seahub - en to nb_NO translation catalogue (1009 entries)

en: 
    You've got 1 new notice on %(site_name)s:
     | 
    You've got %(num)s new notices on %(site_name)s:
nb_NO[0]: 
    Du har én ny notis på %(site_name)s:
nb_NO[1]: 
    Du har %(num)s nye notiser på %(site_name)s:

en:  is not supported. File extensions can only be
nb_NO: er ikke støttet. Filendinger kan bare være

en:  is not supported. Please choose an image file.
nb_NO: er ikke støttet. Velg en bildefil.

en:  is too large. Allowed maximum size is 1MB.
nb_NO: er for stor. Maksimal tillatt størrelse er 1MB.

en: "%s" does not exist.
nb_NO: "%s" finnes ikke.

en: "%s" is not a valid name
nb_NO: "%s" er ikke et gyldig navn

en: %%curr%% of %%total%%
nb_NO: %%curr%% av %%total%%

en: %(days)d day ago | %(days)d days ago
nb_NO[0]: %(days)d dag siden
nb_NO[1]: %(days)d dager siden

en: %(ext)s is an invalid file extension. Authorized extensions are : %(valid_exts_list)s
nb_NO: %(ext)s er en ugyldig filendelse. Tillatte endelser er: %(valid_exts_list)s

en: %(hours)d hour ago | %(hours)d hours ago
nb_NO[0]: %(hours)d time siden
nb_NO[1]: %(hours)d timer siden

en: %(minutes)d minute ago | %(minutes)d minutes ago
nb_NO[0]: %(minutes)d minutt siden
nb_NO[1]: %(minutes)d minutter siden

en: %(seconds)d second ago | %(seconds)d seconds ago
nb_NO[0]: %(seconds)d sekund siden
nb_NO[1]: %(seconds)d sekunder siden

en: %(user)s has shared a library named <a href="%(url_base)s%(lib_url)s">%(lib_name)s</a> to you.
nb_NO: %(user)s har delt biblioteket <a href="%(url_base)s%(lib_url)s">%(lib_name)s</a> med deg.

en: %(user)s has shared a library named <a href='%(href)s'>%(repo_name)s</a> to you.
nb_NO: %(user)s har delt biblioteket, <a href='%(href)s'>%(repo_name)s</a>, med deg.

en: %(user)s invited you to join %(site_name)s.
nb_NO: %(user)s inviterte deg til å bli med hos %(site_name)s.

en: %(user)s posted a new discussion in <a href="%(url_base)s%(grp_url)s">%(grp_name)s</a>
nb_NO: %(user)s la ut en ny diskusjon i <a href="%(url_base)s%(grp_url)s">%(grp_name)s</a>

en: %(user)s posted a new discussion in <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a>.
nb_NO: %(user)s postet en ny diskusjon i <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a>.

en: %(user)s want to join to Group "%(group_name)s", here is the verification message:
nb_NO: %(user)s ønsker å bli med i gruppen "%(group_name)s", Her er bekreftelsesmeldingen:

en: %s is already in your contacts.
nb_NO: %s er allerede i kontaktene dine.

en: %s is not a valid email.
nb_NO: %s er ikke en gyldig e-postadresse.

en: (Renamed or moved from %(old_path)s)
nb_NO: (Endret navn eller flyttet fra %(old_path)s)

en: (at least %(repo_password_min_length)s characters)
nb_NO: (minst %(repo_password_min_length)s tegn)

en: (at least %(share_link_password_min_length)s characters)
nb_NO: (minst %(share_link_password_min_length)s tegn)

en: (current notification)
nb_NO: (nåværende påminnelse)

en: (current version)
nb_NO: (nåværende versjon)

en: (forgot password)
nb_NO: (glemt passord)

en: *The password will be kept in the server for only 1 hour.
nb_NO: *Passordet blir bare lagret i 1 time på serveren.

en: 1 month ago
nb_NO: 1 måned siden

en: 1 week ago
nb_NO: 1 uke siden

en: 1. Select a disk partition to store local Seafile data
nb_NO: 1. Velg en diskpartisjon for å lagre lokale Seafile-data

en: 2. Add an account
nb_NO: 2. Legg til en konto

en: 3 days ago
nb_NO: 3 dager siden

en: 3. Sync a library
nb_NO: 3. Synkroniser et bibliotek

en: 4. (Optional) Create a library
nb_NO: 4. (Valgfritt) Lag et bibliotek

en: <a href="%%url%%" target="_blank">The image</a> could not be loaded.
nb_NO: <a href="%%url%%" target="_blank">Bilde</a> kunne ikke lastes inn.

en: <a href="%(user_url)s">%(avatar_creator)s</a> has updated their avatar <a href="%(avatar_url)s">%(avatar)s</a>.
nb_NO: <a href="%(user_url)s">%(avatar_creator)s</a> har oppdatert profilbildet sitt <a href="%(avatar_url)s">%(avatar)s</a>.

en: <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a> has a new discussion.
nb_NO: <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a> har en ny diskusjon.

en: <span class="op-target">%(repo_name)s</span> Modification History
nb_NO: <span class="op-target">%(repo_name)s</span> Modifiseringshistorie

en: <span class="op-target">%(repo_name)s</span> Snapshot
nb_NO: <span class="op-target">%(repo_name)s</span> Øyeblikksbilde

en: <span class="op-target">%(u_filename)s</span> Version History
nb_NO: <span class="op-target">%(u_filename)s</span> Revisjonshistorie

en: A blank line matches no files.
nb_NO: En blank linje samsvarer ikke med noen filer.

en: A directory is shared to you on %s
nb_NO: En mappe er delt med deg på %s

en: A file is shared to you on %s
nb_NO: En fil er delt med deg på %s

en: A file named <a href="%(url_base)s%(file_url)s">%(file_name)s</a> is uploaded to your folder <a href="%(url_base)s%(folder_url)s">%(folder_name)s</a>.
nb_NO: En fil ved navn <a href="%(url_base)s%(file_url)s">%(file_name)s</a> har blitt lastet opp til mappen <a href="%(url_base)s%(folder_url)s">%(folder_name)s</a>.

en: A file named <a href='%(file_link)s'>%(file_name)s</a> is uploaded to <a href='%(link)s'>%(name)s</a>
nb_NO: En fil ved navn <a href='%(file_link)s'>%(file_name)s</a> er lastet opp til <a href='%(link)s'>%(name)s</a>

en: A file named <strong>%(file_name)s</strong> is uploaded to <strong>Deleted Library</strong>
nb_NO: En fil med navn <strong>%(file_name)s</strong> er lasted opp til <strong>Slettet bibliotek</strong>

en: A file with the same name already exists in this folder.
nb_NO: En fil med samme navn eksistererer allerede i denne mappen.

en: A line starting with # serves as a comment.
nb_NO: En linje som starter med # fungerer som en kommentar.

en: A user with this email already exists.
nb_NO: En bruker med denne e-postadressen eksisterer allerede.

en: About Us
nb_NO: Om oss

en: Accept
nb_NO: Aksepter

en: Accepted
nb_NO: Akseptert

en: Accepted at
nb_NO: Akseptert den

en: Accepter
nb_NO: Aksepter

en: Access Log
nb_NO: Tilgangslogg

en: Activated
nb_NO: Aktivert

en: Activating..., please wait
nb_NO: Aktiverer..., vennligst vent

en: Active
nb_NO: Aktiv

en: Active Users
nb_NO: Aktive brukere

en: Activities
nb_NO: Aktiviteter

en: Add
nb_NO: Legg til

en: Add Contacts
nb_NO: Slett kontakter

en: Add Files
nb_NO: Legg til filer

en: Add Library
nb_NO: Legg til bibliotek

en: Add Member
nb_NO: Legg til medlem

en: Add Terms and Conditions
nb_NO: Legg til vilkår

en: Add a comment...
nb_NO: Legg til en kommentar...

en: Add a discussion...
nb_NO: Start en diskusjon...

en: Add admin
nb_NO: Legg til administrator

en: Add admins
nb_NO: Legg til administratorer

en: Add an account on your private Seafile server or our public server.
nb_NO: Legg til en konto på din private Seafile-server eller på vår offentlige server.

en: Add auto expiration
nb_NO: Legg til automatisk utløpsdato

en: Add folder
nb_NO: Legg til en mappe

en: Add new notification
nb_NO: Legg til en ny påminnelse

en: Add organization
nb_NO: Legg til organisasjon

en: Add password protection
nb_NO: Legg til passordbeskyttelse

en: Add user
nb_NO: Legg til bruker

en: Add your contacts so you can quickly share libraries and send file shared link.
nb_NO: Legg til kontaktene dine så du enkelt kan dele biblioteker og sende linker til delte filer.

en: Added
nb_NO: Lagt til

en: Added directory
nb_NO: La til mappe

en: Added or modified
nb_NO: Lagt til eller endret

en: Admin
nb_NO: Administrator

en: Admin Logs
nb_NO: Administratorlogger

en: Admins
nb_NO: Administratorer

en: After downloading Seafile client program, you have 3 steps left to get it up and running.
nb_NO: Etter nedlasting av klientprogrammet for Seafile, har du 3 steg igjen for å komme i gang.

en: Align center
nb_NO: Midstill

en: Align left
nb_NO: Juster venstre

en: Align right
nb_NO: Juster høyre

en: All
nb_NO: Alle

en: All Groups
nb_NO: Alle grupper

en: All Notifications
nb_NO: Alle påminnelser

en: All Public Links
nb_NO: Alle offentlige lenker

en: All file types
nb_NO: Alle filtyper

en: An activation email has been sent. Please check your email and click on the link to activate your account.
nb_NO: En e-post med aktiveringsinstruksjoner er sendt. Vennligst sjekk din e-post og trykk på lenken for å aktivere kontoen din.

en: An upload link is shared to you on %s
nb_NO: En opplastingslenke er delt med deg på %s

en: Anonymous User
nb_NO: Anonym bruker

en: Are you sure you want to delete this page?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette denne siden?

en: Are you sure you want to restore this library?
nb_NO: Er du sikker på at du ønsker å gjenopprette dette biblioteket?

en: Argument missing
nb_NO: Argument mangler

en: Argument missing.
nb_NO: Argument mangler.

