar naam of eigenaar of beide.

en: Title
nl_NL: Titel

en: To activate this account, please click the following link within the next %(expiration_days)s days:
nl_NL: Klik op de volgende link binnen de komende  %(expiration_days)s dagen om deze account te activeren.

en: To reset the password of your account %(account)s on %(site_name)s, please click the following link:
nl_NL: Om het wachtwoord van uw account %(account)s op %(site_name)s te resetten, klik a.u.b. op de volgende link:

en: To view it online, you can use firefox, chrome or IE 9.
nl_NL: Om het online te bekijken, kan je firefox, chrome of IE9 gebruiken.

en: Tools
nl_NL: Hulpmiddelen

en: Total Devices
nl_NL: Totaal aantal apparaten

en: Total Usage
nl_NL: Totaal gebruik

en: Total Users
nl_NL: Totaal aantal gebruikers

en: Total size exceeds limit.
nl_NL: Totale grootte overschrijdt limiet.

en: Traffic
nl_NL: Verkeer

en: Traffic this month:
nl_NL: Verkeer deze maand:

en: Transfer
nl_NL: Overzetten

en: Transfer Group To
nl_NL: Zet groep over naar

en: Transfer Library
nl_NL: Overzetten Bibliotheek

en: Trash
nl_NL: Prullenbak

en: Two-Factor Authentication
nl_NL: Tweestapsauthenticatie

en: Two-factor authentication is not enabled for your account. Enable two-factor authentication for enhanced account security.
nl_NL: Tweestapsauthenticatie is niet ingeschakeld voor je account. Schakel tweestapsauthenticatie in voor uitgebreide accountbeveiliging.

en: Türkçe
nl_NL: Turks

en: URLError: failed to open file online
nl_NL: URLFout: mislukt om bestand online te openen

en: Unable to download "%s"
nl_NL: Kan "%s" niet downloaden

en: Unable to download directory "%s": size is too large.
nl_NL: Kan map "%s" niet downloaden: te groot.

en: Unable to download file
nl_NL: Kan bestand niet downloaden

en: Unable to download file, invalid file path
nl_NL: Kan bestand niet downloaden, ongeldig pad

en: Unable to download file, share link traffic is used up.
nl_NL: Kan bestand niet downloaden, deel link limiet is bereikt.

en: Unable to download file, wrong file path
nl_NL: Kan bestand niet downloaden, ongeldig pad

en: Unable to edit file
nl_NL: Kan bestand niet bewerken

en: Unable to view file
nl_NL: Kan bestand niet bekijken

en: Unable to view library modification
nl_NL: Kan wijzigingen bibliotheek niet bekijken

en: Unable to view raw file, share link traffic is used up.
nl_NL: Kan bestand niet bekijken, deel link limiet is bereikt.

en: Unable to view recycle page
nl_NL: Onmogelijk om de recycle pagina te bekijken

en: Undo(Ctrl+Z)
nl_NL: Ongedaan maken (Ctrl+Z)

en: Unknown
nl_NL: Onbekend

en: Unknown error
nl_NL: Onbekende fout

en: Unknown error.
nl_NL: Onbekende fout.

en: Unknown file encoding
nl_NL: Onbekende bestandscodering

en: Unlink
nl_NL: Ontkoppelen

en: Unlock
nl_NL: Deblokkeer

en: Unordered list
nl_NL: Ongesorteerde lijst

en: Unshare
nl_NL: Delen intrekken

en: Unstar
nl_NL: Ongedaan maken van favoriet

en: Update
nl_NL: Bijwerken

en: Update Terms and Conditions
nl_NL: Voorwaarden bijwerken

en: Upgrade to Pro Edition
nl_NL:  Opwaarderen naar de Pro editie

en: Upload Avatar
nl_NL: Uploaden avatar

en: Upload Files
nl_NL: Bestanden Uploaden

en: Upload Folder
nl_NL: Map uploaden

en: Upload Links
nl_NL: Uploadlinks

en: Upload New Avatar:
nl_NL: Upload nieuwe avatar:

en: Upload New Image
nl_NL: Upload nieuwe afbeelding

en: Upload files to <span class="op-target">%(dir_name)s</span>
nl_NL: Bestanden uploaden naar <span class="op-target">%(dir_name)s</span>

en: Uploaded bytes exceed file size
nl_NL: Aantal bytes is groter dan bestandsgrootte

en: Url can not be blank
nl_NL: URL mag niet leeg zijn

en: Used:
nl_NL: Gebruikt:

en: User
nl_NL: Gebruiker

en: User %s already exists.
nl_NL: Gebruiker %s bestaat al

en: User %s is already a group member.
nl_NL: Gebruiker %s is al een groepslid.

