seahub - en to lt translation catalogue (342 entries)

en: 
    You've got 1 new notice on %(site_name)s:
     | 
    You've got %(num)s new notices on %(site_name)s:
lt[0]: 
    Gavote 1 naują pranešimą %(site_name)s:
lt[1]: 
    Gavote %(num)s naujus pranešimus %(site_name)s:
lt[2]: 
    Gavote %(num)s naujų pranešimų %(site_name)s:
lt[3]: 
    Gavote %(num)s naujų pranešimų %(site_name)s:

en: %(days)d day ago | %(days)d days ago
lt[0]: Prieš %(days)d dieną
lt[1]: Prieš %(days)d d.
lt[2]: Prieš %(days)d d.
lt[3]: Prieš %(days)d d.

en: %(escaped_nickname)s invited you to join group %(grp_name)s on %(site_name)s:
lt: %(escaped_nickname)s pakvietė prisijungti prie %(grp_name)s grupės %(site_name)s:

en: %(escaped_nickname)s shared a %(file_shared_type)s <span style="font-weight:bold;">%(file_shared_name)s</span> to you on %(site_name)s:
lt: %(escaped_nickname)s bendrina %(file_shared_type)s <span style="font-weight:bold;">%(file_shared_name)s</span> su jumis %(site_name)s:

en: %(ext)s is an invalid file extension. Authorized extensions are : %(valid_exts_list)s
lt: %(ext)s neteisingas bylos plėtinys. Galimi plėtiniai: %(valid_exts_list)s

en: %(hours)d hour ago | %(hours)d hours ago
lt[0]: Prieš %(hours)d valandą
lt[1]: Prieš %(hours)d val.
lt[2]: Prieš %(hours)d val.
lt[3]: Prieš %(hours)d val.

en: %(inviter)s invited you to join %(site_name)s. Please click the link below:
lt: %(inviter)s pakvietė prisijungti %(site_name)s. Spauskite sekančią nuorodą:

en: %(minutes)d minute ago | %(minutes)d minutes ago
lt[0]: Prieš %(minutes)d minutę
lt[1]: Prieš %(minutes)d min.
lt[2]: Prieš %(minutes)d min.
lt[3]: Prieš %(minutes)d min.

en: %(seconds)d second ago | %(seconds)d seconds ago
lt[0]: Prieš %(seconds)d sekundę
lt[1]: Prieš %(seconds)d sek.
lt[2]: Prieš %(seconds)d sek.
lt[3]: Prieš %(seconds)d sek.

en: %(size)d byte | %(size)d bytes
lt[0]: %(size)d baitas
lt[1]: %(size)d baitai
lt[2]: %(size)d baitai
lt[3]: %(size)d baitai

en: %(user)s invited you to join %(site_name)s.
lt: %(user)s pakvietė prisijungti prie %(site_name)s.

en: %(user)s want to join to Group "%(group_name)s", here is the verification message:
lt: %(user)s nori prisijungti prie grupės "%(group_name)s". Patikrinimo pranešimas:

en: %s is already in your contacts.
lt: %s jau yra kontaktuose.

en: %s is already invited.
lt: %s jau pakviestas.

en: %s is not a valid email.
lt: %s nėra galiojantis el. pašto adresas.

en: 1 month ago
lt: Prieš 1 mėnesį

en: 1 week ago
lt: Prieš 1 savaitę

en: 3 days ago
lt: Prieš 3 dienas

en: <a href="%(user_url)s">%(avatar_creator)s</a> has updated their avatar <a href="%(avatar_url)s">%(avatar)s</a>.
lt: <a href="%(user_url)s">%(avatar_creator)s</a> atnaujino savo avatarą <a href="%(avatar_url)s">%(avatar)s</a>.