en: Auto merge by seafile system
nb_NO: Automatisk fletting med seafile-systemet

en: Available quota:
nb_NO: Tilgjengelig plass:

en: Avatar
nb_NO: Profilbilde

en: Avatar for %s
nb_NO: Profilbilde for %s

en: Avatar:
nb_NO: Profilbilde:

en: Back
nb_NO: Tilbake

en: Back to organization list
nb_NO: Tilbake til organisasjonslisten

en: Back to top
nb_NO: Tilbake til toppen

en: Bad repo id in upload link.
nb_NO: Feilaktig mappe ID i opplastingslenken

en: Bad upload link token.
nb_NO: Feilaktig "token" i opplastingslenken

en: Bold
nb_NO: Halvfet

en: CAPTCHA
nb_NO: Kontrollord

en: Can not copy directory %(src)s to its subdirectory %(des)s
nb_NO: Kan ikke kopiere mappen %(src)s til undermappen %(des)s

en: Can not move directory %(src)s to its subdirectory %(des)s
nb_NO: Kan ikke flytte mappen %(src)s til undermappen %(des)s

en: Can not remove myself
nb_NO: Du kan ikke fjerne deg selv

en: Can not reset password, please contact LDAP admin.
nb_NO: Kan ikke tilbakestille passord, vennligst kontakt LDAP-administratoren.

en: Can not set encrypted library as default library.
nb_NO: Kan ikke sette et kryptert bibliotek som forvalgt bibliotek.

en: Can not transfer library to organization user %s
nb_NO: Kan ikke overføre biblioteket til organisasjonsbruker %s

en: Can not transfer organization library
nb_NO: Kan ikke overføre organisasjonsbiblioteket

en: Can not update password, please contact LDAP admin.
nb_NO: Kunne ikke oppdatere passord, vennligst kontakt LDAP-administratoren.

en: Cancel
nb_NO: Avbryt

en: Cancel All
nb_NO: Avbryt alle

en: Cancel failed
nb_NO: Mislykket avbrytelse

en: Cells
nb_NO: Celler

en: Change
nb_NO: Endre

en: Change Password
nb_NO: Endre passord

en: Change password: %s
nb_NO: Endre passord: %s

en: Changed library name or description
nb_NO: Endret navn eller beskrivelse på bibliotek

en: Check file lock error
nb_NO: Sjekk fil låsings feil

en: Choose Default Library
nb_NO: Velg forvalgt bibliotek

en: Choose a file
nb_NO: Velg en fil

en: Choose a library as wiki
nb_NO: Velg et bibliotek som wiki

en: Choose a library as wiki:
nb_NO: Velg et bibliotek som wiki:

en: Choose default library:
nb_NO: Velg forvalgt bibliotek

en: Clean
nb_NO: Slett

en: Clear
nb_NO: Tøm

en: Clear files in trash and history：
nb_NO: Slett filene i papirkurven og historikk:

en: Click the "Sync this library" button to sync it with a local folder.
nb_NO: Klikk på "Synkroniser dette biblioteket"-knappen for å synkronisere det med en lokal mappe.

en: Clients
nb_NO: Klienter

en: Close
nb_NO: Lukk

en: Close (Esc)
nb_NO: Lukk (Esc)

en: Columns
nb_NO: Kolonner

en: Comment
nb_NO: Kommenter

en: Comments
nb_NO: Kommentarer

en: Confirm Password
nb_NO: Bekreft passord

en: Confirm Password:
nb_NO: Bekreft passord:

en: Confirm password to continue
nb_NO: Bekreft passord for å fortsette

en: Contact Email
nb_NO: Kontakt e-post

en: Contact Email:
nb_NO: Kontakt e-post:

en: Contacts
nb_NO: Kontakter

en: Copy
nb_NO: Kopiere

en: Count
nb_NO: Opptelling

en: Create
nb_NO: Opprette

en: Create Account
nb_NO: Opprett konto

en: Create At
nb_NO: Opprette hos

en: Create At / Last Login
nb_NO: Opprettet på/ siste innlogging

en: Create Wiki
nb_NO: Opprett wiki

en: Create Wiki Now
nb_NO: Opprett en Wiki nå

en: Create a new library
nb_NO: Opprette et nytt bibliotek

en: Create a personal account
nb_NO: Opprett en personlig konto

en: Create an organization account
nb_NO: Opprett en organisasjonskonto

en: Created
nb_NO: Opprettet

en: Created At
nb_NO: Opprettet den

en: Created At / Expiration
nb_NO: Opprettet på / Utløpsdato

en: Created By
nb_NO: Opprettet av

en: Created library
nb_NO: Opprettet bibliotek

en: Creator
nb_NO: Opprettet av

en: Current Library
nb_NO: Nåværende bibliotek

en: Current Password
nb_NO: Nåværende passord

en: Current Path:
nb_NO: Nåværende sti:

en: Current Path:
nb_NO: Nåværende sti:

en: Current Version
nb_NO: Gjeldende versjon

en: Current password cannot be blank
nb_NO: Nåværende passord kan ikke vært tomt

en: Current path:
nb_NO: Nåværende sti:

en: Custom file types
nb_NO: filtyper

en: Date
nb_NO: Dato

en: Days
nb_NO: Dager

en: Decrypt library error
nb_NO: Feil ved dekryptering av bibliotek

en: Default
nb_NO: Forvalgt

en: Default Library
nb_NO: Forvalgt bibliotek

en: Default Library Setting
nb_NO: Innstillinger for forvalgt bibliotek

en: Default library is the default place to store your personal documents and pictures.
nb_NO: Forvalgt bibliotek er standard sted for lagring av dine personlige dokumenter og bilder.

en: Delete
nb_NO: Slett

en: Delete Account
nb_NO: Slett konto

en: Delete Contact
nb_NO: Slett kontakt

en: Delete Group
nb_NO: Slette gruppe

en: Delete Library
nb_NO: Slett bibliotek

en: Delete Notification
nb_NO: Slett påminnelse

en: Delete Page
nb_NO: Slett side

en: Delete These
nb_NO: Slett disse

en: Delete Time
nb_NO: Tidspunkt for sletting

en: Delete User
nb_NO: Slett bruker

en: Delete users
nb_NO: Slett brukere

en: Deleted
nb_NO: Slettet

en: Deleted Time
nb_NO: Tidspunkt for sletting

en: Deleted directories
nb_NO: Slettede kataloger

en: Deleted files
nb_NO: Slettede filer

en: Deleted library
nb_NO: Slettet bibliotek

en: Demo account can not be deleted.
nb_NO: Demokontoen kan ikke slettes.

en: Department
nb_NO: Avdeling

en: Department:
nb_NO: Avdeling:

en: Description
nb_NO: Beskrivelse

en: Description can't be empty
nb_NO: Navnet kan ikke være tomt.

en: Description is required
nb_NO: Beskrivelse er påkrevd

en: Description is required.
nb_NO: Beskrivelse er påkrevd

en: Description is too long (maximum is 100 characters)
nb_NO: Beskrivelsen er for lang (maks 100 tegn)

en: Destination path is too long for %s.
nb_NO: Målbanen er for lang for %s.

en: Destination path is too long.
nb_NO: Destinasjonsbanen er for lang.

en: Detail
nb_NO: Detalj

en: Details
nb_NO: Detaljer

en: Deutsch
nb_NO: Tysk

en: Device
nb_NO: Enhet

en: Device Name
nb_NO: Enhetsnavn

en: Devices
nb_NO: Enheter

en: Diff
nb_NO: Differanse/ forskjell

en: Direct Download Link:
nb_NO: Direkte nedlastingslenke:

en: Directory
nb_NO: Katalog

en: Directory does not exist.
nb_NO: Mappen eksiterer ikke.

en: Directory icon
nb_NO: Mappeikon

en: Disable Two-Factor Authentication
nb_NO: Deaktiver to-faktor autentisering

en: Discard
nb_NO: Forkast

en: Discussion
nb_NO: Diskusjon

en: Discussions
nb_NO: Diskusjoner

en: Dismiss
nb_NO: Forkaste

en: Document convertion failed.
nb_NO: Konvertering av dokument mislyktes.

en: Documents
nb_NO: Dokumenter

en: Don't keep history
nb_NO: Ikke behold historikk

en: Don't replace
nb_NO: Ikke erstatt

en: Download
nb_NO: Nedlasting

en: Download Link
nb_NO: Nedlastingslenke

en: Download Links
nb_NO: Nedlastingslenker

en: Draft Available
nb_NO: En kladd er tilgjengelig

en: Draft saved.
nb_NO: Kladden er lagret.

en: Draft successfully loaded
nb_NO: Vellykket innlasting av kladd

en: E-mail
nb_NO: E-post

en: Edit
nb_NO: Rediger

en: Edit Contact
nb_NO: Rediger kontakt

en: Edit Page
nb_NO: Rediger side

en: Edit Quota
nb_NO: Rediger kvote

en: Edit failed.
nb_NO: Redigering feilet.

en: Edit online is not offered for this type of file.
nb_NO: Redigering på nett kan ikke utføres for denne filtypen.

en: Edit succeeded
nb_NO: Redigering vellykket

en: Edit succeeded, an email has been sent.
nb_NO: Vellykket endring - en e-post er sendt.

en: Edit succeeded, but failed to send email, please check your email configuration.
nb_NO: Vellykket endring, men mislyktes i å sende e-post. Vennligst sjekk dine e-postinnstillinger.

en: Email
nb_NO: E-post

en: Email
nb_NO: E-post

en: Email %s invalid.
nb_NO: E-post %s er ikke gyldig.

en: Email Verification
nb_NO: E-postverifikasjon

en: Email address
nb_NO: E-postadresse

en: Email address is not valid
nb_NO: E-postadresse er ugyldig

en: Email cannot be blank
nb_NO: E-post kan ikke være tom

en: Email is not longer than 512 characters
nb_NO: Epostadressen kan ikke være lengre enn 512 tegn

en: Email is required
nb_NO: E-post kreves

en: Email is required.
nb_NO: E-post er påkrevd.