en: User %s is already group owner.
nl_NL: Gebruiker %s is al groepseigenaar.

en: User %s is already library owner.
nl_NL: Gebruiker %s is reeds eigenaar van bibliotheek.

en: User %s not found in organization.
nl_NL: Gebruiker %s niet gevonden in organisatie.

en: User <a href="%(url_base)s%(user_url)s">%(user)s</a> has added you to group <a href="%(url_base)s%(grp_url)s">%(grp_name)s</a>
nl_NL: Gebruiker <a href="%(url_base)s%(user_url)s">%(user)s</a> heeft je toegevoegd aan de groep <a href="%(url_base)s%(grp_url)s">%(grp_name)s</a>

en: User <a href="%(url_base)s%(user_url)s">%(user)s</a> has asked to join group <a href="%(url_base)s%(grp_url)s">%(grp_name)s</a>, verification message: %(msg)s
nl_NL: Gebruiker <a href="%(url_base)s%(user_url)s">%(user)s</a> heeft verzocht om deel uit te maken van groep <a href="%(url_base)s%(grp_url)s">%(grp_name)s</a>, verificatiebericht: %(msg)s

en: User <a href='%(user_profile)s'>%(group_staff)s</a> has added you to group <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a>
nl_NL: Gebruiker <a href='%(user_profile)s'>%(group_staff)s</a> heeft je toegevoegd aan de groep <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a>

en: User <a href='%(user_profile)s'>%(username)s</a> has asked to join group <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a>, verification message: %(join_request_msg)s
nl_NL: Gebruiker <a href='%(user_profile)s'>%(username)s</a> heeft gevraagd om deel uite te maken van groep <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a>, verificatie bericht: %(join_request_msg)s

en: User Permission
nl_NL: Gebruikersrechten

en: User Traffic
nl_NL: Gebruikersverkeer

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Username:
nl_NL: Gebruikersnaam:

en: Users
nl_NL: Gebruikers

en: Using Proxy in Seafile Client
nl_NL: Gebruik van proxy in Seafile-client

en: Verification code
nl_NL: Verificatiecode

en: Verification code for visiting share links
nl_NL: Verificatiecode voor het bezoeken van gedeelde links

en: Verification message can't be empty
nl_NL: Controle bericht mag niet leeg zijn

en: Verification message is too long (maximun is 255 characters)
nl_NL: Controle bericht is te lang (maximaal 255 karakters)

en: Version
nl_NL: Versie

en: Version Number
nl_NL: Versienummer

en: View
nl_NL: Bekijken

en: View Snapshot
nl_NL: Bekijk Snapshot

en: View and manage all the shared links in this library.
nl_NL: Bekijk en beheer alle gedeelde links in deze bibliotheek.

en: View profile and more
nl_NL: Profiel en meer weergeven

en: Virus File
nl_NL: Virusbestand

en: Virus Scan
nl_NL: Virusscan

en: Virus Scan Records
nl_NL: Virus

en: Virus detected on %s
nl_NL: Virus gedetecteerd op %s

en: Virus is detected on regular scanning. Please check the report at:
nl_NL: Virus gedetecteerd bij het scannen. Bekijk het rapport op:

en: Visits
nl_NL: Bezoeken

en: We no longer support this version of IE. Please upgrade it to version 10 or above.
nl_NL: Deze IE-versie wordt niet langer ondersteund. Doe a.u.b. een upgrade naar versie 10 of hoger.

en: We will send you an email to set new password
nl_NL: We sturen je een email om een nieuw wachtwoord in te stellen

en: We've sent a password reset email to your mailbox.
nl_NL: We hebben je een wachtwoord reset email gestuurd.

en: Welcome back, you are already signed in.
nl_NL: Welkom terug, je bent reeds ingelogd.