en: <span class="op-target">%(repo_dir_name)s</span> Trash
lt: <span class="op-target">%(repo_dir_name)s</span> Šiukšliadėžė

en: <span class="op-target">%(repo_name)s</span> Snapshot
lt: <span class="op-target">%(repo_name)s</span> Momentinė kopija

en: A directory is shared to you on %s
lt: %s yra bendrinamas aplankas

en: A file is shared to you on %s
lt: %s yra bendrinama byla

en: A user with this email already exists.
lt: Vartotojas su tokiu el. pašto adresu jau yra.

en: Account %(account)s froze on %(site)s.
lt: Paskyra %(account)s įšaldyta %(site)s.

en: Activated Users
lt: Aktyvuoti vartotojai

en: Activating..., please wait
lt: Aktyvuojama..., prašome palaukti

en: Active
lt: Aktyvus

en: Add Contacts
lt: Įtraukti kontaktus

en: Add your contacts so you can quickly share libraries and send file shared link.
lt: Įkelti kontaktą kad galėtumėte greitai pasidalinti ir nusiųsti nuorodas.

en: Added
lt: Įtraukta

en: Added directory
lt: Įtraukti aplankai

en: Added or modified
lt: Įtraukta arba pakeista

en: All Groups
lt: Visos grupės

en: An upload link is shared to you on %s
lt: %s yra bendrinama įkėlimo nuoroda

en: Are you sure you want to delete %s ?
lt: Ar tikrai norite ištrinti %s ?

en: Are you sure you want to restore this library?
lt: Tikrai norite atkurti šią biblioteką?

en: Argument missing
lt: Trūksta argumento

en: Auto merge by seafile system
lt: Automatiškai sujungta seafile sistemos

en: Available quota:
lt: Prieinamos saugyklos dydis:

en: Avatar
lt: Avataras

en: Avatar for %s
lt: %s avataras

en: Back
lt: Atgal

en: Can not move directory %(src)s to its subdirectory %(des)s
lt: Negalima perkelti aplanko %(src)s į jo poaplankį %(des)s

en: Can not remove myself
lt: Negalite pašalinti savęs

en: Can not reset password, please contact LDAP admin.
lt: Nepavyko iš naujo nustatyti slaptažodžio. Kreipkitės į LDAP administratorių.

en: Can not update password, please contact LDAP admin.
lt: Nepavyko atnaujinti slaptažodžio. Kreipkitės į LDAP administratorių.

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Cancel failed
lt: Atšaukti nepavyko

en: Changed library name or description
lt: Pakeistas bibliotekos pavadinimas ar aprašymas

en: Clear files in trash and history：
lt: Išvalyti bylas šiukšliadėžėje ir žurnale:

en: Close
lt: Uždaryti

en: Contact Email
lt: Kontaktinis el. paštas

en: Contacts
lt: Kontaktai

en: Create Account
lt: Sukurti paskyrą

en: Create At
lt: Sukurti į

en: Created library
lt: Sukurta biblioteka

en: Decrypt library error
lt: Nepavyko iššifruoti bibliotekos

en: Default
lt: Numatytasis

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete Contact
lt: Ištrinti kontaktą

en: Delete These
lt: Ištrinti šiuos

en: Delete Time
lt: Ištrinimo laikas

en: Delete User
lt: Ištrinti vartotoją

en: Deleted
lt: Ištrinta

en: Deleted library
lt: Ištrinta biblioteka

en: Department
lt: Skyrius

en: Department is too long (maximum is 512 characters)
lt: Skyriaus pavadinimas per ilgas (daugiausia 512 simbolių)

en: Description can't be empty
lt: Aprašymo laukas negali būti tuščias

en: Description is too long (maximum is 100 characters)
lt: Aprašymas per ilgas (daugiausia 100 simbolių)

en: Desktop Client and Syncing
lt: Darbastalio klientas ir sinchronizacija

en: Destination path is too long.
lt: Paskirties maršrutas per ilgas.

en: Directory
lt: Aplankas

en: Disable Two-Factor Authentication
lt: Išjungti dviejų lygių autentikacija

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Edit Contact
lt: Redaguoti kontaktą

en: Edit failed.
lt: Nepavyko redaguoti.

en: Edit succeeded
lt: Sėkmingai redaguota

en: Edit succeeded, an email has been sent.
lt: Sėkmingai redaguota, išsiųstas pranešimas el. paštu.

en: Edit succeeded, but failed to send email, please check your email configuration.
lt: Sėkmingai redaguota, tačiau nepavyko išsiųsti el. laiško. Patikrinkite el. pašto konfigūraciją.

en: Email
lt: El. paštas

en: Email
lt: El. paštas

en: Email %s invalid.
lt: El. paštas %s neteisingas.