en: Email or Username
nb_NO: E-post eller brukernavn

en: Email or username cannot be blank
nb_NO: E-post eller brukernavn kan ikke være blank

en: Email: %(email)s
nb_NO: E-post: %(email)s

en: Emails, Seperated by ','
nb_NO: E-postadresser, separert med ","

en: Empty
nb_NO: Tom

en: Empty file upload result
nb_NO: Resultatet er en tom filopplasting

en: Enable Modules
nb_NO: Aktivere moduler

en: Enable Two-Factor Authentication
nb_NO: Aktiver to-faktor autentisering

en: Encoding:
nb_NO: Tegnkoding:

en: Encrypt
nb_NO: Kryptere

en: Encrypted
nb_NO: Kryptert

en: English
nb_NO: Engelsk

en: Enter
nb_NO: Tast

en: Enter a valid e-mail address.
nb_NO: Skriv inn en gyldig e-postadresse.

en: Enter a valid email address.
nb_NO: Angi en gyldig e-post adresse.

en: Error
nb_NO: Feil

en: Error: no head commit id
nb_NO: Feil: "no head commit id"

en: Errors
nb_NO: Feil

en: Español
nb_NO: Spansk

en: Español de Argentina
nb_NO: Spansk i Argentina

en: Español de México
nb_NO: Spansk i Argentina

en: Example
nb_NO: Eksempel

en: Excluding files
nb_NO: Utelate filer

en: Excluding files/folders from syncing
nb_NO: Utelukke filer/ mapper fra synkronisering

en: Exit admin panel
nb_NO: Avslutt adminmeny

en: Expiration
nb_NO: Utløpsdato

en: Export Excel
nb_NO: Eksporter til Excel

en: Fail to add user %s.
nb_NO: Kunne ikke legge til bruker %s.

en: Failed to add %s to contacts.
nb_NO: Kunne ikke legge til %s i kontakter.

en: Failed to add member to group
nb_NO: Kunne ikke legge til nytt medlem i gruppen

en: Failed to create
nb_NO: Feil. Kunne ikke opprette.

en: Failed to create group
nb_NO: Oppreting av gruppen feilet

en: Failed to create home page. Please retry later
nb_NO: Klarte ikke å lage hjemmeside. Vennligst prøv igjen senere

en: Failed to create org group.
nb_NO: Oppreting av organisasjon feilet.

en: Failed to create thumbnail.
nb_NO: Kunne ikke opprette miniatyrbilde.

en: Failed to create wiki page. Please retry later.
nb_NO: Kunne ikke opprette wiki-side. Vennligst prøv igjen senere.

en: Failed to create: internal error.
nb_NO: Oppretting feilet pga intern feil.

en: Failed to create: the group does not exist.
nb_NO: Feil. Kunne ikke opprette gruppen, da den ikke eksisterer.

en: Failed to create: you are not in the group.
nb_NO: Feil. Kunne ikke opprette, da du ikke er medlem i gruppen.

en: Failed to delete "%s". Please retry later.
nb_NO: Sletting av "%s" feilet. Vennligst prøv igjen senere.

en: Failed to delete, please try again later.
nb_NO: Kunne ikke slette. Prøv igjen senere.

en: Failed to delete: the user does not exist
nb_NO: Feilet i å slette: Brukeren finnes ikke

en: Failed to delete: the user is an organization creator
nb_NO: Feilet med å slette: brukeren er oppretteren av organisasjonen

en: Failed to edit profile
nb_NO: Redigering av profil feilet

en: Failed to get file block list
nb_NO: Mislyktes i å hente filblokklisten

en: Failed to get upload url
nb_NO: Mislyktes med å få en opplastingslenke

en: Failed to load this page.
nb_NO: Feilet med å laste inn denne siden.

en: Failed to refresh the CAPTCHA, please try again later.
nb_NO: Mislyktes med å fornye kontrollordet. Vennligst prøv igjen senere.

en: Failed to rename organization
nb_NO: Ute av stand til å endre navn på organisasjonen

en: Failed to reset password: this link is no longer available.
nb_NO: Mislykket nullstilling av passord: Denne lenken er ikke tilgjengelig lenger.

en: Failed to reset password: user does not exist
nb_NO: Feilet med å nullstille passord: Brukeren eksisterer ikke

en: Failed to revoke admin: the user does not exist
nb_NO: Feilet med å trekke tilbake administrator: Brukeren eksiterer ikke

en: Failed to save draft, exceeded max quota
nb_NO: Mislykket lagring av kladd - maksimal lagringskvote overskredet

en: Failed to send email, email service is not properly configured, please contact administrator.
nb_NO: E-post sending feilet, e-post tjenesten er ikke riktig konfigurert, vennligst kontakt administrator.

en: Failed to send email, please contact administrator.
nb_NO: Kunne ikke sende e-post, vennligst kontakt administratoren.

en: Failed to send to {placeholder}
nb_NO: Mislykket sending til {placeholder}

en: Failed to set %s as admin: user does not exist.
nb_NO: Ute av stand til å sette %s som administrator: Brukeren finnes ikke.

en: Failed to set default library.
nb_NO: Klarte ikke å fastsette forvalgt bibliotek.

en: Failed to set quota: internal server error
nb_NO: Feiled med å sette kvote: Intern tjenerfeil

en: Failed to set quota: maximum quota is %d MB
nb_NO: Feilet med å sette kvote: Maksimal kvote er %d MB.

en: Failed to set wiki library.
nb_NO: Klarte ikke å fastsette wiki-biblioteket.

en: Failed to transfer, invalid arguments.
nb_NO: Ute av stand til å overføre. Ugyldige argumenter.

en: Failed to transfer, user %s not found
nb_NO: Ute av stand til å overføre. Brukeren %s ikke funnet.

en: Failed. Please check the network.
nb_NO: Feilet. Vennligst sjekk nettverkstilkoblingen.

en: Favorites
nb_NO: Favoritter

en: Fetch failed
nb_NO: Henting feilet

en: File
nb_NO: Fil

en: File Collaboration Team Organization
nb_NO: Fil Samarbeid Lag Organisasjon

en: File Drag & Drop is supported for Chrome, Safari 5.0+, Firefox 4.0+, IE 10.0+
nb_NO: Dra og slipp av filer er støttet med Chrome, Safari 5.0+, Firefox 4.0+, IE 10.0+

en: File Name
nb_NO: Filnavn

en: File Upload
nb_NO: Filopplasting

en: File conflicts
nb_NO: Filkonflikter

en: File does not exist
nb_NO: Filen eksisterer ikke.

en: File download is disabled: the share link traffic of owner is used up.
nb_NO: Nedlasting av fil er slått av: Brukeren har brukt opp sin kvote av delingslenker.

en: File is locked
nb_NO: Filen er låst

en: File is too big
nb_NO: Filen er for stor

en: File is too small
nb_NO: Filen er for liten

en: File size should be smaller than %(max_file_size)s
nb_NO: Filstørrelse bør være mindre enn %(max_file_size)s

en: File size surpasses %s, can not be opened online.
nb_NO: Filstørrelsen overstiger%s, og kan derfor ikke åpnes på nett.

en: Files
nb_NO: Filer

en: Files / Size
nb_NO: Filer / Størrelse

en: Files in this library can not be viewed online.
nb_NO: Filene i dette biblioteket kan ikke vises online.

en: Files will be decrypted in the server before being sent to you.
nb_NO: Filer vil bli dekryptert på serveren før de blir sendt til deg.

en: Files will be decrypted in your browser when you download them.
nb_NO: Filene vil bli dekryptert i nettleseren din når du laster dem ned.

en: Filetype not allowed
nb_NO: Filtypen tillates ikke

en: Folder
nb_NO: Mappe

en: Folder Drag & Drop is supported for Chrome
nb_NO: Dra og slipp av mapper er støttet med Chrome

en: Folder Permission
nb_NO: Mappetillatelse

en: Folders
nb_NO: Mapper

en: Generate
nb_NO: Generere

en: Generate a random password
nb_NO: Lag et tilfeldig passord

en: Get code
nb_NO: Få kode

en: Go check out at the following page:
nb_NO: Sjekk dette på følgende side:

en: Grid
nb_NO: Rutenett

en: Group
nb_NO: Gruppe

en: Group Permission
nb_NO: Gruppetillatelse

en: Group does not exist
nb_NO: Gruppen finnes ikke

en: Group is a place for you and your friends leaving messages and collaborating on libraries. Groups you join will be listed here.
nb_NO: Grupper er et sted hvor du og dine venner/ kolleger legger igjen meldinger og samarbeider på biblioteker. Grupper du er med i blir listet opp her.

en: Group is a place for you and your friends leaving messages and collaborating on libraries. You can create a group by clicking "New Group" button.
nb_NO: Grupper er et sted hvor du og dine venner/ kolleger legger igjen meldinger og samarbeider på biblioteker Du kan opprette en gruppe ved å klikke på "Opprett gruppe" -knappen.

en: Group is full
nb_NO: Grupen er full

en: Group name can only contain letters, numbers, blank, hyphen or underscore
nb_NO: Gruppenavn kan bare bestå av bokstaver, tall, mellomrom, bindestrek eller understrek.

en: Group name can't be empty
nb_NO: Gruppenavn kan ikke være tomt

en: Group name is too long (maximum is 255 characters)
nb_NO: Gruppenavn er for langt (maks lengde er 255 bokstaver)

en: Groups
nb_NO: Grupper

en: Guest
nb_NO: Gjest

en: HTTPError: failed to open file online
nb_NO: HTTP-feil: Ute av stand til å åpne filen på nett

en: Handled
nb_NO: Håndtert

en: Has not accepted invitation yet
nb_NO: Har ikke akseptert invitasjonen ennå.

en: Heading 1
nb_NO: Overskrift 1

en: Heading 2
nb_NO: Overskrift 2

en: Heading 3
nb_NO: Overskrift 3

en: Heading 4
nb_NO: Overskrift 4

en: Help
nb_NO: Hjelp

en: Here is your account information:
nb_NO: Her er din kontoinformasjon:

en: Hi,
nb_NO: Hei,

en: Hi,
nb_NO: Hei,

en: Hi, %(name)s
nb_NO: Hei, %(name)s

en: Hide
nb_NO: Skjul

en: History
nb_NO: Historikk

en: History you specified does not exist
nb_NO: Historien du spesifiserte eksisterer ikke

en: Home
nb_NO: Hjem

en: If a pattern doesn't end with a slash or a wildcard, it would not match a folder. For example, "foo" can only match regular file "foo" or a symbolic link; while "foo/" and "foo*" match a folder and paths under it.
nb_NO: Hvis et søkemønster ikke slutter med en skråstrek eller et jokertegn, vil det ikke matche en mappe. "foo" matcher for eksempel bare filen "foo" eller en symbolsk lenke; mens "foo/" and "foo*" matcher mapper og stier under det.