en: Welcome to %(site_name)s
nl_NL: Welkom bij %(site_name)s

en: When creating an encrypted library:
nl_NL: Bij het aanmaken van een versleutelde bibliotheek:

en: When you access the encrypted library:
nl_NL: Wanneer je de versleutelde bibliotheek raadpleegt:

en: Wiki History
nl_NL: Wiki Geschiedenis

en: Wiki Pages
nl_NL: Wiki pagina's

en: Wiki does not exists.
nl_NL: Wiki bestaat niet

en: Wiki is not found.
nl_NL: Wiki niet gevonden.

en: Wrong old password
nl_NL: Onjuist oud wachtwoord

en: Wrong password
nl_NL: Verkeerd wachtwoord

en: Wrong repo id
nl_NL: Verkeerde repo id

en: Yes
nl_NL: Ja

en: You (or someone pretending to be you) have asked to register an account at %(site_name)s. If this wasn't you, please ignore this email and your address will be removed from our records.
nl_NL: Jij (of iemand die pretendeert jou te zijn) heeft gevraagd om een nieuwe account te maken op %(site_name)s. Als jij het niet was negeer deze email dan en dan wordt je adres verwijderd uit onze administratie.

en: You already have %(nb_avatars)d avatars, and the maximum allowed is %(nb_max_avatars)d.
nl_NL: U heeft al %(nb_avatars)d avatars, en het maximum aantal is %(nb_max_avatars)d

en: You are entering admin area, we won't ask for your password again for a few hours.
nl_NL: Je komt in het beheerdersgebied, we zullen je de eerste uren niet nogmaals om je wachtwoord vragen.

en: You are invited to join %s
nl_NL: Je bent uitgenodigd voor deelname aan %s

en: You are invited to join a group on %s
nl_NL: Je bent uitgenodigd voor deelname aan groep %s

en: You are not in any group
nl_NL: Je bent niet lid van een groep.

en: You can also add a user as a guest, who will not be allowed to create libraries and groups.
nl_NL: Je kunt ook een gebruiker als gast toevoegen die geen permissies heeft om gebruikers en bibliotheken aan te maken.

en: You can also create a library from a local folder.
nl_NL: Je kan ook een bibliotheek maken van een lokale map.

en: You can create a library to organize your files. For example, you can create one for each of your projects. Each library can be synchronized and shared separately.
nl_NL: Je kan een bibliotheek maken om je mappen te organiseren. Bijvoorbeeld, je kan er  een voor elk van je projecten maken. Elke bibliotheek kan apart gescynchroniseerd en gedeeld worden.

en: You can create a public library by clicking "New Library" button, others can view and download this library.
nl_NL: Klik op "Nieuwe Bibliotheek" om een openbarse bibliotheek aan te maken, anderen kunnen deze bekijken en downloaden.

en: You can generate a download link for a folder or a file. People receive this link can view the folder or the file online.
nl_NL: Je kan een downloadlink voor een map of een bestand genereren. Personen die deze link krijgen, kunnen de map of het bestand online bekijken.

en: You can generate an upload link from any folder. People receive this link can upload files to this folder.
nl_NL: Je kan een uploadlink genereren van elke map. Personen die deze link krijgen, kunnen bestanden uploaden naar deze map.

en: You can go to the following page and upload your files:
nl_NL: Je kan naar de volgende pagina gaan en je bestanden uploaden:

en: You can share a single folder with a registered user if you don't want to share a whole library.
nl_NL: Je kan een enkel bestand delen met een geregistreerde gebruiker als niet een hele  bibliotheek wil delen.

en: You can share libraries by clicking the "New Library" button above or the "Share" icon on your libraries list.
nl_NL: Je kunt bibliotheken delen door te klikken op "Nieuwe Bibliotheek" knop of het "Deel" icoon in je bibliotheken lijst

en: You can share libraries to your friends and colleagues by clicking the share icon of your own libraries in your home page or creating a new library in groups you are in.
nl_NL: Je kan bibliotheken delen met anderen door te klikken op het "Delen" icoon in je eigen bibliotheken of door een bibliotheek te maken in groepen waar je lid van bent.