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Email cannot be blank
lt: El. pašto laukas negali būti tuščias

en: Email is required.
lt: El. paštas privalomas.

en: Email or Username
lt: El. pašto adresas arba vartotojo vardas

en: Email or username cannot be blank
lt: El. pašto adresas arba vartotojo vardas negali būti tuščias

en: Email: %(email)s
lt: El. paštas: %(email)s

en: Empty
lt: Tuščia

en: Enable Two-Factor Authentication
lt: Įjungti dviejų lygių autentikacija

en: Encrypted
lt: Užšifruota

en: Enter a valid e-mail address.
lt: Įrašykite galiojantį el. pašto adresą.

en: Enter a valid email address.
lt: Įrašykite galiojantį el. pašto adresą.

en: Error
lt: Klaida

en: Error, please contact administrator.
lt: Klaida, susisiekite su administratoriumi.

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Excluding files
lt: Išskirti bylas

en: Exit admin panel
lt: Išeiti iš administratoriaus skydo

en: Failed to add %s to contacts.
lt: Nepavyko įtraukti %s į kontaktus.

en: Failed to add member to group
lt: Nepavyko įtraukti nario į grupę

en: Failed to create group
lt: Nepavyko sukurti grupės

en: Failed to create org group.
lt: Nepavyko sukurti grupės.

en: Failed to delete: the user does not exist
lt: Nepavyko ištrinti: tokio vartotojo nėra

en: Failed to edit profile
lt: Nepavyko redaguoti profilio

en: Failed to refresh the CAPTCHA, please try again later.
lt: Nepavyko atnaujinti CAPTCHA, pamėginkite vėliau.

en: Failed to send email, email service is not properly configured, please contact administrator.
lt: Nepavyko išsiųsti laiško. El. pašto tarnyba nėra tinkamai sukonfigūruota, kreipkitės į administratorių.

en: Failed to send email, please contact administrator.
lt: Nepavyko išsiųsti laiško. Kreipkitės į administratorių.

en: Failed to set quota: internal server error
lt: Nepavyko nustatyti saugyklos dydžio: Vidinė serverio klaida

en: Failed to set quota: maximum quota is %d MB
lt: Nepavyko nustatyti saugyklos dydžio: didžiausia reikšmė %d MB

en: Failed. Please check the network.
lt: Nepavyko. Patikrinkite tinklą.

en: Favorites
lt: Mėgstamiausi

en: File conflicts
lt: Bylu konfliktai

en: File is locked
lt: Byla užblokuota

en: Files
lt: Bylos

en: Files in this library can not be viewed online.
lt: Šios bibliotekos bylos negali būti rodomos naršyklėje.

en: Forgot password?
lt: Pamiršote slaptažodį?

en: Group does not exist
lt: Grupės nėra

en: Group is full
lt: Grupė pilna

en: Group name can only contain letters, numbers, blank, hyphen or underscore
lt: Grupės pavadinime gali būti tik raidės, skaičiai, tarpas, brūkšnelis arba pabraukimas

en: Group name can't be empty
lt: Grupės pavadinimas negali būti tuščias

en: Group name is too long (maximum is 255 characters)
lt: Grupės pavadinimas per ilgas (daugiausia 255 simboliai)