en: If the file is modified on seahub, the new version will also be synced back to clients; If the file on the client is also modified, a conflict file will be generated on the client.
nb_NO: Hvis filen blir modifisert på seahub, vil den nye versjonen også bli synkronisert tilbake til klienter; hvis filen på klienten også er modifisert, vil en konfliktfil bli generert på klienten.

en: If you did not request it, just skip it.
nb_NO: Dersom du ikke ba om det, se bort fra det.

en: Image
nb_NO: Bilde

en: Images
nb_NO: Bilder

en: Import Members
nb_NO: Importer medlemmer

en: Import succeeded
nb_NO: Vellykket import

en: Import users
nb_NO: Importere brukere

en: Import users from a CSV file
nb_NO: Importer brukere fra en CSV-fil

en: Important dates
nb_NO: Viktige datoer

en: In all libraries
nb_NO: I alle biblioteker

en: In this library
nb_NO: I dette biblioteket

en: In this wiki
nb_NO: I denne wikien

en: Inactive
nb_NO: Inaktiv

en: Incorrect email or password
nb_NO: Ugyldig e-post eller passord

en: Incorrect password
nb_NO: Feil passord

en: Info
nb_NO: Informasjon

en: Input file extensions here, separate with ','
nb_NO: Tast inn filendelser her - separér dem med ','

en: Input number should be greater than 0
nb_NO: Tallet bør være større enn 0

en: Input should be a number
nb_NO: Svaret bør være et tall

en: Install and sync Files
nb_NO: Installer og synkroniser filer

en: Internal Error
nb_NO: Intern feil

en: Internal Server Error
nb_NO: Intern tjenerfeil

en: Internal error
nb_NO: Intern feil

en: Internal error. Failed to delete %s.
nb_NO: Intern feil. Mislykket forsøk på sletting av %s.

en: Internal server error
nb_NO: Intern tjenerfeil

en: Internal server error, or please check the email(s) you entered
nb_NO: Intern serverfeil, eller vennligst kontroller epostadressen(e) du skrev inn.

en: Invalid arguments.
nb_NO: Ugyldige argumenter.

en: Invalid destination path
nb_NO: Ugyldig destinasjonsbane

en: Invalid setting
nb_NO: Ugyldig instilling

en: Invalid token.
nb_NO: Ugyldig token.

en: Invalid user id.
nb_NO: Ugyldig brukerid.

en: Invalid value
nb_NO: Ugyldig verdi

en: Invitations
nb_NO: Invitasjoner

en: Invite People
nb_NO: Inviter personer

en: Invited at
nb_NO: Invitert den

en: It is required.
nb_NO: Påkrevd

en: It's a newly-created blank file.
nb_NO: Dette er en nyopprettet, tom fil.

en: It's required.
nb_NO: Det er påkrevd.

en: It's too long.
nb_NO: For langt

en: Italiano
nb_NO: Italiensk

en: Italic
nb_NO: Kursiv

en: Just now
nb_NO: Nettopp

en: Keep full history
nb_NO: Behold full historikk

en: LDAP(imported)
nb_NO: LDAP (importert)

en: Language
nb_NO: Språk

en: Language Setting
nb_NO: Språkinnstillinger

en: Last Access
nb_NO: Siste tilgang

en: Last Login
nb_NO: Tidspunkt for siste pålogging

en: Last Update
nb_NO: Siste oppdatering

en: Last modified by %(modifier)s, %(modify_time)s
nb_NO: Sist endret av %(modifier)s, %(modify_time)s

en: Latvian
nb_NO: Latvisk

en: Leave Share
nb_NO: Forlate delt resurss

en: Leave group
nb_NO: Forlat gruppe

en: Libraries
nb_NO: Biblioteker

en: Libraries shared as writable can be downloaded and synced by other group members. Read only libraries can only be downloaded, updates by others will not be uploaded.
nb_NO: Bibliotek som er delt som redigerbare kan lastes ned og synkroniseres med andre gruppemedlemmer. Bibliotek som bare er lesbare kan kun lastes ned, oppdateringer via andre vil ikke bli lastet opp.

en: Library
nb_NO: Bibliotek

en: Library does not exist
nb_NO: Biblioteket eksisterer ikke

en: Library does not exist.
nb_NO: Biblioteket eksisterer ikke.

en: Library is encrypted.
nb_NO: Biblioteket er kryptert.

en: Library name is required
nb_NO: Biblioteknavn påkrevd

en: Limit Organization User Number
nb_NO: Begrens organisasjonens brukerantall

en: Limits
nb_NO: Begrensninger

en: Link
nb_NO: Lenke

en: Link:
nb_NO: Lenke:

en: Linked Devices
nb_NO: Lenkede enheter

en: Links
nb_NO: Lenker

en: List
nb_NO: Liste

en: Load
nb_NO: Laste

en: Loading failed
nb_NO: Innlasting feilet

en: Loading...
nb_NO: Laster...

en: Lock
nb_NO: Lås

en: Log In
nb_NO: Logg inn

en: Log Out
nb_NO: Logg ut

en: Log in again
nb_NO: Logg inn pånytt

en: Log out
nb_NO: Logg ut

en: Logged out
nb_NO: Logget ut

en: Login ID
nb_NO: Innloggings ID

en: Login id %s already exists.
nb_NO: Innloggings ID %s eksisterer allerede

en: Login id can't be empty
nb_NO: Innloggings ID kan ikke være tom

en: Logs
nb_NO: Logger

en: Magyar
nb_NO: Ungarsk

en: Manage Members
nb_NO: Behandle medlemmer

en: Mark all read
nb_NO: Merk alle som lest

en: Max User Number
nb_NO: Maksimalt antall brukere

en: Max number of files exceeded
nb_NO: Maksimalt antall filer er overskredet

en: Member
nb_NO: Medlem

en: Members
nb_NO: Medlemmer

en: Message
nb_NO: Melding

en: Message (optional):
nb_NO: Melding (valgfritt):

en: Mobile
nb_NO: Mobil

en: Modification Details
nb_NO: Endringsdetaljer

en: Modified
nb_NO: Endret

en: Modified files
nb_NO: Modifiserte filer

en: Modifier
nb_NO: Endret av

en: Month:
nb_NO: Måned:

en: More
nb_NO: Mer

en: More Operations
nb_NO: Flere operasjoner

en: Move
nb_NO: Flytte

en: Moved
nb_NO: Flyttet

en: Moved directory
nb_NO: Flyttet mappe

en: My Groups
nb_NO: Mine grupper

en: My Libraries
nb_NO: Mine bibliotek

en: My Library
nb_NO: Mitt bibliotek

en: Name
nb_NO: Navn

en: Name "%s" is not valid
nb_NO: Navnet %s er ikke gyldig

en: Name %s is not valid
nb_NO: Navnet %s er ikke gyldig

en: Name can not be blank
nb_NO: Navn kan ikke være tomt

en: Name can't be empty
nb_NO: Navnet kan ikke være tomt.

en: Name is required
nb_NO: Navn er påkrevd

en: Name is required.
nb_NO: Navn er påkrevd

en: Name is too long (maximum is 255 characters)
nb_NO: Navnet er for langt (maks 255 tegn)

en: Name is too long (maximum is 64 characters)
nb_NO: Navnet er for langt (maks 64 tegn)

en: Name should not include '/'.
nb_NO: Navnet kan ikke inneholde '/'.

en: Name(optional)
nb_NO: Navn (obligatorisk)

en: Nederlands
nb_NO: Nederlandsk

en: New
nb_NO: Ny

en: New Excel File
nb_NO: Ny Excel fil

en: New File
nb_NO: Ny fil

en: New Folder
nb_NO: New mappe

en: New Group
nb_NO: Opprett gruppe

en: New Library
nb_NO: Nytt bibliotek

en: New Name
nb_NO: Nytt navn

en: New Page
nb_NO: Ny side

en: New Password
nb_NO: Nytt passord

en: New Password Again
nb_NO: Nytt passord igjen

en: New Password:
nb_NO: Nytt passord:

en: New PowerPoint File
nb_NO: Ny Powerpoint fil

en: New Word File
nb_NO: Ny Word fil

en: New directories
nb_NO: Nye mapper

en: New files
nb_NO: Nye filer

en: New notice on %s
nb_NO: Ny notis på %s

en: New password
nb_NO: Nytt passord

en: New password confirmation
nb_NO: Bekreftelse på nytt passord

en: Next
nb_NO: Neste

en: Next (Right arrow key)
nb_NO: Neste (Høyre piltast)

en: No
nb_NO: Nei

en: No Admin Logs
nb_NO: Ingen administratorlogger

en: No LDAP users have been imported
nb_NO: Ingen LDAP-brukere har blitt importert

en: No comment yet.
nb_NO: Ingen kommentarer.

en: No conflict in the merge.
nb_NO: Ingen konflikter i sammenslåingen

en: No connected devices
nb_NO: Ingen tilkoplede enheter

en: No groups
nb_NO: Ingen grupper

en: No index now.
nb_NO: Ingen indeks nå

en: No libraries
nb_NO: Ingen bibliotek

en: No library deleted yet
nb_NO: Ingen biblioteker er slettet enda

en: No library is shared to this group
nb_NO: Ingen bibliotek er delt med denne gruppen

en: No matches
nb_NO: Ingen treff

en: No members
nb_NO: Ingen medlemmer

en: No path.
nb_NO: Ingen katalogsti.

en: No public library
nb_NO: Ingen offentlig delte biblioetek

en: No result
nb_NO: Intet resultat

en: No revisions found
nb_NO: Ingen versjoner funnet

en: None
nb_NO: Ingen

en: None.
nb_NO: Ingen.

en: Not clear? Refresh it.
nb_NO: Ikke klar? Oppdater den.