en: You can share the generated link to others and then they can upload files to this directory via the link.
nl_NL: Je kan de gegenereerde link delen met anderen en zij kunnen bestanden uploaden naar deze map via de link.

en: You can star important files by clicking the "Star" button on file viewing page, and they will be listed here.
nl_NL: Je kan belangrijke bestanden aanduiden als favoriet door op de "Favoriet" knop te klikken las je de pagina bekijkt en ze zullen in deze lijst komen te staan.

en: You can use IE 10 or other browsers, for example, Firefox, to view it online.
nl_NL: Je kunt Internet Explorer 10 of andere browsers gebruiken om dit online te bekijken.

en: You can use this field at login.
nl_NL: Je kunt dit veld tijdens het aanmelden gebruiken

en: You cannot add yourself.
nl_NL: Je kan jezelf niet toevoegen.

en: You cannot select any more choices
nl_NL: Je kunt niet meer keuzes selecteren.

en: You do not have connected devices
nl_NL: U heeft geen clients verbonden

en: You do not have permission to copy files/folders in this directory
nl_NL: Je hebt geen rechten om bestanden/mappen in deze map te kopiëren

en: You do not have permission to create wiki
nl_NL: Je hebt geen rechten om wiki aan te maken

en: You do not have personal wiki
nl_NL: Je hebt geen persoonlijke wiki

en: You don't have any contacts
nl_NL: U heeft geen contacten

en: You don't have any download link
nl_NL: Je hebt geen enkele downloadlink

en: You don't have any library at present
nl_NL: Je hebt op dit moment geen bibliotheek

en: You don't have any starred files yet
nl_NL: Je hebt nog geen favoriete bestanden

en: You don't have any upload link
nl_NL: Je hebt geen enkele uploadlink

en: You don't have permission to access the library.
nl_NL: U heeft geen toestemming voor toegang tot de bibliotheek.

en: You have no avatars to delete. Please <a href="%(avatar_change_url)s">upload one</a> now.
nl_NL: Er zijn geen avatars om te verwijderen. <a href="%(avatar_change_url)s">Upload er een</a>.

en: You have not created any libraries
nl_NL: Je hebt nog geen bibliotheken gemaakt

en: You have not invited any people.
nl_NL: Je hebt niemand uitgenodigd.

en: You have not shared any folder
nl_NL: Je hebt geen map gedeeld

en: You have not shared any library
nl_NL: Je hebt geen bibliotheek gedeeld

en: You have received a <a href="%(url_base)s%(msg_url)s">new message</a> from %(user)s.
nl_NL: Je hebt een <a href="%(url_base)s%(msg_url)s">nieuw bericht</a> gekregen van %(user)s.

en: You have updated your avatar <a href="%(avatar_url)s">%(avatar)s</a>.
nl_NL: Avatar <a href="%(avatar_url)s">%(avatar)s</a> aangepast.

en: Your Web browser doesn't appear to have cookies enabled. Cookies are required for logging in.
nl_NL: Uw webbrowser accepteert geen cookies. Cookies zijn noodzakelijk om in te loggen.

en: Your account %(username)s on %(site_name)s has been activated.
nl_NL: Je account %(username)s op %(site_name)s is geactiveerd.

en: Your account is created successfully, please wait for administrator to activate your account.
nl_NL: Je account is succesvol aangemaakt. Wacht op activatie door een administrator.

en: Your account on %s is activated
nl_NL: Je account op %s is geactiveerd

en: Your clients (Desktop/Android/iOS) will be listed here.
nl_NL: Al uw client-apparatuur (Desktop/Android/iOS) wordt hier getoond.

en: Your code is %(code)s, this code will be valid for one hour.
nl_NL: Uw code is %(code)s, deze code is 1 uur actief.

en: Your current avatar:
nl_NL: Uw huidige avatar:

en: Your default library:
nl_NL: Je standaardbibliotheek:

en: Your email used in login:
nl_NL: Je emailadres gebruikt om in te loggen:

en: Your file is too big (%(size)s), the maximum allowed size is %(max_valid_size)s
nl_NL: Uw bestand is te groot (%(size)s). De maximaal toegestane grootte is %(max_valid_size)s

en: Your notifications will be sent to this email.
nl_NL: Je meldingen zullen naar dit e-mailadres worden verzonden.