en: Groups
lt: Grupės

en: Guest
lt: Svečias

en: Hi,
lt: Sveiki,

en: Hi,
lt: Sveiki,

en: Hi, %(name)s
lt: Sveiki, %(name)s

en: History
lt: Žurnalas

en: History you specified does not exist
lt: Nurodyto žurnalo nėra

en: How to Use Encrypted Libraries
lt: Kaip naudotis šifruotomis bibliotekomis

en: How to use encrypted libraries
lt: Kaip naudotis šifruotomis bibliotekomis

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Incorrect email or password
lt: Neteisingas el. paštas arba slaptažodis

en: Install and sync Files
lt: Bylų įdiegimas ir sinchronizacija

en: Installing Seafile Client Program
lt: Seafile kliento programos įdiegimas

en: Internal Server Error
lt: Vidinė serverio klaida

en: Invalid destination path
lt: Neteisingas paskirties maršrutas

en: Invalid user id.
lt: Neteisingas vartotojo id.

en: It is required.
lt: Privaloma.

en: It's required.
lt: Privalomas.

en: It's too long.
lt: Per ilgas.

en: Just now
lt: Ką tik

en: LDAP(imported)
lt: LDAP(importuota)

en: Last Login
lt: Paskutinis prisijungimas

en: Last Update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Libraries
lt: Bibliotekos

en: Library name is required
lt: Bibliotekos pavadinimas privalomas

en: Log In
lt: Prisijungti

en: Log Out
lt: Atsijungti

en: Log in again
lt: Prisijungti iš naujo

en: Logged out
lt: Atsijungta

en: Login id %s already exists.
lt: Prisijungimo id %s jau yra.

en: Login id can't be empty
lt: Prisijungimo id negali būti tuščias

en: Member
lt: Narys

en: Message
lt: Pranešimas

en: Modified
lt: Pakeista

en: More
lt: Daugiau

en: Moved
lt: Perkelta

en: Moved directory
lt: Perkelti aplankai

en: Must be an integer that is greater than or equal to 0.
lt: Turi būti sveikas skaičius, didesnis arba lygus 0.

en: My Libraries
lt: Mano bibliotekos

en: My Library
lt: Mano biblioteka

en: Name
lt: Vardas

en: Name "%s" is not valid
lt: Vardas "%s" yra negaliojantis

en: Name %s is not valid
lt: Vardas %s yra negaliojantis

en: Name can't be empty
lt: Vardo laukas negali būti tuščias

en: Name is required
lt: Vardas privalomas

en: Name is required.
lt: Vardas privalomas.

en: Name is too long (maximum is 255 characters)
lt: Vardas per ilgas (daugiausia 255 simboliai)

en: Name is too long (maximum is 64 characters)
lt: Vardas per ilgas (daugiausia 64 simboliai)

en: Name should not include '/'.
lt: Vardas negali turėti '/'.

en: New Password
lt: Naujas slaptažodis

en: New notice on %s
lt: %sgautas naujas pranešimas

en: New password
lt: Naujas slaptažodis

en: New password confirmation
lt: Naujo slaptažodžio patvirtinimas

en: Note
lt: Pastaba

en: Note(optional)
lt: Pastabos (neprivaloma)

en: Notes
lt: Pastabos

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Old password
lt: Senas slaptažodis

en: Oldname is required
lt: Senas vardas privalomas

en: Only group staff can remove member
lt: Tik grupės vadovai gali pašalinti narį

en: Operations
lt: Operacijos

en: Out of quota.
lt: Saugyklos vieta išnaudota.

en: Owned Libs
lt: Savos bibliotekos

en: Owner
lt: Savininkas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Password (again)
lt: Slaptažodis (dar kartą)

en: Password Change Successfully
lt: Slaptažodis sėkmingai pakeistas

en: Password cannot be blank
lt: Slaptažodis negali būti tuščias

en: Password is too short
lt: Slaptažodis per trumpas

en: Password is too short.
lt: Slaptažodis per trumpas.

en: Password: %(password)s
lt: Slaptažodis: %(password)s

en: Permission denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Permission denied.
lt: Prieiga uždrausta.