en: Note
nb_NO: Notat

en: Note(optional)
nb_NO: Notat(valgfritt)

en: Notes
nb_NO: Notater

en: Notices
nb_NO: Notiser

en: Notification Detail
nb_NO: Detaljer for påminnelse

en: Notifications
nb_NO: Påminnelser

en: Number of groups
nb_NO: Antall grupper

en: Number of members
nb_NO: Antall medlemmer

en: Off
nb_NO: Av

en: Old Password
nb_NO: Gammelt passord

en: Old password
nb_NO: Gammelt passord

en: Oldname is required
nb_NO: Gammelt brukernavn er påkrevd

en: On
nb_NO: På

en: Only group staff can remove member
nb_NO: Bare gruppens moderatorer kan fjerne medlemmer

en: Only keep a period of history:
nb_NO: Bare behold historikk for en periode:

en: Only the owner of the library has permission to share it.
nb_NO: Bare eieren av biblioteket har tillatelse til å dele det.

en: Open in New Tab
nb_NO: Åpne i ny fane

en: Open via Client
nb_NO: Åpne via klient

en: Operation
nb_NO: Operasjon

en: Operations
nb_NO: Operasjoner

en: Organization
nb_NO: Organisasjon

en: Organizations
nb_NO: Organisasjoner

en: Other Libraries
nb_NO: Andre biblioteker

en: Owned Libs
nb_NO: Biblioteker eid av deg

en: Owner
nb_NO: Eier

en: Owner can not be blank
nb_NO: Eier kan ikke være tomt

en: Owner can use admin panel in an organization, must be a new account.
nb_NO: Eieren kan bruke administrasjonspanelet i organisasjonen - må være en ny konto.

en: Page "%s" already exists.
nb_NO: Siden "%s" finnes allerede.

en: Page History
nb_NO: Sidehistorikk

en: Pages
nb_NO: Sider

en: Password
nb_NO: Passord

en: Password (again)
nb_NO: Passord (igjen)

en: Password Change Successfully
nb_NO: Passordet ble endret

en: Password Modification
nb_NO: Endrong av passord

en: Password Reset
nb_NO: Endre passord

en: Password again
nb_NO: Passord på nytt

en: Password can not be blank
nb_NO: Passord kan ikke være tomt

en: Password can't be empty
nb_NO: Passordet kan ikke være tomt

en: Password cannot be blank
nb_NO: Passordet kan ikke være tomt

en: Password changed successfully.
nb_NO: Passordbytte vellykket.

en: Password has been reset on %s
nb_NO: Passordet har blitt nullstilt på %s

en: Password is required.
nb_NO: Passord er påkrevd.

en: Password is too short
nb_NO: Passordet er for kort

en: Password is too short.
nb_NO: Passord er for kort.

en: Password:
nb_NO: Passord:

en: Password:
nb_NO: Passord:

en: Password: %(password)s
nb_NO: Passord: %(password)s

en: Passwords do not match
nb_NO: Passordene stemmer ikke overens

en: Passwords don't match
nb_NO: Passordene stemmer ikke overens

en: Passwords must have at least %(min_len)s characters and contain %(level)s of the following: uppercase letters, lowercase letters, numbers, and symbols.
nb_NO: Passord må inneholde minimum %(min_len)s tegn og minst inneholde %(level)s av følgende: Store bokstaver, små bokstaver, tall og tegn.

en: Payment
nb_NO: Betaling

en: Per page:
nb_NO: Per side:

en: Permission
nb_NO: Tillatelse

en: Permission denied
nb_NO: Tilgang avvist

en: Permission denied.
nb_NO: Tilgang avvist.

en: Permission error: only group staff can add member
nb_NO: Rettighetsfeil: bare gruppens moderatorer kan legge til medlemmer.

en: Permissions
nb_NO: Tilganger

en: Personal Wiki
nb_NO: Personlig Wiki

en: Personal Wiki Pages
nb_NO: Personlig Wiki

en: Personal info
nb_NO: Personlig informasjon

en: Platform
nb_NO: Plattform

en: Please check the email(s) you entered
nb_NO: Vennligst kontroller epostadressen(e) du skrev

en: Please check the network.
nb_NO: Vennligst sjekk nettverkstilkoblingen.

en: Please choose a CSV file
nb_NO: Velg en CSV-fil

en: Please choose a directory.
nb_NO: Vennligst velg en mappe.

en: Please choose a file.
nb_NO: Vennligst velg en fil.

en: Please choose how to view encrypted libraries online:
nb_NO: Vennligst velg hvordan du vil se krypterte biblioteker online:

en: Please click and choose a directory.
nb_NO: Vennligst trykk og velg en mappe

en: Please click and choose a library.
nb_NO: Vennligst klikk og velg et bibliotek.

en: Please enter 1 or more character
nb_NO: Vennligst skriv inn 1 eller flere tegn

en: Please enter a correct email/username and password. Note that both fields are case-sensitive.
nb_NO: Vennligst angi korrekt e-post/brukernavn og passord. Begge feltene krever riktig bruk av små og store bokstaver.

en: Please enter a correct password.
nb_NO: Oppgi et gyldig passord.

en: Please enter a number
nb_NO: Angi et tall

en: Please enter a valid number
nb_NO: Vennlig angi et gyldig nummer

en: Please enter days
nb_NO: Tast inn antall dager

en: Please enter password
nb_NO: Vennligst oppgi passord

en: Please enter the password again
nb_NO: Vennligst skriv inn passordet på nytt.

en: Please enter the password.
nb_NO: Vennligst oppgi passordet

en: Please enter valid days
nb_NO: Vennligst tast inn gyldige dager

en: Please input at least an email.
nb_NO: Vennligst legg inn minst en e-postadresse

en: Please log in.
nb_NO: Vennligst logg inn.

en: Please select a csv file first.
nb_NO: Du må velge CSV-fil først.

en: Please select at least one file type or input at least one file extension
nb_NO: Velg minst en filtype eller tast inn minst en filendelse

en: Please select the avatars that you would like to delete.
nb_NO: Vennligst velg profilbildet du vil slette.

en: Please specify history ID
nb_NO: Vennligst spesifiser historie IDen

en: Please update your password before continue.
nb_NO: Vennligst oppdater ditt passord før du fortsetter.

en: Polski
nb_NO: Polsk

en: Portuguese, Brazil
nb_NO: Portugisisk (Brasil)

en: Previous
nb_NO: Forrige

en: Previous (Left arrow key)
nb_NO: Forrige (Venstre piltast)

en: Professional Edition
nb_NO: Pro-utgaven

en: Profile
nb_NO: Profil

en: Profile Setting
nb_NO: Profilinstilling

en: Proxy settings
nb_NO: Proxy innstillinger

en: Quota can not be empty
nb_NO: Kvoten kan ikke være tom

en: Read-Only
nb_NO: Kun lesetilgang

en: Read-Write
nb_NO: Lese-skrive

en: Really want to delete your account?
nb_NO: Ønsker du virkelig å slette denne kontoen?

en: Recovered deleted directory
nb_NO: Gjenopprettet slettet mappe

en: Register
nb_NO: Registrere

en: Registration complete
nb_NO: Registreringen er fullført

en: Registration complete, please wait for administrator to activate your account.
nb_NO: Registrering komplett - vennligst vent på at administratoren aktiverer kontoen din.

en: Remember me for %(remember_days)s days
nb_NO: Husk meg i %(remember_days)s dager

en: Remove
nb_NO: Fjerne

en: Remove Trial
nb_NO: Fjerne prøve

en: Removed
nb_NO: Fjernet

en: Removed directory
nb_NO: Fjernet mappe

en: Rename
nb_NO: Omdøpe

en: Rename Group To
nb_NO: Endre navn på gruppen til

en: Rename Organization
nb_NO: Omdøpe organisasjon

en: Renamed
nb_NO: Omdøpte

en: Renamed directory
nb_NO: Omdøpte mappe

en: Renamed or Moved files
nb_NO: Omdøpte eller flyttede filer

en: Replace
nb_NO: Erstatt

en: Replacing it will overwrite its content.
nb_NO: Erstatter du den vil innholdet bli overskrevet.

en: Reply
nb_NO: Besvare

en: Reset Password
nb_NO: Endre passord

en: Reset Password on %s
nb_NO: Tilbakestill passord for %s

en: ResetPwd
nb_NO: Nullstill passord

en: Restore
nb_NO: Gjenopprett

en: Restore Library
nb_NO: Gjenopprett bibliotek

en: Result
nb_NO: Resultat

en: Reverted file "%(file)s" to status at %(time)s.
nb_NO: Tilbakestile filen "%(file)s" til tilstand ved %(time)s.

en: Reverted library to status at
nb_NO: Tilbakestilte bibliotek til tilstand ved

en: Revoke Admin
nb_NO: Oppheve administrator

en: Role
nb_NO: Rolle

en: Rows
nb_NO: Rader

en: Save To:
nb_NO: Lagre til:

en: Save passwords in your browser.
nb_NO: Lagre passord i nettleseren din.

en: Save to...
nb_NO: Lagre til....

en: Saving...
nb_NO: Lagrer...

en: Seafile Wiki enables you to organize your knowledge in a simple way. The contents of wiki is stored in a normal library with pre-defined file/folder structure. This enables you to edit your wiki in your desktop and then sync back to the server.
nb_NO: Seafile Wiki lar deg organisere din kunnskap på en enkel måte. Innholdet i wiki er lagret i et vanlig bibliotek med en forhåndsdefinert fil-/ mappestruktur. Dette gjør at du kan redigere din wiki på PCen og deretter synkronisere den tilbake til serveren.

en: Seafile supports wildcards in the pattern. For example, "foo/*" matches "foo/1" and "foo/hello". "foo/?" matches "foo/1" but not "foo/hello". Note that the wildcard character * recursively matches all the paths under a folder. For instance, "foo/*.html" matches "foo/a.html" and "foo/templates/b.html".
nb_NO: Seafile støtter jokertegn i søkeordet. "foo/*" matcher for eksempel "foo/1" og "foo/hei". "foo/?" matcher "foo/1", men ikke "foo/hei". Vær klar over at jokertegnet, *, rekursivt matcher alle stiene i en mappe. "foo/*.html" matcher for eksempel "foo/a.html" og "foo/maler/b.html".

en: Search Files
nb_NO: Søk etter filer

en: Search Group
nb_NO: Søk gruppe

en: Search Library
nb_NO: Søk i biblioteket

en: Search User
nb_NO: Søk etter bruker

en: Search files in this library
nb_NO: Søk filer i dette biblioteket

en: Search files in this wiki
nb_NO: Søk etter filer i denne wikien.