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
nl_NL: Uw oude wachtwoord is niet correct ingevoerd. Probeer het alstublieft opnieuw.

en: Your password has been changed successfully.
nl_NL: Jouw wachtwoord werd succesvol veranderd.

en: Your password on %(site_name)s has been reset. Now it is %(password)s. Please change it as soon as possible.
nl_NL: Je wachtwoord op %(site_name)s is gereset. Je huidige wachtwoord is %(password)s. Pas je wachtwoord zo spoedig mogelijk aan.

en: a month
nl_NL: een maand

en: a week
nl_NL: een week

en: admin
nl_NL: beheerder

en: advanced
nl_NL: uitgebreid

en: after modification
nl_NL: na wijzigen

en: all
nl_NL: alle

en: all members
nl_NL: alle leden

en: allow new registrations
nl_NL: nieuwe registraties toestaan

en: auto detect
nl_NL: automatisch detecteren

en: before modification
nl_NL: voor wijzigen

en: canceled
nl_NL: geannuleerd

en: days
nl_NL: dagen

en: department
nl_NL: afdeling

en: directory
nl_NL: map

en: directory icon
nl_NL: map icoon

en: emails, separated by ','
nl_NL: E-mails, gescheiden door ','

en: enable two factor authentication
nl_NL: tweestapsauthenticatie inschakelen

en: enabled
nl_NL: ingeschakeld

en: encrypted library
nl_NL: versleutelde bibliotheek

en: expires on
nl_NL: verloopt op

en: file
nl_NL: bestand

en: force password change
nl_NL: wachtwoordwijziging forceren

en: français
nl_NL: Frans

en: grid view
nl_NL: rasterweergave

en: icon
nl_NL: icoon

en: is encrypted
nl_NL: is versleuteld

en: last update
nl_NL: laatste wijziging

en: library icon
nl_NL: Bibliotheek icoon

en: licensed to
nl_NL: gelicenseerd aan

en: list view
nl_NL: lijstweergave

en: locked
nl_NL: Geblokkeerd

en: medium
nl_NL: gemiddeld

en: modification details
nl_NL: wijzigingsdetails

en: must be an integer that is greater than or equal to 0.
nl_NL: moet een getal groter of gelijk aan 0 zijn.

en: name
nl_NL: naam

en: note
nl_NL: aantekening

en: owner
nl_NL: eigenaar

en: password minimum length
nl_NL: minimum wachtwoordlengte

en: permission error
nl_NL: rechten fout

en: personal-wiki
nl_NL: persoonlijke-wiki

en: seafile-ignore.txt only ignores files that are not synced yet. If a file is already synced, and some time later you add it to the ignore list, its existing versions won't be removed.
nl_NL: seafile-ignore.txt negeert enkel bestanden die nog niet gesynchroniseerd zijn. Als een bestand reeds gesynchorniseerd werd je wilt het later toevoegen aan de negeer lijst, zullen de reeds bestaande versie niet verwijderd worden.

en: shared by:
nl_NL: gedeeld door:

en: starred
nl_NL: favoriet

en: strong
nl_NL: sterk

en: strong password
nl_NL: sterk wachtwoord

en: telephone
nl_NL: telefoon

en: too weak
nl_NL: te zwak

en: top
nl_NL: Bovenkant

[ctx: true name]
en: Name
nl_NL: Naam

[ctx: true name]
en: Name:
nl_NL: Naam:

en: unstarred
nl_NL: geen favoriet

en: updated this file
nl_NL: heeft dit bestand geüpdatet

en: uploaded
nl_NL: geüpload

en: weak
nl_NL: zwak

en: you can also press ←
nl_NL: je kan ook drukken op...

en: you can also press →
nl_NL: ye kan ook drukken op →

en: Íslenska
nl_NL: IJslands

en: Русский
nl_NL: Russisch

en: українська мова
nl_NL:  Oekraïens

en: עברית
nl_NL: Hebreeuws

en: ไทย
nl_NL: Thais

en: 日本語
nl_NL: Japans

en: 简体中文
nl_NL: Chinees

en: 繁體中文
nl_NL: Traditioneel Chinees

en: 한국어
nl_NL: Koreaans