en: Permission error: only group staff can add member
lt: Leidimų klaida: tik grupės vadovai gali pridėti vartotoją

en: Please enter a correct email/username and password. Note that both fields are case-sensitive.
lt: Įrašykite teisingą el. paštą / vartotojo vardą ir slaptažodį. Pastaba: mažosios ir didžiosios raidės yra skirtingi simboliai.

en: Please enter a number
lt: Įrašykite skaičių

en: Please enter a valid number
lt: Įrašykite teisingą skaičių

en: Please input the password if you want to browse the shared file/directory.
lt: Norėdami naršyti turite įrašyti bendrinamos bylos/aplanko slaptažodį.

en: Please log in.
lt: Prašome prisijungti.

en: Please select the avatars that you would like to delete.
lt: Pasirinkite avatarą kurį norite ištrinti.

en: Please specify history ID
lt: Nurodykite tikslų žurnalo ID

en: Profile
lt: Profilis

en: Proxy settings
lt: Proxy nustatymai

en: Read-Only
lt: Tik-Skaityti

en: Read-Write
lt: Skaityti-Rašyti

en: Recovered deleted directory
lt: Atkurtas ištrintas aplankas

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Remember me for %(remember_days)s days
lt: Atsiminti mane %(remember_days)s d.

en: Removed
lt: Patalinta

en: Removed directory
lt: Pašalinti aplankai

en: Renamed
lt: Pervardinta

en: Renamed directory
lt: Pervardinti aplankai

en: Reset Password on %s
lt: Iš naujo nustatyti %s slaptažodį

en: Restore
lt: Atkurti

en: Restore Library
lt: Atkurti biblioteką

en: Result
lt: Rezultatas

en: Reverted file "%(file)s" to status at %(time)s.
lt: Bylos "%(file)s" būsena sugrąžinta į %(time)s.

en: Reverted library to status at
lt: Bibliotekos būsena sugrąžinta į

en: Role
lt: Vaidmuo

en: Seafile client supports 3 types of proxy servers: HTTP proxy, SOCKS5 proxy and system proxy settings.
lt: Seafile palaikomi 3 tipų proxy serveriai: HTTP proxy, SOCKS5 proxy and sisteminiai proxy nustatymai.

en: Search Files
lt: Ieškoti bylų

en: Search User
lt: Rasti vartotoją

en: Search files in this library
lt: Ieškoti bylų šioje bibliotekoje

en: Search files in this wiki
lt: Ieškoti bylų šioje wiki

en: Search users...
lt: Ieškoti vartotojų...

en: Security and Encryption
lt: Saugumas ir šifravimas

en: Selective sync sub-folders
lt: Pasirinktinis poaplankių sinchronizavimas

en: Send passwords to the server.
lt: Siųsti slaptažodžius į serverį.

en: Sending shared link failed. Email service is not properly configured, please contact administrator.
lt: Nepavyko išsiųsti bendrinimo nuorodos. El. pašto tarnyba nėra tinkamai sukonfigūruota, kreipkitės į administratorių.

en: Set Quota
lt: Nustatyti saugyklos dydį

en: Set your password
lt: Nustatykite slaptažodį

en: Setting Sync Interval
lt: Nustatyti sinchronizavimo intervalą

en: Setting sync interval
lt: Nustatyti sinchronizavimo intervalą

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Share Admin
lt: Bendrinimo administravimas

en: Shared with all
lt: Bendrinama su visais

en: Shared with groups
lt: Bendrinama su grupėmis

en: Shared with me
lt: Bendrinama su manimi

en: Sign Up
lt: Registruotis

en: Single Sign-On
lt: Bendras prisijungimas

en: Size
lt: Dydis

en: Space Quota
lt: Saugyklos dydis

en: Space Quota can't be empty
lt: Saugyklos dydis negali būti tuščias

en: Space Usage
lt: Vietos naudojimas

en: Space Used
lt: Naudojama saugyklos

en: Space quota can't be empty
lt: Saugyklos dydžio laukas negali būti tuščias

en: Space quota is too low (minimum value is 0)
lt: Saugyklos dydis per mažas (mažiausia reikšmė 0)

en: Status
lt: Būsena

en: Submit
lt: Pateikti

en: Success
lt: Sėkmingai

en: Successfully Deleted %s
lt: %s sėkmingai ištrintas

en: Successfully added %s to contacts.
lt: %s sėkmingai įtrauktas į kontaktus.