en: Search libraries by name...
nb_NO: Søk bibliotek etter navn...

en: Search libraries by owner...
nb_NO: Søk i bibiloteker som er eiet av...

en: Search users...
nb_NO: Søk i brukere...

en: Searching...
nb_NO: Søker...

en: Security and Encryption
nb_NO: Sikkerhet og kryptering

en: See All Notifications
nb_NO: Se alle påminnelser

en: Select a folder
nb_NO: Velg en mappe

en: Select a template
nb_NO: Velg en mal

en: Select libraries to share
nb_NO: Velg biblioteker for deling

en: Send passwords to the server.
nb_NO: Send passord til serveren.

en: Send to:
nb_NO: Send til:

en: Sending shared link failed. Email service is not properly configured, please contact administrator.
nb_NO: Sending av delingslink feilet. E-post tjenesten er ikke riktig konfigurert. Vennligst kontakt administrator.

en: Sending shared upload link failed. Email service is not properly configured, please contact administrator.
nb_NO: Forsøk på sending av delt opplastingslenke feilet. E-posttjenesten er ikke riktig konfigurert. Vennligst kontakt administrator.

en: Sending...
nb_NO: Sender....

en: Server Version:
nb_NO: Serverversjon:

en: Set Quota
nb_NO: Angi kvote

en: Set org storage limit
nb_NO: Sette organisasjonsbegrensning på lagringsplass

en: Set quota
nb_NO: Angi kvote

en: Set to current
nb_NO: Sett til nåværende

en: Set user name
nb_NO: Angi brukernavn

en: Set user storage limit
nb_NO: Sette brukerbegrensning på lagringsplass

en: Set your password
nb_NO: Angi ditt passord

en: Setting Sync Interval
nb_NO: Innstillinger for synkroniseringsintervall

en: Settings
nb_NO: Innstillinger

en: Share
nb_NO: Dele

en: Share Admin
nb_NO: Delingsadministrator

en: Share From
nb_NO: Dele fra

en: Share Permission
nb_NO: Delingstillatelse

en: Share To
nb_NO: Dele med

en: Share existing libraries
nb_NO: Del eksiterende biblioteker

en: Share to group
nb_NO: Dele til gruppe

en: Share to user
nb_NO: Del til bruker

en: Shared By
nb_NO: Delt av

en: Shared Libs
nb_NO: Delte biblioteker

en: Shared Links
nb_NO: Delte lenker

en: Shared by:
nb_NO: Delt av:

en: Shared with all
nb_NO: Delt med alle

en: Shared with groups
nb_NO: Delt med grupper

en: Shared with me
nb_NO: Delt med meg

en: Shibboleth
nb_NO: slagord

en: Show
nb_NO: Vis

en: Show Codes
nb_NO: Vis koder

en: Sign Up
nb_NO: Registrer deg

en: Signup
nb_NO: Innmelding

en: Signup function is not enabled.
nb_NO: Registreringsfunksjonen er ikke aktivert.

en: Size
nb_NO: Størrelse

en: Slovenian
nb_NO: Slovensk

en: Sorry, but the requested page could not be found.
nb_NO: Beklager, men vi fant ikke siden du forsøkte å laste inn.

en: Sorry, this user is not registered yet.
nb_NO: Beklager, men denne brukeren er ikke registrert enda.

en: Sort:
nb_NO: Sorter

en: Space Used
nb_NO: Forbrukt lagringsplass

en: Space Used / Quota
nb_NO: Lagringsplass brukt / kvote

en: Space quota can't be empty
nb_NO: Plasskvote kan ikke være tom

en: Space quota is too low (minimum value is 0)
nb_NO: Plasskvoten er for liten (minimumsverdien er 0)

en: Storage Used
nb_NO: Lagringsplass brukt

en: Submit
nb_NO: Send inn

en: Submit failed. Please check the network.
nb_NO: Mislykket innsending. Vennligst sjekk nettverkstilkoblingen.

en: Success
nb_NO: Vellykket

en: Successfully Deleted %s
nb_NO: Sletting av %s vellyket.

en: Successfully added %s to contacts.
nb_NO: La til %s i kontakter.

en: Successfully added user %s.
nb_NO: Brukeren %s er lagt til.

en: Successfully added user %s. An email notification has been sent.
nb_NO: Brukeren %s er lagt til. En e-postmelding er sendt.

en: Successfully added user %s. An error accurs when sending email notification, please check your email configuration.
nb_NO: Brukeren%s er lagt til. En feil oppsto når e-postmeldingen skulle sendes. Vennligst sjekk dine e-postinnstillinger.

en: Successfully added user %s. But email notification can not be sent, because Email service is not properly configured.
nb_NO: Brukeren %s er lagt til. Men e-postmeldingen kunne ikke bli sendt, siden e-posttjenesten ikke er konfiguert ordentlig.

en: Successfully cleared all notices.
nb_NO: Vellykket sletting av alle notiser.

en: Successfully deleted "%s".
nb_NO: Vellykket sletting av %s

en: Successfully deleted %s
nb_NO: Vellykket sletting av %s

en: Successfully deleted the requested avatars.
nb_NO: Vellyket sletting av de valgte profilbildene.

en: Successfully deleted.
nb_NO: Vellykket sletting.

en: Successfully disable "Personal Wiki".
nb_NO: Vellyket deaktivering av "Personlig Wiki".

en: Successfully edited %s.
nb_NO: Redigering av %s vellyket.

en: Successfully edited profile.
nb_NO: Vellykket redigering av profilen.

en: Successfully enable "Personal Wiki".
nb_NO: Vellykket aktivering av "Personlig Wiki"

en: Successfully remove trial for: %s
nb_NO: Vellykket fjerning av prøve for: %s

en: Successfully reset password
nb_NO: Passord endret

en: Successfully reset password to %(passwd)s for user %(user)s.
nb_NO: Vellykket nullstilling av passord til %(passwd)s for bruker %(user)s.

en: Successfully reset password to %(passwd)s for user %(user)s. But email notification can not be sent, because Email service is not properly configured.
nb_NO: Vellykket nullstilling av passord til %(passwd)s for bruker %(user)s. Men e-postmeldingen kan ikke sendes, siden e-posttjenesten ikke er konfigurert ordentlig.

en: Successfully reset password to %(passwd)s, an email has been sent to %(user)s.
nb_NO: Vellykket nullstilling av passord til %(passwd)s. En e-post har blitt sendt til %(user)s.

en: Successfully reset password to %(passwd)s, but failed to send email to %(user)s, please check your email configuration.
nb_NO: Vellykket nullstilling av passordet til %(passwd)s, men mislyktes i å sende e-post til %(user)s. Vennligst sjekk dine e-postinnstillinger.

en: Successfully reset password.
nb_NO: Passord endret.

en: Successfully revoke the admin permission of %s
nb_NO: Vellykket tilbaketrekking av administratorrettigheten til %s

en: Successfully saved.
nb_NO: Vellykket lagring.

en: Successfully sent to {placeholder}
nb_NO: Vellykket sending til {placeholder}

en: Successfully set "%s" as your default library.
nb_NO: Vellykket innstilling av "%s" som ditt forvalgte bibliotek.

en: Successfully set %s as admin.
nb_NO: Vellykket aktivering av %s som administrator.

en: Successfully transfered.
nb_NO: Vellykket overføring.

en: Successfully updated your avatar.
nb_NO: Vellyket oppdatering av profilbildet.

en: Successfully uploaded a new avatar.
nb_NO: Vellyket opplasting av nytt profilbilde.

en: Svenska
nb_NO: Svensk

en: Sync
nb_NO: Synkroniser

en: Syncing With an Existing Folder
nb_NO: Synkroniserer med en eksisterende mappe

en: Syncing existing folders
nb_NO: Synkroniserer eksiterende mapper

en: System Admin
nb_NO: Systemadministrator

en: System Info
nb_NO: Systeminformasjon

en: System library can not be deleted.
nb_NO: Systembiblioteket kan ikke slettes

en: Table
nb_NO: Tabell

en: Telephone
nb_NO: Telefon

en: Telephone:
nb_NO: Telefon:

en: Template
nb_NO: Mal

en: Terms and Conditions
nb_NO: Vilkår og betingelser

en: Text
nb_NO: Tekst

en: Text files
nb_NO: Tekstfiler

en: Text is required
nb_NO: Tekst er obligatorisk

en: Thanks for using our site!
nb_NO: Takk for at du bruker vår hjemmeside!

en: Thanks for your participation!
nb_NO: Takk for deltakelsen!

en: That e-mail address doesn't have an associated user account. Are you sure you've registered?
nb_NO: Den e-post adressen ser ikke ut til å ha en tilkoblet brukerkonto. Er du sikker på at du er registrert?

en: The %(site_name)s team
nb_NO: %(site_name)s teamet

en: The created file will still be synced back to clients. But any later local changes to those files will be ignored.
nb_NO: Den opprettede filen vil fortsatt bli synkronisert tilbake til klienter. Men alle senere, lokale endringer til disse filene vil bli ignorert.

en: The encoding you chose is not proper.
nb_NO: Tegnkodingen du valgte er ikke riktig.

en: The file does not exist.
nb_NO: Filen eksisterer ikke.

en: The group doesn't exist
nb_NO: Gruppen eksisterer ikke

en: The group has already created
nb_NO: Gruppen er allerede opprettet

en: The group has already created in this org.
nb_NO: Gruppen er allerede blitt opprettet i denne organisasjonen.

en: The library does not exist.
nb_NO: Biblioteket eksisterer ikke.

en: The library is encrypted.
nb_NO: Biblioteket er kryptert.

en: The owner of this library has run out of space.
nb_NO: Eieren av dette biblioteket har ikke mer lagringsplass tilgjengelig

en: The password will be kept in the server for only 1 hour.
nb_NO: Passordet blir bare lagret i 1 time på serveren.

en: The seafile-ignore.txt file only controls which files to exclude on the client side. You can still create a file from seahub web interface that's excluded on the client. In this case,
nb_NO: Filen, seafile-ignore.txt, kontrollerer hvilke filer som skal ekskluderes på klientsiden. Du kan fortsatt lage en fil fra web-grensesnittet, seahub, som er ekskludert på klienten. I dette tilfellet,

en: The two password fields didn't match.
nb_NO: De to passordene stemmer ikke overens

en: The two passwords didn't match.
nb_NO: De to passordfeltene stemmer ikke overens

en: Then you add some files into the library. They will be automatically synced with cloud platform.
nb_NO: Så legger du til noen filer i biblioteket. Disse vil automatisk bli synkronisert med skyplattformen.