en: Successfully deleted %s
lt: %s sėkmingai ištrintas

en: Successfully deleted the requested avatars.
lt: Avataras sėkmingai ištrintas.

en: Successfully edited %s.
lt: Sėkmingai redaguotas %s.

en: Successfully edited profile.
lt: Profilis sėkmingai redaguotas.

en: Successfully restored 1 item.
lt: Sėkmingai atkurtas 1 elementas.

en: Successfully restored {dirent_name}
lt: Sėkmingai atkurta {dirent_name}

en: Successfully updated your avatar.
lt: Avataras sėkmingai atnaujintas.

en: Successfully uploaded a new avatar.
lt: Naujas avataras sėkmingai įkeltas.

en: Syncing existing folders
lt: Sinchronizuoti esamus aplankus

en: System library can not be deleted.
lt: Sistemos bibliotekos ištrinti negalima.

en: Tag can only contain letters, numbers, dot, hyphen or underscore.
lt: Žymoje gali būti tik raidės, skaičiai, taškas, brūkšnelis arba pabraukimas.

en: Telephone
lt: Telefonas

en: Text is required
lt: Tekstas privalomas

en: Thanks for using our site!
lt: Dėkojame ir viso geriausio!

en: Thanks for your participation!
lt: Dėkojame už dalyvavimą!

en: That e-mail address doesn't have an associated user account. Are you sure you've registered?
lt: Šis el. pašto adresas neturi susietos paskyros. Tikrai esate užsiregistravęs?

en: The %(site_name)s team
lt: %(site_name)s komanda

en: The email address is not allowed to be invited as a guest.
lt: El. adresas negalimas norint pakviesti svečią.

en: The group has already created
lt: Grupė jau sukurta

en: The group has already created in this org.
lt: Grupė šioje organizacijoje jau sukurta.

en: The number of users exceeds the limit.
lt: Vartotojų skaičius viršija limitą.

en: The two password fields didn't match.
lt: Slaptažodžiai dviejuose laukeliuose nesutampa.

en: The two passwords didn't match.
lt: Slaptažodžiai nesutampa.

en: There is already a group with that name.
lt: Grupė tokiu pavadinimu jau yra.

en: This account has been frozen due to too many failed login attempts.
lt: Paskyra laikinai įšaldyta dėl pakartotinių nepavykusiu prisijungimų.

en: This account is inactive.
lt: Ši paskyra neaktyvi.

en: This item has been shared to %s.
lt: Šis elementas bendrinamas su %s.

en: This user has not created any libraries
lt: Šis vartotojas nėra sukūręs nei vienos bibliotekos

en: This user has not created or joined any groups
lt: Šis vartotojas nėra sukūręs ar prisijungęs nei prie vienos grupės

en: This value must be of length 40
lt: Šį reikšmė turi būti didesnė už 40

en: Time
lt: Laikas

en: To change proxy settings, click the Seafile icon in the system notification area. Choose "Settings" in the menu. In the pop-up settings dialog, you can change proxy settings in the "Network" tab.
lt: Norėdami pakeisti proxy serverio nustatymus paspauskite Seafile piktogramą pranešimų srityje. Pasirinkite menių punktą "Nustatymai". Iššokusio nustatymų lango kortelėje "Tinklas" galėsite pakeisti proxy serverio nustatymus.

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Total Users
lt: Viso vartotojų

en: Total size exceeds limit.
lt: Bendras dydis viršija limitą.

en: Two-Factor Authentication
lt: Dviejų lygių autentikacija

en: Unable to download directory "%s": size is too large.
lt: Negalima atsisiųsti aplanko "%s": jis per didelis.