en: There is already a group with that name.
nb_NO: Det finnes allerede en gruppe med dette navnet.

en: There's a saved draft for this file, would you like to load it?
nb_NO: Det er en lagret kladd tilgjengelig for denne filen. Ønsker du å åpne den?

en: This account has been frozen due to too many failed login attempts.
nb_NO: Denne kontoen er fryst på grunn av for mange mislykkede innloggingsforsøk.

en: This account is inactive.
nb_NO: Denne kontoen er inaktiv.

en: This group currently has no wiki
nb_NO: Denne gruppen har for tiden ingen wiki

en: This item has been shared to %s.
nb_NO: Dette elementet er blitt lagret på %s.

en: This library is encrypted. Please input the password if you want to browse it online. And the password will be kept on the server for only 1 hour.
nb_NO: Dette biblioteket er kryptert. Du må taste inn passorder dersom du ønsker å se innholdet på nett. Passordet blir lagret på tjeneren kun 1 time.

en: This library is password protected
nb_NO: Dette biblioteket er passordbeskyttet

en: This operation will not be reverted. Please think twice!
nb_NO: Denne kommandoen kan ikke reverseres. Tenk deg om minst to ganger!

en: This organization doesn't have any groups
nb_NO: Denne organisasjonen har ingen grupper

en: This organization doesn't have any libraries
nb_NO: Denne organisasjonen har ingen biblioteker

en: This value must be of length 40
nb_NO: Denne verdien må ha lengde 40

en: Time
nb_NO: Tid

en: Tip: 0 means default limit
nb_NO: Tips: 0 betyr standardbegrensning

en: Tip: a new version will be generated after each modification, and you can restore the file to a previous version.
nb_NO: Tips: en ny versjon vil genereres etter hver modifikasjon, og du kan gjenopprette filen til en tidligere versjon.

en: Tip: a snapshot will be generated after modification, which records the library state after the modification.
nb_NO: Tips: Et øyeblikksbilde vil bli tatt etter endringen, som lagrer bibliotekets tilstand slik den var før endringen.

en: Tip: the emails should be the users already added.
nb_NO: Tips: E-postadressen bør være til brukere som allerede er lagt til.

en: Tip: the latter way is more secure, but it is not supported well by all browsers. We advise you to use the latest version of Chrome or Firefox.
nb_NO: Tips: Den sistnevnte metoden er sikrest, men er ikke godt støttet av alle nettlesere. Vi anbefaler at du bruker den siste versjonen av Chrome eller Firefox.

en: Tip: you can search by keyword in name or creator or both.
nb_NO: Tips: Du kan søke med nøkkelord i navn eller eier eller begge.

en: Tip: you can search by keyword in name or owner or both.
nb_NO: Tips: Du kan søke med nøkkelord i navn eller eier eller begge.

en: Title
nb_NO: Tittel

en: To activate this account, please click the following link within the next %(expiration_days)s days:
nb_NO: For å aktivere denne kontoen, vennligst klikk følgende lenke i løpet av de neste  %(expiration_days)s dagene:

en: To reset the password of your account %(account)s on %(site_name)s, please click the following link:
nb_NO: For å nullstille passordet til kontoen din %(account)s hos %(site_name)s, vennligst trykk på følgende lenke:

en: To view it online, you can use firefox, chrome or IE 9.
nb_NO: For å se den på nett, kan du bruke Firefox, Chrome eller IE 9.

en: Tools
nb_NO: Verktøy

en: Total Devices
nb_NO: Totalt antall enheter

en: Total Usage
nb_NO: Samlet forbruk

en: Total Users
nb_NO: Totalt antall brukere

en: Total size exceeds limit.
nb_NO: Total størrelse overskrider grensen.

en: Traffic
nb_NO: Trafikk

en: Traffic this month:
nb_NO: Trafikk denne måneden:

en: Transfer
nb_NO: Overføre

en: Transfer Group To
nb_NO: Overfør gruppen til

en: Transfer Library
nb_NO: Overfør bibliotek

en: Trash
nb_NO: Papirkurv

en: Türkçe
nb_NO: Turkish

en: URLError: failed to open file online
nb_NO: URL-feil: Ute av stand til å åpne filen på nett

en: Unable to download "%s"
nb_NO: Kunne ikke laste ned  "%s"

en: Unable to download directory "%s": size is too large.
nb_NO: Kan ikke laste ned mappen "%s": Størrelsen er for stor.

en: Unable to download file
nb_NO: Ute av stand til å laste ned filen.

en: Unable to download file, invalid file path
nb_NO: Kan ikke laste ned filen. Ugyldig filbane

en: Unable to download file, share link traffic is used up.
nb_NO: Kan ikke laste ned filen. Kvoten med delingslenker er brukt opp.

en: Unable to download file, wrong file path
nb_NO: Kan ikke laste ned filen. Feil filbane

en: Unable to edit file
nb_NO: Filen er ikke redigérbar

en: Unable to view file
nb_NO: Filen kan ikke vises

en: Unable to view library modification
nb_NO: Ute av stand til å vise endringen i biblioteket

en: Unable to view recycle page
nb_NO: Ute av stand til å vise gjennopprettingssiden.

en: Unknown
nb_NO: Ukjent

en: Unknown error
nb_NO: Ukjent feil

en: Unknown error.
nb_NO: Ukjent feil.

en: Unknown file encoding
nb_NO: Ukjent filkoding

en: Unlink
nb_NO: Koble fra

en: Unlock
nb_NO: Lås opp

en: Unshare
nb_NO: Opphev deling

en: Unstar
nb_NO: Fjerne favorittmarkering

en: Update
nb_NO: Oppdater

en: Upgrade to Pro Edition
nb_NO: Oppgrader til Pro-utgaven

en: Upload
nb_NO: Opplasting

en: Upload Avatar
nb_NO: Last opp profilbilde

en: Upload Files
nb_NO: Laste opp filer

en: Upload Folder
nb_NO: Opplastingsmappe

en: Upload Link
nb_NO: Opplastingslenke

en: Upload Link:
nb_NO: Opplastingslenke:

en: Upload Links
nb_NO: Opplastingslenker

en: Upload New Avatar:
nb_NO: Last opp nytt profilbilde:

en: Upload New Image
nb_NO: Last opp nytt bilde

en: Upload files to <span class="op-target">%(dir_name)s</span>
nb_NO: Last opp filer til <span class="op-target">%(dir_name)s</span>

en: Uploaded bytes exceed file size
nb_NO: Opplastet antall byte overskrider filstørrelsen

en: Url Prefix
nb_NO: Url-prefiks

en: Url can not be blank
nb_NO: URL kan ikke være tom

en: Used:
nb_NO: Forbrukt:

en: User
nb_NO: Bruker

en: User %s not found.
nb_NO: Bruker %s ble ikke funnet.

en: User <a href="%(url_base)s%(user_url)s">%(user)s</a> has asked to join group <a href="%(url_base)s%(grp_url)s">%(grp_name)s</a>, verification message: %(msg)s
nb_NO: Brukeren <a href="%(url_base)s%(user_url)s">%(user)s</a> har spurt om å få bli med i gruppen <a href="%(url_base)s%(grp_url)s">%(grp_name)s</a>, bekreftelsesmelding: %(msg)s

en: User <a href='%(user_profile)s'>%(username)s</a> has asked to join group <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a>, verification message: %(join_request_msg)s
nb_NO: Brukeren, <a href='%(user_profile)s'>%(username)s</a>, har spurt deg om du vil bli med i gruppen <a href='%(href)s'>%(group_name)s</a>, bekreftelsesmelding: %(join_request_msg)s

en: User Permission
nb_NO: Brukertillatelse

en: User Traffic
nb_NO: Brukertrafikk

en: Username
nb_NO: Brukernavn

en: Username:
nb_NO: Brukernavn:

en: Users
nb_NO: Brukere

en: Verification code
nb_NO: Verifiseringskode

en: Verification message can't be empty
nb_NO: Bekreftelsesmelding kan ikke være tom

en: Verification message is too long (maximun is 255 characters)
nb_NO: Bekreftelsesmelding er for lang (maks 255 bokstaver)

en: Version
nb_NO: Versjon

en: Version Number
nb_NO: Versjonsnummer

en: View
nb_NO: Vis

en: View Snapshot
nb_NO: Se på øyeblikksbilde

en: View and manage all the shared links in this library.
nb_NO: Vis og behandle alle delte lenker i dette biblioteket.

en: Virus File
nb_NO: Virusfil

en: Virus Scan
nb_NO: Virusskan

en: Virus Scan Records
nb_NO: Virusskan poster

en: Visits
nb_NO: Besøkende

en: We no longer support this version of IE. Please upgrade it to version 10 or above.
nb_NO: Denne versjonen av IE støttes ikke lenger. Vennligst oppdatert den til versjon 10 eller høyere.

en: We will send you an email to set new password
nb_NO: Vi vil sende deg en e-post for å lage nytt passord

en: We've sent a password reset email to your mailbox.
nb_NO: Vi har sendt deg en e-post med nullstilling av passord.

en: Welcome back, you are already signed in.
nb_NO: Velkommen tilbake - du er allerede logget inn.

en: Wiki History
nb_NO: Wiki-historikkk

en: Wiki Index
nb_NO: Wiki indeks

en: Wiki Pages
nb_NO: Wiki-sider

en: Wiki does not exists.
nb_NO: Wiki'en finnes ikke.

en: Wiki is not found.
nb_NO: Wikien ble ikke funnet.

en: Wrong old password
nb_NO: Gammelt passord er feil

en: Wrong password
nb_NO: Feil passord

en: Wrong repo id
nb_NO: Ugyldig repo ID

en: Yes
nb_NO: Ja

en: You (or someone pretending to be you) have asked to register an account at %(site_name)s. If this wasn't you, please ignore this email and your address will be removed from our records.
nb_NO: Du (eller noen som utgir seg for å være deg) har bedt om å få opprettet en konto på %(site_name)s. Hvis dette ikke var deg, vennligst se bort fra denne eposten og din adresse vil bli fjernet fra våre registre.

en: You already have %(nb_avatars)d avatars, and the maximum allowed is %(nb_max_avatars)d.
nb_NO: Du har allerede %(nb_avatars)d avatarer og maksimum tillatt er %(nb_max_avatars)d.

en: You are entering admin area, we won't ask for your password again for a few hours.
nb_NO: Du går nå inn i administratorområdet - vi skal ikke etterspørre passordet ditt igjen på noen timer.

en: You are invited to join %s
nb_NO: Du er invitert til å bli med %s

en: You are invited to join a group on %s
nb_NO: Du er invitert til å bli med i en gruppe på %s

en: You are not in any group
nb_NO: Du er ikke i noen grupper

en: You can also add a user as a guest, who will not be allowed to create libraries and groups.
nb_NO: Du kan også legge til brukere som gjester, som ikke vil kunne opprette biblioteker og grupper.

en: You can also create a library from a local folder.
nb_NO: Du kan også lage et bibliotek fra en lokal mappe.

en: You can create a library to organize your files. For example, you can create one for each of your projects. Each library can be synchronized and shared separately.
nb_NO: Du kan opprette et bibliotek for å organisere filene dine. Du kan for eksempel opprette ett for hvert av prosjektene dine. Hvert bibliotek kan synkroniseres og deles uavhengig av hverandre.

en: You can create a public library by clicking "New Library" button, others can view and download this library.
nb_NO: Du kan opprette et offentlig bibliotek ved å trykke på "Nytt bibliotek"-knappen. Andre kan åpne, se og laste ned dette biblioteket.

en: You can generate a download link for a folder or a file. People receive this link can view the folder or the file online.
nb_NO: Du kan opprette en nedlastingslenke for en mappe eller en fil. Mottakerne av  lenken kan se filen eller mappens innhold på nett.

en: You can generate an upload link from any folder. People receive this link can upload files to this folder.
nb_NO: Du kan opprette en opplastingslenke fra en vilkårlig mappe. Mottakerne av lenken kan laste opp filer til denne mappen.

en: You can go to the following page and upload your files:
nb_NO: Du kan gå til følgende side og laste opp filene dine:

en: You can share a single folder with a registered user if you don't want to share a whole library.
nb_NO: Du kan dele en enkeltmappe med en registrert bruker, dersom du ikke ønsker å dele et helt bibliotek.

en: You can share libraries by clicking the "New Library" button above or the "Share" icon on your libraries list.
nb_NO: Du kan dele biblioteker ved å klikke på "lage nytt bibliotek"-knappen ovenfor eller "dele"-ikonet på bibliotekslisten din.

en: You can share libraries to your friends and colleagues by clicking the share icon of your own libraries in your home page or creating a new library in groups you are in.
nb_NO: Du kan dele biblioteker med dine venner og kolleger ved å trykke på deleikonet i dine egne biblioteker på hjemmesiden, eller ved å lage et nytt bibliotek i grupper du er med i.

en: You can share the generated link to others and then they can upload files to this directory via the link.
nb_NO: Du kan dele den genererte lenken med andre og de kan laste opp filer til denne mappen via lenken.

en: You can star important files by clicking the "Star" button on file viewing page, and they will be listed here.
nb_NO: Du kan favorittmarkere viktige filer ved å trykke på "stjerne"-knappen på filvisningssiden, og disse vil bli listet opp her.

en: You can use IE 10 or other browsers, for example, Firefox, to view it online.
nb_NO: Du kan bruke IE10 eller andre nettlesere, for eksempel Firefox, for å se det på nett.

en: You can use this field at login.
nb_NO: Du kan bruke dette feltet til å logge inn.

en: You cannot add yourself.
nb_NO: Du kan ikke legge til deg selv.

en: You cannot select any more choices
nb_NO: Du kan ikke velge flere

en: You do not have connected devices
nb_NO: Du har ingen tilkoblede enheter

en: You do not have permission to copy files/folders in this directory
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å kopiere filer/mapper i dette biblioteket.

en: You do not have permission to create wiki
nb_NO: Do har ikke tillatelse til å opprette wiki

en: You do not have personal wiki
nb_NO: Du har ingen personlig wiki

en: You don't have any contacts
nb_NO: Du har ingen kontakter

en: You don't have any download link
nb_NO: Du har ingen nedlastingslenke

en: You don't have any library at present
nb_NO: Du har ingen biblioteker for øyeblikket

en: You don't have any starred files yet
nb_NO: Du har ingen favorittmarkerte filer enda

en: You don't have any upload link
nb_NO: Du har ingen opplastingslenke

en: You don't have permission to access the library.
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å åpne biblioteket.

en: You have no avatars to delete. Please <a href="%(avatar_change_url)s">upload one</a> now.
nb_NO: Du har ingen profilbilder å slette. Vennligst <a href="%(avatar_change_url)s">last opp en</a> nå.

en: You have not created any libraries
nb_NO: Du har ikke opprettet noen biblioteker

en: You have not shared any folder
nb_NO: Du har ikke delt noen mappe

en: You have not shared any library
nb_NO: Du har ikke delt noen biblioteker

en: You have received a <a href="%(url_base)s%(msg_url)s">new message</a> from %(user)s.
nb_NO: Du har mottatt en <a href="%(url_base)s%(msg_url)s">ny melding</a> fra %(user)s.

en: You have updated your avatar <a href="%(avatar_url)s">%(avatar)s</a>.
nb_NO: Du har endret profilbildet ditt <a href="%(avatar_url)s">%(avatar)s</a>.

en: Your Web browser doesn't appear to have cookies enabled. Cookies are required for logging in.
nb_NO: Din nettleser ser ikke ut til å ha cookies påslått. Cookies er påkrevet for innlogging.

en: Your account %(username)s on %(site_name)s has been activated.
nb_NO: Din konto %(username)s hos %(site_name)s er blitt aktivert.

en: Your account on %s is activated
nb_NO: Din konto på %s er aktivert

en: Your clients (Desktop/Android/iOS) will be listed here.
nb_NO: Dine klienter (PC/ Android/ iOS) vil bli vist her.

en: Your current avatar:
nb_NO: Ditt nåværende profilbilde:

en: Your default library:
nb_NO: Ditt forvalgte bibliotek:

en: Your email used in login:
nb_NO: Din e-postadresse brukt ved innlogging:

en: Your file is too big (%(size)s), the maximum allowed size is %(max_valid_size)s
nb_NO: Filen din er for stor (%(size)s), høyeste tillatte størrelse er %(max_valid_size)s

en: Your notifications will be sent to this email.
nb_NO: Dine varslinger vil sendes til denne e-post adressen.

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
nb_NO: Ditt gamle passord ble ikke tastet inn riktig. Vennligst skriv det inn på nytt.

en: Your password has been changed successfully.
nb_NO: Vellykket endring av passordet ditt.

en: Your password on %(site_name)s has been reset. Now it is %(password)s. Please change it as soon as possible.
nb_NO: Ditt passord hos %(site_name)s har blitt nullstillt. Nytt passord er %(password)s. Vennligst bytt dette så snart som mulig.

en: a month
nb_NO: en måned

en: a week
nb_NO: en uke

en: activate after registration
nb_NO: aktiver etter registrering

en: admin
nb_NO: administrator

en: advanced
nb_NO: avansert

en: after modification
nb_NO: etter endring

en: all
nb_NO: alt

en: all members
nb_NO: alle medlemmene

en: auto detect
nb_NO: oppdag automatisk

en: before modification
nb_NO: før endringen

en: canceled
nb_NO: avbrutt

en: days
nb_NO: dager

en: department
nb_NO: avdeling

en: directory
nb_NO: mappe

en: directory icon
nb_NO: Mappeikon

en: emails, separated by ','
nb_NO: e-postadresser, separert med ","

en: enabled
nb_NO: aktivert

en: encrypted library
nb_NO: kryptert bibliotek

en: expires on
nb_NO: utløper

en: file
nb_NO: fil

en: français
nb_NO: Fransk

en: grid view
nb_NO: rutenettvisning

en: icon
nb_NO: ikon

en: in %(name)s
nb_NO: i %(name)s

en: is encrypted
nb_NO: er kryptert

en: last update
nb_NO: sist oppdatert

en: library icon
nb_NO: biblioteksikon

en: licensed to
nb_NO: lisensiert til

en: list view
nb_NO: listevisning

en: locked
nb_NO: låst

en: modification details
nb_NO: endringsdetaljer

en: name
nb_NO: navn

en: note
nb_NO: notis

en: owner
nb_NO: eier

en: permission error
nb_NO: Tilgangsfeil

en: personal-wiki
nb_NO: Personlig wiki

en: seafile-ignore.txt only ignores files that are not synced yet. If a file is already synced, and some time later you add it to the ignore list, its existing versions won't be removed.
nb_NO: seafile-ignore.txt ignorerer bare filer som ikke allerede er synkronisert. Hvis en fil allerede er synkronisert, og du legger den til i seafile-ignore.txt etterpå, vil eksisterende versjoner ikke bli fjernet.

en: send activation email
nb_NO: send aktiverings e-post

en: shared by:
nb_NO: delt av:

en: starred
nb_NO: Sjernemerket

en: strong
nb_NO: sterkt

en: strong password
nb_NO: sterkt passord

en: telephone
nb_NO: telefon

en: too weak
nb_NO: for svakt

en: top
nb_NO: topp

[ctx: true name]
en: Name
nb_NO: Navn

[ctx: true name]
en: Name:
nb_NO: Navn:

en: unstarred
nb_NO: ikke favorittmarkert

en: updated this file
nb_NO: filen er oppdatert

en: uploaded
nb_NO: opplastet

en: username invalid.
nb_NO: ugyldig brukernavn.

en: weak
nb_NO: svakt

en: you can also press ←
nb_NO: du kan også trykke ←

en: you can also press →
nb_NO: du kan også trykke →

en: Íslenska
nb_NO: Islandsk

en: Русский
nb_NO: Russisk

en: українська мова
nb_NO: Ukrainsk

en: עברית
nb_NO: Hebraisk

en: ไทย
nb_NO: Thailand

en: 日本語
nb_NO: Japansk

en: 简体中文
nb_NO: forenklet kinesisk

en: 繁體中文
nb_NO: tradisjonell kinesisk

en: 한국어
nb_NO: Koreansk