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Unsync and Resync Library
lt: Nesinchronizuoti ir persinchronizuoti šią biblioteką

en: Unsync and resync libraries
lt: Bibliotekų nesinchronizavimas ir persinchronizavimas

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Upload Avatar
lt: Įkelti avatarą

en: Upload New Avatar:
lt: Įkelti naują avatarą:

en: Upload New Image
lt: Įkelti naują paveikslėlį

en: User %s already exists.
lt: Vartotojas %s jau yra.

en: User %s is already a group member.
lt: Vartotojas %s jau yra grupės narys.

en: User %s is already group owner.
lt: Vartotojas %s jau yra grupės savininkas.

en: User %s is already library owner.
lt: Vartotojas %s jau yra bibliotekos savininkas.

en: User %s not found in organization.
lt: Vartotojas %s organizacijoje nerastas.

en: User %s not found.
lt: Vartotojo %s nėra.

en: Username
lt: Vartotojo vardas

en: Users
lt: Vartotojai

en: Using Proxy in Seafile Client
lt: Proxy naudojimas Seafile kliente

en: Verification message can't be empty
lt: Patikrinimo pranešimas negali būti tuščias

en: Verification message is too long (maximun is 255 characters)
lt: Patikrinimo pranešimas per ilgas (daugiausia 255 simboliai)

en: Verify
lt: Tikrinti

en: Virus detected on %s
lt: %s aptiktas virusas

en: Welcome back, you are already signed in.
lt: Sveiki sugrįžę, vis dar esate prisijungę.

en: When creating an encrypted library:
lt: Kuriant šifruotą biblioteką:

en: When you access the encrypted library:
lt: Norint pasiekti šifruotą biblioteką:

en: Wrong old password
lt: Senas slaptažodis neteisingas

en: Wrong password
lt: Klaidingas slaptažodis

en: Yes
lt: Taip

en: You already have %(nb_avatars)d avatars, and the maximum allowed is %(nb_max_avatars)d.
lt: Jau turite %(nb_avatars)d avatarus, daugiausiai galima turėti %(nb_max_avatars)d.

en: You are invited to join a group on %s
lt: Jūs pakvietė prisijungti prie grupės %s

en: You cannot add yourself.
lt: Negalite pridėti savęs.

en: You don't have any contacts
lt: Neturite kontaktų

en: You have no avatars to delete. Please <a href="%(avatar_change_url)s">upload one</a> now.
lt: Neturite avatarų ištrinimui.Prašome <a href="%(avatar_change_url)s">įkelti</a> dabar.

en: You have updated your avatar <a href="%(avatar_url)s">%(avatar)s</a>.
lt: Atnaujinote savo avatarą <a href="%(avatar_url)s">%(avatar)s</a>.

en: Your Web browser doesn't appear to have cookies enabled. Cookies are required for logging in.
lt: Jūsų naudojamoje naršyklėje išjungtas slapukų priėmimas. Prisijungimui slapukai privalomi.

en: Your current avatar:
lt: Dabartinis avataras:

en: Your file is too big (%(size)s), the maximum allowed size is %(max_valid_size)s
lt: Byla per didelė (%(size)s), galimas dydis %(max_valid_size)s

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
lt: Įrašytas senas slaptažodis neteisingas. Įrašykite dar kartą.

en: Your password has been changed successfully.
lt: Slaptažodis sėkmingai pakeistas.

en: advanced
lt: išplėstinis

en: all
lt: visi

en: department
lt: skyrius

en: directory
lt: aplankas

en: file
lt: byla

en: library icon
lt: bibliotekos piktograma

en: must be an integer that is greater than or equal to 0.
lt: turi būti sveikas skaičius, didesnis arba lygus 0.

en: name
lt: vardas

en: note
lt: pastaba

en: telephone
lt: telefonas

[ctx: true name]
en: Name
lt: Vardas

[ctx: true name]
en: Name:
lt: Vardas:

en: username invalid.
lt: vartotojo vardas neteisingas.
